Skupštinska kafana br. 19 - Код златног БМW-а

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa lep, uvek u modernim bermudama, sa lepom ženom i još lepšom decom. Uglavnom se devojke okreću i gledaju me, ljubomorne na moju ženu.
Funny-Half-Pant-With-Sleeves.jpg
 
Сад се сјети оног лика или жене што је прасе-печеницу уносио у градски превоз у некој торбуљини па је крв почела да цури из ње.
Неко звао полицију или шта већ,има пар година од тог догађаја.Не могу сада наћи тај наслов...
 
Сад се сјети оног лика или жене што је прасе-печеницу уносио у градски превоз у некој торбуљини па је крв почела да цури из ње.
Неко звао полицију или шта већ,има пар година од тог догађаја.Не могу сада наћи тај наслов...
:D:D:D
 
Сад се сјети оног лика или жене што је прасе-печеницу уносио у градски превоз у некој торбуљини па је крв почела да цури из ње.
Неко звао полицију или шта већ,има пар година од тог догађаја.Не могу сада наћи тај наслов...
znam jednog sto je svercovao sisance u sirokim pantallnama pa imao facijalne grceve na koje se ljudi samo zgledavali
 
Moja drugarica je živela na Dorćolu na poslednjem spratu gde dobar deo plafona u hodniku zauzima svetlarnik
I kao po dogovoru SVI stanari drže biljke koje su zbog pomenutih uslova nabujale do neslućenih razmera- kao kod onih BIO kuća
Elem,jedna od komšinica je imala majmunicu koju je puštala da skače po onim biljkama u hodniku
Ja to nisam znala i kad sam prvi put videla majmuna mislila sam da haluciniram:zcepanje:
Kad je ta baba umrla i majmunica je prestala da jede i svisnula od tuge
 
Београд тотално луд град 90-их ,још ми негдје у малом мозгу одзвања девизе,девизе и онај крш од зеленог вијенца (пре него се реновирао),киосци на сваком ћошку и луди дизел тренерка стил у кожну јакну,вјечити дерби са пуно разбијених глава и Цеца,Лукас по кафанама као пандам дизелашима.Наравно ту је картон насеље цигана испод Газеле као заштитни знак Београда 90-их.По који панкер и рокер пацифиста у пица парку пију јелен пиво оперисани од свега, стара флаша, ми је звали хаубица клипара. :D
Добро смо ми и нормални као народ од санкција,инфлације до ратова и сиромаштва,треба нас колективно послати у један Wellnes spa центар на духовну рехабилитацију од траума.
 
Београд тотално луд град 90-их ,још ми негдје у малом мозгу одзвања девизе,девизе и онај крш од зеленог вијенца (пре него се реновирао),киосци на сваком ћошку и луди дизел тренерка стил у кожну јакну,вјечити дерби са пуно разбијених глава и Цеца,Лукас по кафанама као пандам дизелашима.Наравно ту је картон насеље цигана испод Газеле као заштитни знак Београда 90-их.По који панкер и рокер пацифиста у пица парку пију јелен пиво оперисани од свега, стара флаша, ми је звали хаубица клипара. :D
Добро смо ми и нормални као народ од санкција,инфлације до ратова и сиромаштва,треба нас колективно послати у један Wellnes spa центар на духовну рехабилитацију од траума.

Шта је то за нас?
 
Београд тотално луд град 90-их ,још ми негдје у малом мозгу одзвања девизе,девизе и онај крш од зеленог вијенца (пре него се реновирао),киосци на сваком ћошку и луди дизел тренерка стил у кожну јакну,вјечити дерби са пуно разбијених глава и Цеца,Лукас по кафанама као пандам дизелашима.Наравно ту је картон насеље цигана испод Газеле као заштитни знак Београда 90-их.По који панкер и рокер пацифиста у пица парку пију јелен пиво оперисани од свега, стара флаша, ми је звали хаубица клипара. :D
Добро смо ми и нормални као народ од санкција,инфлације до ратова и сиромаштва,треба нас колективно послати у један Wellnes spa центар на духовну рехабилитацију од траума.
podseti me na dizelaše i njihov običaj
Kad se smuvaju dizelaš i dizelašica zamene gornje delove trenerki da svi vide da su momak i devojka
(naravno,upasane u gaće):zcepanje:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top