Sitne greške koje žene prave a koje brzo odbijaju dobre muškarce

U roku od samo nekoliko sekundi, vaš profil za upoznavanje na mreži ili zainteresuje muškarca — ili ga odbije.
ti sajtovi za upoznavanje su najveće razočarenje za mene, od kako sam 2000 preko čat programa upoznala svog partnera.

sada
nisu više besplatni i lažu da je bilo ko zainteresovan jer te generički mečuju po kriterijumima godišta ili interesovanja...

tako da bi danas radije upoznala osobu uživo pružila joj ruku i osetila koliko su joj topli dlanovi nego
da plaćam da me neko lajkuje za moje rođene pare.
 
Рекао сам у једној од претходних порука да је у скорије време скочио квалитет тема на овом потфоруму.

Али пошто то није последица сазревања његових сталних посетилаца већ тренутног сплета околности, у (скоријој) будућности се поново могу очекивати теме у којима ће се ћаскати о томе колико мастурбирате на послу и да ли користите свршотину као дресинг за салату.
nadamo se ne
 
vidi, teme se razliku međusobno. ne možemo biti isključivi i praviti ptf koji usko stručno odgovara samo ovima ili onima. pročita se prvi post teme i vidi da li se želi učestvovati.

Predlog da se napravi novi podforum nema za cilj da se ovaj jos vise suzi -- ne moze uze od ovoga -- vec da se ljudima koji ne zele da budu toliko usko fokusirani omoguci da se bave sirom slikom.

Ja sam procitao uvodni post i zakljucio da se govori o sajtu na kojem ljudi dolaze da se povezu jedni s drugim. Ali s kojim ciljem? To je jako bitno zato sto to odredjuje sta cini idealni profil. Tebi je ocigledno stalo samo do jedne stvari -- do seksa. Ne zanima te nista drugo. Ne zanima te ljubav -- nju mesas sa strascu. Kao takva, za tebe su najbolji profili oni koji nemaju nista drugo osim slike -- po mogucstvu relativno obnazene -- i mozda nekih osnovnih informacija kao sto su godine, pol, rod, seksualno opredeljenje i visina.
 
mislim da to preterano odvajanje snošaja od svega što čini veze, odnose partnera itd je staromodno, pomalo zatucano i neispravno u osnovi, posebno imajući u vidu rezultate psiholoških analiza, psihoanalize i svega što znamo o ponašanju čoveka u odnosima polova.

Ne razdvaja ih on vec ti. Ti ih razdvajas jer tebe zanima samo seks.
 
Predlog da se napravi novi podforum nema za cilj da se ovaj jos vise suzi -- ne moze uze od ovoga -- vec da se ljudima koji ne zele da budu toliko usko fokusirani omoguci da se bave sirom slikom.

Ja sam procitao uvodni post i zakljucio da se govori o sajtu na kojem ljudi dolaze da se povezu jedni s drugim. Ali s kojim ciljem? To je jako bitno zato sto to odredjuje sta cini idealni profil. Tebi je ocigledno stalo samo do jedne stvari -- do seksa. Ne zanima te nista drugo. Ne zanima te ljubav -- nju mesas sa strascu. Kao takva, za tebe su najbolji profili oni koji nemaju nista drugo osim slike -- po mogucstvu relativno obnazene -- i mozda nekih osnovnih informacija kao sto su godine, pol, rod, seksualno opredeljenje i visina.
dosadan si kao proliv
 
Predlog da se napravi novi podforum nema za cilj da se ovaj jos vise suzi -- ne moze uze od ovoga -- vec da se ljudima koji ne zele da budu toliko usko fokusirani omoguci da se bave sirom slikom.

Ja sam procitao uvodni post i zakljucio da se govori o sajtu na kojem ljudi dolaze da se povezu jedni s drugim. Ali s kojim ciljem? To je jako bitno zato sto to odredjuje sta cini idealni profil. Tebi je ocigledno stalo samo do jedne stvari -- do seksa. Ne zanima te nista drugo. Ne zanima te ljubav -- nju mesas sa strascu.
😊
Kao takva, za tebe su najbolji profili oni koji nemaju nista drugo osim slike -- po mogucstvu relativno obnazene -- i mozda nekih osnovnih informacija kao sto su godine, pol, rod, seksualno opredeljenje i visina.
Pa vidi, ozbiljni ljudi su jedno, neozbiljni drugo. Ne znam koliko si i da li ikad učestvovao ili bio na aplikacijama za upoznavanje, ali ozbiljni ljudi nemaju šta da uslovljavaju ni ljubav ni sex svojim početnim definicijama.. u krajnju ruku su neiskusni a i često ne znaju šta hoće. Tamo ima puno osoba koji bi da se beskonačno dopisuju, kao i ovde na forumu. lično, to sečem.

Daješ sebi za pravo da sudiš o nečemu o čemu ne znaš. Ozbiljan čovek neće na aplikaciji odmah nuditi ljubav. Do ljubavi se dolazi mnogo dužim putem.
 
Pa vidi, ozbiljni ljudi su jedno, neozbiljni drugo. Ne znam koliko si i da li ikad učestvovao ili bio na aplikacijama za upoznavanje, ali ozbiljni ljudi nemaju šta da uslovljavaju ni ljubav ni sex svojim početnim definicijama.. u krajnju ruku su neiskusni a i često ne znaju šta hoće. Tamo ima puno osoba koji bi da se beskonačno dopisuju, kao i ovde na forumu. lično, to sečem.

Daješ sebi za pravo da sudiš o nečemu o čemu ne znaš. Ozbiljan čovek neće na aplikaciji odmah nuditi ljubav. Do ljubavi se dolazi mnogo dužim putem.

Nemam pojma o cemu pricas. Kako izgleda "uslovljavati ljubav i seks pocetnim definicijama"? Zasto pominjes beskonacno dopisivanje? I kako se to "nudi ljubav" na aplikaciji?

Stvar je vrlo prosta. Ako hoces da upoznas coveka, a ne samo da spavas s njim, onda ti je u interesu da saznas sto vise o njemu unapred. Slika i osnovne informacije jednostavno nisu dovoljne.
 
Nemam pojma o cemu pricas. Kako izgleda "uslovljavati ljubav i seks pocetnim definicijama"? Zasto pominjes beskonacno dopisivanje? I kako se to "nudi ljubav" na aplikaciji?

Stvar je vrlo prosta. Ako hoces da upoznas coveka, a ne samo da spavas s njim, onda ti je u interesu da saznas sto vise o njemu unapred. Slika i osnovne informacije jednostavno nisu dovoljne.
ali ti uopšte ne shvataš aplikacije!

Glavna stvar na njima je 1 na 1 dopisivanje. ostalo su osnovne informacije. tipa visina, imaš li decu da li ih želiš želiš li ozbiljnu vezu ili ne, to sve stoji u generičkim pitanjima.

smatram da pišeš a nemaš pojima. jesi bio u nekoj konkretnoj aplikaciji i kojoj?
 
Stvar je vrlo prosta. Ako hoces da upoznas coveka, a ne samo da spavas s njim, onda ti je u interesu da saznas sto vise o njemu unapred. Slika i osnovne informacije jednostavno nisu dovoljne.
zaboga. kao da ćeš i da spavaš sa bilo kim!

vidi to je sve samo put do realnog upoznavanja. nećeš valjda na osnovu pisanja na profilu aplikacije da upoznam čoveka? ljudi lažu i svašta pišu.
 
ali ti uopšte ne shvataš aplikacije!

Glavna stvar na njima je 1 na 1 dopisivanje. ostalo su osnovne informacije. tipa visina, imaš li decu da li ih želiš želiš li ozbiljnu vezu ili ne, to sve stoji u generičkim pitanjima.

smatram da pišeš a nemaš pojima. jesi bio u nekoj konkretnoj aplikaciji i kojoj?

Aplikacije . . .

Pretpostavljam da mislis na mobilne aplikacije.

Mator sam ja za to. Corav sam, prsti mi debeli a ekran suvise malen makoliko velik bio ( ekran, Paula. )

Kako tu moze bilo kakav tekst da stane?

I zar je danasnja omladina toliko retardirana da ne moze da sedne za astal?

U uvodnom postu pominju se gramatika, pravopis, dugotrajni narativi, liste za kupovinu, gorcina i iscrpljenost, genericke fraze i tako dalje. Sve to se odnosi na pisani tekst. Sad ti meni reci, o kakvoj aplikaciji je tu rec? Neka magicna, izgleda, neko cudo, jer sudeci po slici koju je ucitelj okacio, na toj aplikaciji nema mesta za sve te podatke.
 
zaboga. kao da ćeš i da spavaš sa bilo kim!

vidi to je sve samo put do realnog upoznavanja. nećeš valjda na osnovu pisanja na profilu aplikacije da upoznam čoveka? ljudi lažu i svašta pišu.

Na osnovu prilozenog biras. Ako nista nije prilozeno, nemas na osnovu cega da biras. Mnogo je teze slagati nego sakriti.
 
mislim da to preterano odvajanje snošaja od svega što čini veze, odnose partnera itd je staromodno, pomalo zatucano i neispravno u osnovi, posebno imajući u vidu rezultate psiholoških analiza, psihoanalize i svega što znamo o ponašanju čoveka u odnosima polova.

Секс може бити аспект љубавне везе, а може бити и независна активност.

Зато би било најбоље да постоји засебан потфорум под именом „Секс” на који би људи могли да дођу и причају о њему невезано за то да ли су са неким у љубавној или необавезној вези, и засебан потфорум под именом „Љубав” на који би људи могли да дођу и причају о свему осталом што чини љубавне везе.
 
Секс може бити аспект љубавне везе, а може бити и независна активност.

Зато би било најбоље да постоји засебан потфорум под именом „Секс” на који би људи могли да дођу и причају о њему невезано за то да ли су са неким у љубавној или необавезној вези, и засебан потфорум под именом „Љубав” на који би људи могли да дођу и причају о свему осталом што чини љубавне везе.
I veza moze biti "aktivnost" u kojoj nema ni ljubavi ni sexa.

Sva ta pitanja smo pažljivo razmotrili, nemoj da sumnjaš u to.

Ne treba razdvajati jedno od drugog, potpuno je veštački.
Šta te mrzi da otvoriš temu i vidiš da li ti se u njoj učestvuje?
 
Не мрзи ме већ ме не интересује да читам поруке сексоцентрика који љубав изједначавају са свим и свачим.
Aha, ti bi onda neke korisnike da zaobiđeš?

Pa samo ih stavi na ignor. A moje ako ti se ne sviđaju preskači.
 
Aha, ti bi onda neke korisnike da zaobiđeš?

Pa samo ih stavi na ignor. A moje ako ti se ne sviđaju preskači.

Не ради се о мени; ради се о онима што дођу на форум тражећи савет о неком несексуалном аспекту љубавне везе, а онда уђу овде и добију савете од људи којима се све врти око секса.
 

Back
Top