Skupštinska kafana br. 19 - Код златног БМW-а

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
AMERIKANCU KOJI ŽIVI U SRBIJI PRETILI SMRĆU

1_6_1000x0.jpg


Detalji jezive prepiske: Mi Albanci ćemo silovati tvoju sestru i majku, debelo go*no!
Podržavam Srbe, otkad sam došao u vašu zemlju 2010. godine. Dva srpska advokata u SAD kontaktirali su sa mnom radi podrške za peticiju "Stop progonu pravoslavaca na Kosovu i Metohiji", koju sam podelio na svojoj Fejsbuk stranici. Dobila je veliki broj glasova nakon što sam je objavio u decembru, pa su me pitali mogu li da snimim video o peticiji kako bi dobila još više, što sam ubrzo i uradio - počinje priču Kater.

On je objašnjava da su mu uznemirujuće poruke stigle nedugo nakon toga, i to za Novu godinu, kada je putovao u Crnu Goru na odmor.

- Takođe, pomenuo sam u jednom postu na Instagramu da ću obići Albaniju na jedan dan zato što je to jedina zemlja u regionu koju nisam posetio. Stigao sam do Kotora kada sam pročitao poruku koja mi je stigla na Fejbuku:

"Hej debelo go**o,
Nemoj da se usudiš da kročiš na albansku teritoriju. Samo da je**no razjasnimo. Ako samo centimetar kročiš tvoje debelo gej telo biće zapaljeno i ukrašćemo tvoj američki novac i staviti ga u prikolicu, koja će biti postalata na granicu Kosova kao poklon Srbiji, debelo *****.

Mi Albanci ćemo silovati tvoju majku i sestru, debelo go**o. Seksualno ćemo ih zadovoljiti albanskim ku***m, veoma duboko u njihovim grlima. Ići ćemo duboko u njihove pi**e, Tako duboko, burazeru. Tako duboko da će želeti da se vrate u Albaniju da vide tvoje spaljeno telo, debeli. Uvek su bili gej. Ha-ha-ha-ha. Vi gej Srbi, stavili smo vam 100 odsto takse na vaša "dobra". Pošto ćeš već doći u Crnu Goru autobusom kroz Velipolje isproveravaćemo autobuse, a ako te pronađemo MRTAV SI, DEBELA KU**O. SPALIĆEMO TI TELO ZA NEKOLIKO SEKUNDI. Vi jebeno gej Srbi. Smejao sam se kada su Crnogorci glasali za nezavisnost 0.5 odsto 2006. godine. Tako da je gej Srbija zatvorena na kopnu. Niko ne voli Srbiju. Nemate prijtelje. I ti, ti moja gej kruvo platićeš za ovo."

1_114_1000x0.jpg
 
EMULIJANE
Satima je trajalo njeno smaranje mene preko telefona a faćanje paRcova jedan minut
Јбг, постоји код људи тај страх, један је од прималних; треба разумети.:think:

Али, виђао сам људе са необичним љубимцима, мени ни хрчак није много различит од пацова, па га људи вуку по рукама; ствар навике.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top