sistem eror.

da li bi stvarno voleo da zivis u fasizmu?

Ja bih volela da mu se ta želja ispuni...

- - - - - - - - - -

хитлер и стаљин су колико ја знам монополизовали сву власт

страшно је колико ништа не знам:hahaha:

о просветли ме светлоношо

Jesi li ti na raspustu?

- - - - - - - - - -

Coveka si nazavao fasistom..zato si dobio c1..gledaj da ne dobijes jos jedan...

kada sam rekla diktarura mislila sam na cvrstu ruku i da vise ne moze svako da radi sta hoce i kako hoce..

:cool:
 
Coveka si nazavao fasistom..zato si dobio c1..gledaj da ne dobijes jos jedan...

kada sam rekla diktarura mislila sam na cvrstu ruku i da vise ne moze svako da radi sta hoce i kako hoce..

боли мене да извинеш она ствар ако ћеш ме и бановати због мојег мишљења само немој да реконструшеш и пишеш оно што нисам рекао
рекао сам му да је усташошон а не фашиста

е па не знам ја шта си ти мислила, ти си написала диктатура и ја ти нисам скочио одма за врат, а ти си мени одма обрисала пост

ето имаш дефиниције или прогуглај па види шта је шта

а кад ти имаш сопствену дефиницију диктатуре, зашто ја не би имао сопствену дефиницију фашизма?:D
 
боли мене да извинеш она ствар ако ћеш ме и бановати због мојег мишљења само немој да реконструшеш и пишеш оно што нисам рекао
рекао сам му да је усташошон а не фашиста

е па не знам ја шта си ти мислила, ти си написала диктатура и ја ти нисам скочио одма за врат, а ти си мени одма обрисала пост

ето имаш дефиниције или прогуглај па види шта је шта

а кад ти имаш сопствену дефиницију диктатуре, зашто ја не би имао сопствену дефиницију фашизма?:D

Ustašošon....:zcepanje:
 
боли мене да извинеш она ствар ако ћеш ме и бановати због мојег мишљења само немој да реконструшеш и пишеш оно што нисам рекао
рекао сам му да је усташошон а не фашиста

е па не знам ја шта си ти мислила, ти си написала диктатура и ја ти нисам скочио одма за врат, а ти си мени одма обрисала пост

ето имаш дефиниције или прогуглај па види шта је шта

а кад ти имаш сопствену дефиницију диктатуре, зашто ја не би имао сопствену дефиницију фашизма?:D

Ne banuje se zbog misljenja vec zbog nacina na koji se misljenje iznosi....
i da mala ispravka..coveka si nazavao usasoson-ustasa a tvoje resenje problema u Srbiji je bilo: fasizam
 
Poslednja izmena:
Nazove Sarvaša na pravdi Boga "ustašošon" što je zabranjeno pravilnikom i u drugom postu napiše kao odgovor na temu pojam "fašizam" što predstavlja promociju tog zločinačkog DPU. Dobije 1 vitamin i još se buni.
Facepalm.gif
 
No vratimo se na temu. Kada je država u teškoj ekonomskoj krizi i prijeti kolaps sistema i svih institucija. Bankrot kuca na vrata. Kada je nasilno otcijepljen dio teritorije. Mudri političari formiraju koncentracionu vladu i planskim upravljanjem privrednim i prirodnim resursima kao i izvršnim organima vlasti, konsenzusom upravljaju državom. Ovako mijenjajući kurs kako vijetar duva i rasipajući budžet država srlja u sunovrat.
 
Poslednja izmena:
No vratimo se na temu. Kada je država u teškoj ekonomskoj krizi i prijeti kolaps sistema i svih institucija. Bankrot kuca na vrata. Kada je nasilno otcijepljen dio teritorije. Mudri političari formiraju koncentracionu vladu i planskim upravljanjem privrednim i prirodnim resursima kao i izvršnim organima vlasti, konsenzusom upravljaju državom. Ovako mijenjajući kurs kako vijetar duva i rasipajući budžet država sulja u sunovrat.

Vetar duva ka euRUPI ....
 

- - - - - - - - - -

No vratimo se na temu. Kada je država u teškoj ekonomskoj krizi i prijeti kolaps sistema i svih institucija. Bankrot kuca na vrata. Kada je nasilno otcijepljen dio teritorije. Mudri političari formiraju koncentracionu vladu i planskim upravljanjem privrednim i prirodnim resursima kao i izvršnim organima vlasti, konsenzusom upravljaju državom. Ovako mijenjajući kurs kako vijetar duva i rasipajući budžet država srlja u sunovrat.

To znamo već 23 godine...nešto novo?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Užas :aha: Ne znam treba li uopšte nabrajati sve razloge zbog kojih je nacistička Nemačka mesto za izbegavanje, a što se ljubavi prema otadžbini i naciji, zejedništvu i duhu tiče ako drugih sem nacističkih metoda nema, onda nam i ne trebaju :aha:
 
Užas :aha: Ne znam treba li uopšte nabrajati sve razloge zbog kojih je nacistička Nemačka mesto za izbegavanje, a što se ljubavi prema otadžbini i naciji, zejedništvu i duhu tiče ako drugih sem nacističkih metoda nema, onda nam i ne trebaju :aha:

Mukice, pročitaj uvodni post !!!!!

:roll::roll::roll:

evropska unija ili rusija. komunizam ili kapitalizam. monarhija ili republika. sta bi nas, po vasem misljenju, najlakse izvuklo iz situacije u kojoj se nalazimo?
 
No vratimo se na temu. Kada je država u teškoj ekonomskoj krizi i prijeti kolaps sistema i svih institucija. Bankrot kuca na vrata. Kada je nasilno otcijepljen dio teritorije. Mudri političari formiraju koncentracionu vladu i planskim upravljanjem privrednim i prirodnim resursima kao i izvršnim organima vlasti, konsenzusom upravljaju državom. Ovako mijenjajući kurs kako vijetar duva i rasipajući budžet država srlja u sunovrat.

mi nemamo mudre politicare. konsenzus postoji jedino kad je planiranje letovanja u vladi u pitanju. a koncentraciona vlada u srbii je u domenu sajens fiksna.
 
Ништа од наведеног нас не би извукло.
Навикли смо да нам свако намеће догме, и да не мислимо.
Навикли смо да не радимо, а да иде стаж.
Навикли смо да онај други није у праву, чак и ако јесте.
Навикли смо да се свађамо и дијелимо.
Одвикавање ће бити дугачко и болно - колико, зависи од нас самих.
Никаква круна или систем нас не може спасити - него пљуц у шаке, па оплети...
 
Ништа од наведеног нас не би извукло.
Навикли смо да нам свако намеће догме, и да не мислимо.
Навикли смо да не радимо, а да иде стаж.
Навикли смо да онај други није у праву, чак и ако јесте.
Навикли смо да се свађамо и дијелимо.
Одвикавање ће бити дугачко и болно - колико, зависи од нас самих.
Никаква круна или систем нас не може спасити - него пљуц у шаке, па оплети...

Jest, a to što opletš kome ćeš da prodaš , zarajto si sa celim svetom :lol:
 
evropska unija ili rusija. komunizam ili kapitalizam. monarhija ili republika. sta bi nas, po vasem misljenju, najlakse izvuklo iz situacije u kojoj se nalazimo?

jedina sansa da se i mi i ceo svet izvucemo iz predstojece smrti je da odmah udarima na rotsilda i njegove ovce....................daklem, pocnite od komsiluka.

- - - - - - - - - -

veeeeeliki meteor da padne i sve razhebe!

jes pa da tender za obnovu sveta opet dobiju americke firme.
 
Ništa od ponudjenog nama niti pomoći niti odmoći može!

Zaokret za 180 stepeni, vlast sa jasno oročenim i proklamovanim ciljevima i veliki rad :aha:

Kako je to nemoguće posebno kad su vlasti u pitanju onda je verovatno onaj pomenuti meteor realnii, neće nam ni on rešiti probleme, ali prekratiće nam muke, a i druge će spasiti nas :roll:


kad smo kod vlasti ,ozda vredi pokusati ali prvo da se iz srbije proteraju svi koji ne rade za srpski narod vec rade samo za svoje pleme VASOJEVICI, PIVLJANI, BRATONOZICI......................................to bi vec bio veliki napredak i dobar fundament za pravnu i demokratsku drzavu.
 
Coveka si nazavao fasistom..zato si dobio c1..gledaj da ne dobijes jos jedan...

kada sam rekla diktarura mislila sam na cvrstu ruku i da vise ne moze svako da radi sta hoce i kako hoce..

Овако? :D

A ti si bojim se fasista. Jer ti je svaki samozvani nacionalista, narocito onaj koji sluzi nemackim interesima, blizi nego antiokupatorski borac iz redova ostalih naroda. To je sustina fasistickog delovanja.

Ali steta da ni fasizam nije dosledan jer i on tamani pripadnike svoga naroda. Kao sto je i Hitler prvo ubijao nemacke socijaliste, cak i svoje nacionall socijaliste, tako su i nasi ''nacionalisti'' u sluzbi neprijatelja ubijali Srbe komuniste
 

Back
Top