SEXY HUMOR

113038685617379eb.jpg



113038691817406fo.jpg


11304961670020safe20sex2rl.gif

.....................
 
heh... kad smo vec kod sportova

Girls... if the Bible has taught us nothing else - and it hasn't - it's that girls should stick to girls' sports, such as hot oil wrestling and foxy boxing and such and such. :wink:
 
tvrdoglava:
razgovaraju tip i riba:uzecu med pa cu te namazati pa lizati,lizati,lizati.....
a ona ce:ja sam bosanka pospi me orasima pa tucaj,tucaj
:twisted: :twisted: :twisted:
hahahaha dobar je,ali evo i tebi jedan

šalje Lala iz banje telegram Sosi: "Soso, šalji mi iljadu dinara, lekar mi produžio kuru!"
posle par dana stiže mu odgovor: "Lalo evo ti dve iljade, kaži mu neka ti je malko i podeblja."
 
18-godisnja devojka se poverava majci i kaze joj da joj menstruacija kasni vec dva meseca. Vrlo zabrinuta, majka odlazi u apoteku i kupuje test za trudnocu koji pokazuje da je trudna. Majka vice, proklinje, place, "Ko je svinja, zelim da znam, sad ces to da kazes svome ocu" itd, itd.
Kad je konacno ostala sama, devojka je obavila jedan telefonski razgovor. Pola sata kasnije, potpuno novi Ferrari se zaustavlja ispred njihove kuce. Zreo,dostojanstven gospodin obucen u vrlo skupo odelo izlazi iz auta i ulazi u kucu. U dnevnom boravku, on seda sa roditeljima i devojkom i kaze im:

"Dobar dan, vasa kcerka me je obavestila o problemu. Ja, ipak, ne mogu da se ozenim njom zbog svoje licne porodicne situacije, ali mogu preuzeti odgovornost i uciniti nesto za nju.
Ako se rodi devojcica, prepisacu joj tri radnje, dva udobna apartmana, vilu na plazi i bankovni racun s $500 000;
Ako se rodi decak, dobice dve fabrike i $500 000;
Ako se rode blizanci, svaki ce dobiti po fabriku i po $250 000;
Ako nekim slucajem dodje do spontanog pobacaja..."

U tom trenutku otac, koji je sve vreme cutao, stavi ruku coveku na rame i kaze mu:
"Jebaces je opet!!!"
 

Back
Top