Siptari znaju datum proglasenja nezavisnosti!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

GruberBG

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.145
Znamo datum nezavisnosti"
21. decembar 2007. | 09:07 -> 17:41 | Izvor: B92, Beta, Tanjug
Priština, Skoplje, Beograd -- Fatmir Ljimaj i Veton Suroi saopštili da je proglašenje nezavisnosti dogovoreno sa, kako su se izrazili, "zapadnim prijateljima".

"Znamo datum, ali želimo da budemo obazrivi, diskretni i da ga držimo u tajnosti jer je to deo dogovora", rekao je zamenik predsednika Demokratske partije Kosova Ljimaj. Lider partije ORA Veton Suroi navodi da će deklaracija o nezavisnosti biti objavljena za nekoliko nedelja.
Cijeg dogovora?Kome su cinili uslugu,kada su ranije najavili da ce proglasiti nezavisnost 10 decembra?Zasto je Tadic pozurio sa raspisivanjem predsednickih izbora,a sada zuri sa raspisivanjem i lokalnih?!Zasto se ta deklaracija ne objavi danas,sutra,prekosutra,nego bas za nekoliko nedelja!!!
 
Ne znam što uopće znači datum,
vjerojatno jedno ništa.

Sve što je bitno to je tko tamo zapravo živi, drži trgovine,
upravlja zemljjom, čiji su predstavnici u vlasti Kosova,
tko štiti građane kosova od nasilja, tko osigurava red,
tko želi napredak ljudi i povećanje standarda.

Kada se da odgovor na ta pitanja znat će se i koji
je status Kosova.

Datum :confused:
 
dobrice, nece da destabilizuju srbiju dok je u izborima :lol:

inache, ta pricha o odlaganju nezavisnosti dok se, kao tadic ne izabere je loodilo.
mislim, svi smo vec chuli za to, i naravno, kome to ide na ruku u kampanji...

mada, realno, meni koji cu zaokruziti tadica na predstojecim izborima nista u odluci ne znachi pricha i fama oko kosova.
glasacu za njega iz drugih razloga; sigurno ne jer mislim da je 'kosovosrcesrbije'
 
Znamo datum nezavisnosti"
21. decembar 2007. | 09:07 -> 17:41 | Izvor: B92, Beta, Tanjug
Priština, Skoplje, Beograd -- Fatmir Ljimaj i Veton Suroi saopštili da je proglašenje nezavisnosti dogovoreno sa, kako su se izrazili, "zapadnim prijateljima".

"Znamo datum, ali želimo da budemo obazrivi, diskretni i da ga držimo u tajnosti jer je to deo dogovora", rekao je zamenik predsednika Demokratske partije Kosova Ljimaj. Lider partije ORA Veton Suroi navodi da će deklaracija o nezavisnosti biti objavljena za nekoliko nedelja.
Cijeg dogovora?Kome su cinili uslugu,kada su ranije najavili da ce proglasiti nezavisnost 10 decembra?Zasto je Tadic pozurio sa raspisivanjem predsednickih izbora,a sada zuri sa raspisivanjem i lokalnih?!Zasto se ta deklaracija ne objavi danas,sutra,prekosutra,nego bas za nekoliko nedelja!!!
Najbolje bi bilo da to bude 17.mart, dan koji simbolizuje siptarsku 'kulturu i evropske civilizacijske vrednosti' kojima ce teziti buduca nezavisna drzava....
3.jpg
5.jpg
4.jpg


Mada verovatno ce biti ranije, odmah po zavrsetku izbora u Srbiji...slucajnost? O da, naravno ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top