Skupštinska kafana br. 19 - Код златног БМW-а

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
12801d1320138661-sme%C5%A1ne-slike-i-video-klipovi-kum-544.jpg
 
Moja drugarica je živela na Dorćolu na poslednjem spratu gde dobar deo plafona u hodniku zauzima svetlarnik
I kao po dogovoru SVI stanari drže biljke koje su zbog pomenutih uslova nabujale do neslućenih razmera- kao kod onih BIO kuća
Elem,jedna od komšinica je imala majmunicu koju je puštala da skače po onim biljkama u hodniku
Ja to nisam znala i kad sam prvi put videla majmuna mislila sam da haluciniram:zcepanje:
Kad je ta baba umrla i majmunica je prestala da jede i svisnula od tuge

Мајмуни су краљеви белаја.Увјек сам маштао да имам једног док ми није рођак препричао случај свог колеге што је држао мајмуна чимпанзу,мачку и мале рибице.Једном приликом када су остали сами,ваљда мајмун није био затворен те је отворио акваријум и рибама хранио мачку,мада је већину избацио на под а после тај исти изврнуо на намјештај мада је акваријум је остао читав јер је пао на мекан намјештај,међутим изашло је сила воде из њега.Онда је ту исту мачку гањао неком кантом за смеће и угурао је у њу те ту исту канту преклопио празним акваријумом .Па ти сад види шта је њему у глави било. :D Ко зна како би то све завршило да није комшија испод угледао воду која цури из лустера,те позвао ватрогасце ил шта већ.Позвали су и власника пре него су ушли да не разбијају врата.
Углавном сцена је мајмун сједи на акваријуму окренутом наопако а у њему мачка и канта се боре за живот. :eek: Вода и рибице скакућу по поду...данас тај исти лик држи само једног пса као љубимца :whistling: :sad2:

- - - - - - - - - -

Шта је то за нас?

И онда на крају бомбардовање као шлаг на торту.Шта још треба да задеси овај народ...ја слутим какав земљотрес или Ураган први у Европи... :sad2:
 
:D
Joj kuku!
Opšte je poznato da je majmun najgori za kućnog ljubimca,posebno ti veliki čovekoliki
Naša koleginica je odgajila orangutana i imala je najneverovatnije dogodovštine
Majmun je bio pitom i vrlo privržen ali neverovatno snažan i jeziv je haos pravio pored svih mera koje su preduzimali
Jednom je slučajno popio alkohol i usrao celu kuću i demolirao
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top