SINOC ME JE UDARIO...

Anonymous:
Savete u svakom slučaju prihvataj samo od stručnjaka, ali moje mišljenje je da nikako nema bežanja, time mu samo potvrdjuješ svoj strah koji mu je neophodan! Naravno da sve svoje bližnje treba da upozoriš, ali obzirom na to da tvrdiš da je u treznom stanju sjajan, zašto to stanje ne iskoristiš da razgovarate o eventualnoim lečenju...ponudi mu i svoju pomoć! Ali, svakako pokaži zube, pokaži da nisi sama, da imaš podršku od prijatalja, roditelja...pokaži da se ne plašiš!
Samo oštro, ne dozvoli da postaneš "žena žrtva", kada to jednom dozvoliš, posle se iz toga teško izlazi!

Osoba koja je ovo napisala je sasvim u pravu!
 
Kada je trezan on je najdivnije stvorenje? Da li si svesna sta si rekla? Da li ti uposte i shvatas s kim imas posla?
Kako mozes da kazes da je najdivnije stvorenje kada je trezan? Ti izgleda njega i ne poznajes najbolje. Ili se trudis da ga opravdas alkoholom. Pa svi smo mi svesni da ljudi tek kada se napiju pokazu svoje pravo lice.
Meni je baka moja jednom davno rekla: Kada upoznas nekog momka koji ti se svidja prvo ga napij da vidis ko je. :D Tada mi je to bilo jako smesno, ali to je istina. Ako ne umes da procenis nekog, napij ga i pokazace svoje pravo lice! Ti si videla njegovo pravo lice, i shvatila si ko je on u stvari. A to sto deluje kao dobrica dok je trezan to pokazuje
samo kolika je on kukavica. I sav svoj kukavicluk leci tako sto se izivljava na tebi!!! Dugo se vec nisi javila i nadam se da to znaci da si raskrstila s njim. Nemoj da ti pada napamet da mu prastas. Poznajem puno devojaka koje su imale slicne probleme. Posle prvog samara su bile prestravljene ali su mu i oprostile i to upravo objasnjavale istim recima kao i ti : "Ali on je takva dobrica kad je trezan" Kakva crna dobrica. On je skot i kad je trezan i kad je pijan! Sve one su posle imale prave nocne more dok se nisu oslobodile tih "dobrica".
Slazem se da treba da kazes roditeljima da imas problema s njim jer ce ti oni pruziti pravu podrsku i zastitu da se iz svega toga izvuces. Sto budes vise cekala teze ce biti.
Puno te pozdravljam i zelim ti sve najbolje!
 
gost ns:
Kada je trezan on je najdivnije stvorenje? Da li si svesna sta si rekla? Da li ti uposte i shvatas s kim imas posla?
Kako mozes da kazes da je najdivnije stvorenje kada je trezan? Ti izgleda njega i ne poznajes najbolje. Ili se trudis da ga opravdas alkoholom. Pa svi smo mi svesni da ljudi tek kada se napiju pokazu svoje pravo lice.
Meni je baka moja jednom davno rekla: Kada upoznas nekog momka koji ti se svidja prvo ga napij da vidis ko je. :D Tada mi je to bilo jako smesno, ali to je istina. Ako ne umes da procenis nekog, napij ga i pokazace svoje pravo lice! Ti si videla njegovo pravo lice, i shvatila si ko je on u stvari. A to sto deluje kao dobrica dok je trezan to pokazuje
samo kolika je on kukavica. I sav svoj kukavicluk leci tako sto se izivljava na tebi!!! Dugo se vec nisi javila i nadam se da to znaci da si raskrstila s njim. Nemoj da ti pada napamet da mu prastas. Poznajem puno devojaka koje su imale slicne probleme. Posle prvog samara su bile prestravljene ali su mu i oprostile i to upravo objasnjavale istim recima kao i ti : "Ali on je takva dobrica kad je trezan" Kakva crna dobrica. On je skot i kad je trezan i kad je pijan! Sve one su posle imale prave nocne more dok se nisu oslobodile tih "dobrica".
Slazem se da treba da kazes roditeljima da imas problema s njim jer ce ti oni pruziti pravu podrsku i zastitu da se iz svega toga izvuces. Sto budes vise cekala teze ce biti.
Puno te pozdravljam i zelim ti sve najbolje!


Baka ti je sasvim dobro jednom davno rekla...
 
Vadi se dete iz bede dok ti je vreme! Ne dozvoli da ti iko upropasti zivot! Preispitaj sebe, zasto dozvoljavas da te neko tako tretira, mora da sa tobom nesto nije u redu. Veruj mi da sam bila u slicnoj situaciji i problem nije bio moj decko nego ja. Ja sam dozvolila da se hrani mojim strahom, ja sam sudila o njemu polazeci od sebe. Kada sam mu pokazala zube, poceo je da cvrkuce. Takvi kao on su deca narcisoidnih roditelja ispred kojih ne mogu dovoljno da izraze svoju osobenost i sav taj bes ispoljavaju na nekom trecem, u ovom slucaju ti, kao sto sam nekad to bila ja! Da ja tebe pitam koliko ti je godina? Kojim snovima se ti zanosis u zivotu? Ako si zaboravila da si necije dete i da je tim ljudima smrtno stalo da budes srecna, priseti se malo. Koliko se tvoji verovatno pate da bi ti obezbedili dobar zivot, a ne da bi im tamo neki IDIOT maltretirao dete. Izvini molim te, uvek se uzbudim kada pricam na ovakvu temu. Dok ti ovo pisem u meni je samo bes i gnev. Posle svega sam najvise krivila sebe. Pokazi ti njemu zube i obavezno upozori najblize, nemoj da posle bude kasno. Ako se nekom od tvojih nesto desi ti ces biti kriva. Zaboravi da sudis o njemu ziveci i prisecajuci se lepih trenutaka. Pogledaj realnosti u oci. Ma oseti se ponovo slobodnom i bori se za to. Tvoj zivot je samo tvoj i ti si ta koja ce ga kreirati. A da, neka ti neko objasni sta je ljubav!!!
Iskreno!!!
 
Mojoj drugarici iz odeljenja je decko pucao u ledja kada mu je rekla da ce ga ostaviti (bas se u subotu izdaje 1god.), dakle sa razlogom se plasis devojko. Ali, malo i ti treba da se zapitas da li si normalna kad si zavrsila sa takvim tipom (pored ovoliko normalnog sveta), jel ti imas mozga i ociju???
 
ako je stvarno sve sto pricas ,ja sam misljenja da sa takvim tipovima ne treba fino "klin se klinom izbija" a posto si zensko i mnogo slabija od njega to otpada.Prema tome devojko ,navataj brata ,drugove,koga god muskog da imas,i nemoj da cekas da se to ponovi,odmah im daj njegov tel.i adresu,pa neka mu oni yebu kevu!!!ja bi rekla da ga malo olome od batina!nemoj da se bojis ,taj tip je ZDAPI 100% ,nece smeti ni da pisne posle!Ako ne odmah zovi muriju,veruj mi poznajem dosta ljudi odatle i oni jedva cekaju da im naleti neki napaceni majmun ! Samo ne dozvoli da ga se uplasis ,on ide na tu kartu!
 
OSTAVIO ME JE NA MIRU!!! ( da kucnem u drvo - kako nesto ne bih urekla )

HVALA VAM SVIMA NA SAVETIMA I PODRSCI!!!

Nadam se da su i ostale devojke koje su bile ili koje jesu u slicnoj situaciji naucile ponesto i odavde...

HVALA!!!
 
Takve stvari se ne mogu opraštati.Najbolje je kloniti ga se ili ako to nije moguće onda stvoriti kod njega uverenje o primeni drastičnijih mera,tipa policija,tužilaštvo.Ako uznemiravanja pređu granicu tolerancije svakako se obrati nadležnima.Ipak želim ti da to rešiš "mirnim"putem.Srećno!
 
U stanju je da mi salje poruke preko mob.kojih ne zelim ni da se prisecam. Govori da ce mi upasti u kucu, da ce da me ubije…vecinom je takav kad je pijan. Sinoc me je udario! Zasto?! Ne postoji ni jedan razlog zbog kojeg treba udariti devojku! U pitanju su samo reci s’ moje strane. Ostavila sam ga ali plasim se da to ne menja mnogo stvari.
Moze li iko da mi kaze sta da radim?!


Jednostavno izbriši njegove brojeve, ne javljaj mu se, ne odgovaraj na poruke ..... Budi hrabra i nemoj da bežiš. Ne pokazuj strah, jer to mu daje još više šlagvorta da te maltretira. Kad ga sretneš iskuliraj ga ..... svakoj budali posle odredjenog vremena bude jasno na čemu je.
 
Udari i ti njega. Broj žena-siledžija je u porastu (vidi "Savremeni muškarac"). Bićeš, dakle, u trendu.

Ako nemaš snagu u rukama, upotrebi polugu. Po zakonu mehanike poluga povećava silu.

Primer: daj Arhimedu dovoljno dugačku polugu i on će da pomeri Zemlju!
 
U stanju je da mi salje poruke preko mob.kojih ne zelim ni da se prisecam. Govori da ce mi upasti u kucu, da ce da me ubije…vecinom je takav kad je pijan. Sinoc me je udario! Zasto?! Ne postoji ni jedan razlog zbog kojeg treba udariti devojku! U pitanju su samo reci s’ moje strane. Ostavila sam ga ali plasim se da to ne menja mnogo stvari.
Moze li iko da mi kaze sta da radim?!

ljubim da prodje
 

Back
Top