Kurti kaže da će i školstvo i zdravstvo biti integrisano u kosovski sistem, potpisao Vučić u Briselu

Ajde nam se vi Kosovari vise skinite sa grbace nama iz Srbije. Ili se integrisite lepo u tu drzavu gde zivite, ucite jezik, idite u skolu ili se selite odatle. Mozda vam daju pasoše u Srbiji ako dokazete da ste Srbi. Sta me briga vise da ja hranim vas na Kosovu?
Откачи се ти од нас Срба, аутошовинисто!
 
Та опција никада неће победити у Србији.
Vi neobrazovani i siromašni idete u ambis. Ne vredi vam više da dovodite autobuse iz Bora i Surdulice, niti Bosance i Kosovare da glasaju. Srbija će stati na noge i osloboditi se seosko-palanačke radikalske vlasti.
 
Vi neobrazovani i siromašni idete u ambis. Ne vredi vam više da dovodite autobuse iz Bora i Surdulice, niti Bosance i Kosovare da glasaju. Srbija će stati na noge i osloboditi se seosko-palanačke radikalske vlasti.
Ти са Србијом имаш везе колико и ја са Америком. :mrgreen:
 
Autorska
Molim Srbe da posete šiptarske medije na Srpskom jeziku i videćete sami laži našeg predsednika Aleksandra Vučića.
SVOJIM VLASTITIM OČIMA ĆETE VIDETI DA JE TO NAJVEĆI IZDAJNIK U ČITAVOJ ISTORIJI SRPSTVA NA OVOJ PLANETI.
Ovo je kraj za Srbe na Kosovu jer ja prvi neću dozvoliti da se moja deca školuju po sistemu Prištine.
Sami šiptari nisu dozvolili Srbiji kada je vladala da se školuju po sistemu Srbije već su organizovali po privatnim kućama i raznim objektima ilegalno a nama Vučić jedan najobičniji bedni lažov da nam ovo uradi.E pa nećete braćo Srbi ovo dan nam radite bez posledica jer mi Kosovo napustićemo a vi dabogda pred Bogom i preki sud.
Тај издајник је убедљиво побеђивао на КиМ. Чисто да се зна И сад кад су упали, одвео је мушкарце за Београд, како би шиптари могли да се иживљавају слободно. И мушкарци са КиМ су ишли добровољно. Нек се и то зна.
 
Ti što su bili sa Radoičićem su i dalje i puna ih je Srbija i sada su oni tamo deluju kao mafija i pod zaštitom su Vučića lično.
I što ti meni kukaš ovde?
ja ne kukam, ali posledice Banjske, jos nisu zasijale punom snagom..a sve ce to najvise osetiti, srbi sa Kosmeta...sta mislis, kako je delovalo na narod u Srbiji, kada su videli onu zgradurinu na Gazivodama, vlasnistvo Radoicica...
 
Тај издајник је убедљиво побеђивао на КиМ. Чисто да се зна И сад кад су упали, одвео је мушкарце за Београд, како би шиптари могли да се иживљавају слободно. И мушкарци са КиМ су ишли добровољно. Нек се и то зна.
naravno, njegova naredjenja na kosmetu, sprovode Srbi na terenu...nisam ja dosao iz Krusevca u Gracanicu, pa da im tamo naredjujem...vec to njihove komsije iz sela, sprovode direktive AV
 
pa kad bude preko 20 poslanika u skupstini kosova i nema vlade bez njih, visecemo sta i kako u skolstvu i zdravstvu.

pravicemo AV od blata, kao i slobu danas
Možda ćeš ti praviti Vučića od blata jer da ga nema ne bi imao ni brašna da jedeš.
MI koji ćemo preuzeti vlast sudićemo Vučića za veleizdaju .
 
Vjerica Radeta to nece dopustiti !!!

télécharger (4).jpg
 
Тадић данас се представља као некакав ,,патриота" јер као није хтео да прихвати оно што је бриселски споразум. А заборавља се да је Тадић и његова власт потписао две што је довело до Бриселског споразума. Тадић није ,, смењен" он је био склоњен јер је већ тада изгубио подршку народа, још да је то потписао био би линчован. Али ништа он није ,,одбио", он се само склонио.

Кључ је НАТО пакт, док је он овде ми не можемо Косово да вратимо у састав Србије. Зато, Србија мора да ради да очува српски народ на Косову, не сме никада да призна независност Косова и да чека повољан моменат, тј промену односа снага на Балкану.
Daleko da (sam) podrzavam Tadica, naprotiv, veselio sam se kada je grobar pobedio, ali veslje je kratko trajalo. Vucici I dacici nisu sacekali ni par meseci pa otrcase da potpisu sve sta im se da. Sjecam se plakanja i spavanja ispod stolova u Briselu. Onda i sada . . .
Tadic je srusen, jer nije poslusao njemacu kancelarku, sam je izjavla . . .
Vi, koji podrzavate ovu izdajnicku nakaradu, necete se opametiti dok ne budu dolazili siptari, natovci po vas i vasu djecu. Ne znam cime vas je omadjiao? Postalo je tako ocigledno. Siptari voze po Srbiji, sve sa siptarskim tablicama, voz dozvolama, pasosima i diplomama. S druge strane Srbi sa KiM ne smiju i ne mogu ni u Srbiju sa nasim dokumantima i tablicama . . .
Vucici uveo homosexualno obrazovanje u vrticima, njemci stampaju knige, nesmijes vise da govoris javno srpski, vec transrodno inace drakonske kazne, brnaba otvara kancelarije WEF, 4 industrijske revolucije, otvaraju se bio - laboratorije fazera, rio tinto opet na vucicijevom repertoaru, stadioni i sajmovi za besmisleno prezaduzivanje . . .
 
Poslednja izmena:

Back
Top