SEXY HUMOR

wp29060234vv.jpg


.............................
 
Danas sam bila u drustvu bezobraznih zena i naslusala sam se tako nekih bezobraznih stvari da sam od muke morala da uzmem tefter i da belezim :lol:

Koja je razlika izmedju spavacice i roletne?
Roletna se nocu spusta, a spavacica dize!

Uci matori spermatozoid mladog spermatozoida: Znas vas ce tamo da bude jako mnogo i da bi ti pobedio moras odma da jurnes. Naicices na jednu crnu tacku - to je rupa, al za svaki slucaj ti pitaj: Jesi ti rupa? Pa kad ti kaze da jeste, a ti jurni...Slusa mladi spermatozoid, pa se preslisava...Dodje vreme, oslobodise se, vidi on crnu tacku i jurne ko bez duse. Jedva stize do nje i sav onako zadihan pita: Jesi ti rupa?
A tacka mu kaze: Nisam ja sam karijes! :lol:

Umrle ***** i dobra devojka istog dana i krenule na onaj svet. Dosle do zida koji razdvaja raj i pakao, a zid sav nacinjen od muskih "stvari". Dobra devojka prepoznala "stvar" svoga muza, prisla i uhvatila se za njega placuci: Ovaj je moj...Bog se razljuti, pa rece ti si bludnica, kako na to mislis, ides u pakao...A ***** onako pogleda uokolo, pa rece: Ovaj je moj i ovaj je moj i ovaj je moj...hehehh...i ovaj je moj i ovaj je moj...i od ruke do ruke, pope se na vrh zida i preskoci :wink:

Otisli Lala i Sosa na sajam knjiga i stala Sosa ispred vitrine u kojoj su stajale Metodika 1 i 2, pa kaze Lali: Aj bre, Lalo, pa di si me to doveo, vidi kako su ovde bezobrazni...Zbunio se Lala, pa kaze, kako su bre bezobrazni?
Pa lepo kaze Sosa, vidi meto Dika jedared i dvared pa se jos time i hvali...

Idu dva retarda ulicom i jednom se pripiski. Kaze on ja moram da piskim i ode u zbunje kad se zacu brojanje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 i eto ga izlazi. Pita ga drugi retard: A sto si brojao? Pa kaze ovaj: 1-otkopcam slic, 2- izvadim ga, 3- povucem kozicu, 4- piskim, 5-vratim kozicu, 6-vratim ga unutra i 7-zakopcam slic.
Au, vidi sto je to zanimljivo, rece drugi retard. Ocu i ja, pa ode u zbunjei: 1, 2, 3...5...3...5...
 

Back
Top