Slike i opisi automobila posetilaca foruma

[Ne_Vazim_Se];21324932:
... i naravno da bih vozio i Alfu da imam kesha, tipa 159...

Alfa... ne znam kako neko moze da voli automobile a da ne voli Alfu... prelepa je, predobra... i onaj zvuk motora kad slsuhash iznutra, najbolesniji zvuk ikad. :D

Alfa je mama.

WJiXbWrTA2.jpeg


:D

... kapiram da ti je neko prodao prichu da joj puca klip ako predjesh preko rupe :lol:

samo shto to veze s mozgom nema, alfa prshti :D

Alfa jeste dobra slazem se... ali ovo za rupe se nebih bash slozila sa tobom.Imala sam Alfu 156 i Alfu GT....ali na Alfu 156 mi je jednom na putu u Srbiji otishla viljushka,tj.kugla na viljushci jer je bila noc a putevi kod nas su ubi boze tako da sam nasela bila na jednoj rupi,koja i nije bila tako velika al dovoljno da ode kugla...e sad poshto ne moze samo kugla da se menja vec cela viljushka,morala sam da ga oteram u Pancevo da bi mi to sredili...Alfa je dosta tvrda a i osetljiva,tako da ona i nije bash za nashe puteve,extra izgleda shto jest,jest.Mada hoce da ima nekih problema i oko struje,to je njima mana.Imam dovoljno iskustva shto se Alfe tice a i delovi za nju su papreni,naravno ako hocesh orginalne.
 
[Ne_Vazim_Se];21324110:
hvala puno na savetu, pazicu na ulje... :)

e vidim, ima jedan za 2200 '01, a ostali su 2700-3000... bar ovi shto ja gledam, u BG-u, na polovniautomobili.com

mada kapiram ja da si u pravu, tu je neka minimalna zarada ako je uopshte i bude al nema veze i da ne bude zadrzacu ga za sebe tolko je dobar. :D

ma da u pravu si sad gledam ima ih dve ilajdito za dve iljade al opet to su sve preprodavci a narod se plashi istih, realno...

e prochitaj opis :hahaha1:

http://polovniautomobili.com/oglas2069760/fiat_bravo_18_gt/

auto savrshen ali ga prodaje jer mu se devojka plashi plina pa ne moze vishe da je slusha :hahaha:

ali vrh mu je auto, moje godishte (to jest kao ovaj moj je god.) ali u dosta boljem stanju limarijski i sa puno vishe opreme.

al momak trazi 2 soma i kapiram da ce i dobiti... ja ako izadjem na 1500 ne zalim se :))) ... a i ako ne izadjem svejedno mi se bash svidja auto, zadrzacu ga za sebe lagano. :D

I moja mama civka od plina :D
 
Alfa jeste dobra slazem se... ali ovo za rupe se nebih bash slozila sa tobom.Imala sam Alfu 156 i Alfu GT....ali na Alfu 156 mi je jednom na putu u Srbiji otishla viljushka,tj.kugla na viljushci jer je bila noc a putevi kod nas su ubi boze tako da sam nasela bila na jednoj rupi,koja i nije bila tako velika al dovoljno da ode kugla...e sad poshto ne moze samo kugla da se menja vec cela viljushka,morala sam da ga oteram u Pancevo da bi mi to sredili...Alfa je dosta tvrda a i osetljiva,tako da ona i nije bash za nashe puteve,extra izgleda shto jest,jest.Mada hoce da ima nekih problema i oko struje,to je njima mana.Imam dovoljno iskustva shto se Alfe tice a i delovi za nju su papreni,naravno ako hocesh orginalne.

pa zavisi koliko si brzo vozila... a i kapiram da su Opeli, na primer, isto tako tvrdi i osetljivi pa se na njih niko ne zali... a delovi su skupi za svaki dobar auto. :)

jbm li ga, drugar je, kliom, bukvalno zakachio ivachnjak tochkom i poal auta mu se raspalo... shta znam... to mu dodje normalno pri vecim brzinama... e sad ako si vozila tipa 40 onda stvarno ne znam shta da kazem...

I moja mama civka od plina :D

a brdo ljudi cvika, al' brate... brutalno je zaptivena ona boca, teshko to puca, bash teshko.
 
a plus sto su te boce atestirane da trpe (lupam) 20 bari pritiska a ona celog svog veka od tog plina trpi jedva 5, 6 bara

a sto se alfe tice... pored mog placa gde parkiram kamione je jedan tehnicki pregled i lik sto tu radi ima neku alfu, kracu, bem li ga ne razumem se u te njhove brojke itd
nije ni bitno, 2005 godiste je. elem, ubi me lik dosadjujuci da mu pozajmim neki alat, ispitnu lampu, itd jer on je non stop nesto popravlja! i dao je on u oglas... niko zivi mu se ne javlja!
spusta cenu onako sam sa sobom u nadi da ce nekoga da privuce ali malo mac - na tribinama muk :lol:
i meni je nudio ja ga pitao jel lud on :hahaha:
 
[Ne_Vazim_Se];21332483:
pa zavisi koliko si brzo vozila... a i kapiram da su Opeli, na primer, isto tako tvrdi i osetljivi pa se na njih niko ne zali... a delovi su skupi za svaki dobar auto. :)

jbm li ga, drugar je, kliom, bukvalno zakachio ivachnjak tochkom i poal auta mu se raspalo... shta znam... to mu dodje normalno pri vecim brzinama... e sad ako si vozila tipa 40 onda stvarno ne znam shta da kazem... .

Pa ovaj samo ti mogu reci toliko da nikada ne vozim koliko trebam uvek prelazim ogranicenje,navika je cudo....al opet nisam vozila bash ni brzo al eto desilo se shta se desilo...(kao nisam vozila brzo) :lol: a jednom dole u Srbiji zamalo da zaglavim na sud zbog prekrshaja brzine,umesto da vozim 60 ja uletela sa 92 :whistling: al ipak sam dobro proshla,sreca u mog druga koji je policajac inace bi mi preselo.......Da nazad na temi,odsada kupujem samo nemce to sam cvrsto reshila,ipak je nemac nemac :)
 
a plus sto su te boce atestirane da trpe (lupam) 20 bari pritiska a ona celog svog veka od tog plina trpi jedva 5, 6 bara

a sto se alfe tice... pored mog placa gde parkiram kamione je jedan tehnicki pregled i lik sto tu radi ima neku alfu, kracu, bem li ga ne razumem se u te njhove brojke itd
nije ni bitno, 2005 godiste je. elem, ubi me lik dosadjujuci da mu pozajmim neki alat, ispitnu lampu, itd jer on je non stop nesto popravlja! i dao je on u oglas... niko zivi mu se ne javlja!
spusta cenu onako sam sa sobom u nadi da ce nekoga da privuce ali malo mac - na tribinama muk :lol:
i meni je nudio ja ga pitao jel lud on :hahaha:

ma da bre, to sam i ja video negde nego nisam hteo da lupam cifre kad ne znam, al bash tako... ta boca moze da istrpi tipa pet puta veci pritisak nego shto trpi inache.

147icu verovatno :) ... a ima i toga, deshava se... :mrgreen:

a on mozda misli chovek ti se razumnesh pash popraviti :lol:

a ti pored mocnog Skandinavca ne mislish o drugim kolima :D
 
Pa ovaj samo ti mogu reci toliko da nikada ne vozim koliko trebam uvek prelazim ogranicenje,navika je cudo....al opet nisam vozila bash ni brzo al eto desilo se shta se desilo...(kao nisam vozila brzo) :lol: a jednom dole u Srbiji zamalo da zaglavim na sud zbog prekrshaja brzine,umesto da vozim 60 ja uletela sa 92 :whistling: al ipak sam dobro proshla,sreca u mog druga koji je policajac inace bi mi preselo.......Da nazad na temi,odsada kupujem samo nemce to sam cvrsto reshila,ipak je nemac nemac :)

... a i Japanac je Japanac.... a tek Shvedjanin shto je opasan. :D

shalim se ja malo, ali ima dosta dobrih automobila koji nisu nemachke proizvodnje... mislim da kod nas ljudi previshe paznje pridaju geografiji, ok nekad ali sada kad je to sve plastichno manje vishe :think:
 
[Ne_Vazim_Se];21326802:
hvala... i tebe isto mechka kad je uzmesh :D

ianche ovaj drugar shto mi bleji u bravu na jednoj od slika ima ovo:

http://polovniautomobili.com/oglas2078934/mercedes_benz_c_200/

stalno ga maltretiramo, i ne bi verovao koja je ono mrcina prebahata :D

prvo, shto skrece neverovatno... ja to ne mogu da opishem... ali bukvalno je sa svojom velichinom lakshi za manevrisati nego moj bravo, neverovatno neshto.

udobnost i osecaj u voznji sjajni... i ima ono tipa svu potrebnu opremu shto ni neka nova kola nemaju tipa ima abs, dva air bag-a, klimu... bash je zezanje mechkica. :D

Auu pa meni je 250d u toj karoseriji malo, mogu zamisliti za ovo :O
Inace moj je savrsen u odnosu na ovo, i sto se tice opreme i ocuvanosti.... Ista prica za w202 od cika pere kolko sam video sa slike, samo mi se tockovi ne svidjaju :)
 
[Ne_Vazim_Se];21332612:
... a i Japanac je Japanac.... a tek Shvedjanin shto je opasan. :D

shalim se ja malo, ali ima dosta dobrih automobila koji nisu nemachke proizvodnje... mislim da kod nas ljudi previshe paznje pridaju geografiji, ok nekad ali sada kad je to sve plastichno manje vishe :think:

Pa jeste bio opasan nekada dok su ga pravili shvedjani a sada ne znam kakav je ;)

Nema ovo nishta sa geografijom vec se radi o kvalitetu i komforu koji dobijash...imala sam nemca i ranije pa dva italijana i opet sam se vratila na nemca i ja licno nikada nebih uzela nishta drugo...jer za te pare koje dash dobijesh i ono shto hocesh :)
 
Taj motor ima problem sa dovodom ulja u glavu jer mu se zacepe cevcice kroz koje ulje dolazi.Zato strogo moras menjati ulje na vreme i da sipas jako kvalitetno ulje a ne neku krdzu.
Sto se tice zarade tesko da ce je biti jer je auto 97' a imas ih 01' i ispod 2000 eura.

ventili riknu isto pa skoro svaki lupka, ima 3 ventila po cilindru, i izbacen je vrlo brzo iz upotrebe, mislim nakon dvije godine. trosi puno, loshe ide itd....
 

Back
Top