Sextrix

real housewives yas GIF
 
Jovana? Njoj je to cisto poslovni angazman, verujem da je placena da glumi budalu.
Pa ko sto su i vecinom te medijske licnosti. Tajra benks, dr fil, opra i ostale nisu?

neko ko ne zna kako gifovi nastaju meni govori?
ah...patetika.
A kako to gifovi nastaju? Pliz uciteljce, uciteljce?

Ko je ova jinishi jukishi jel ovo neko deriste?
 
Naravno da jesu, Opra ima bas visok iq, a ne deluje mi ni Tajra kao glupaca kakvom se pravi
Ne znam kako meris iq kroz te neke pop rijaliti emisije. Mozda ima mozda nema.
Upoznao sam tajru kad sam radio na brodu. Tj bila mi je gosca za stolom. Normalna jedna zena, nema veze sa ponasanjem u emisijama. Zeza se, opustena, ljubazna, normalna.
 
Ne znam kako meris iq kroz te neke pop rijaliti emisije. Mozda ima mozda nema.
Upoznao sam tajru kad sam radio na brodu. Tj bila mi je gosca za stolom. Normalna jedna zena, nema veze sa ponasanjem u emisijama. Zeza se, opustena, ljubazna, normalna.
Kazu da ima po testovima.
A ja verujem svemu sto procitam!

Verujem ti
 
Tehnologija se razvija. Ne bih se iznenadio da za koju godinu budemo mogli da se prikljucimo u virtuelnu realnost u potpunosti. Sta to znaci?
Dakle i telom i umom. Poput sna.
E sad to naravno otvara daljnje mogucnosti. Na pr mozes da kontrolises koliko jako ces osecati. Sve kod kontrolise nerve. Pa na pr neko zeli da oseti ekstreman adrenalin i zeli da skoci sa zgrade i program mu to omoguci ali taman koliko na pr da ne dobije srcku a super doza adrenalina.
Ideje u seksualnom smislu? Seks na bodljikavom krevetu? Partner/ka da ima sto ruku? Da ste oboje giganti i dok se seksate trljate se goli od planetu Zemlju?
Sto se tice tehnologije malopre sam u Pragu prosla pored Sex Mashines Museum.

Nisam svratila. :zplez:
 
Tehnologija se razvija. Ne bih se iznenadio da za koju godinu budemo mogli da se prikljucimo u virtuelnu realnost u potpunosti. Sta to znaci?
Dakle i telom i umom. Poput sna.
E sad to naravno otvara daljnje mogucnosti. Na pr mozes da kontrolises koliko jako ces osecati. Sve kod kontrolise nerve. Pa na pr neko zeli da oseti ekstreman adrenalin i zeli da skoci sa zgrade i program mu to omoguci ali taman koliko na pr da ne dobije srcku a super doza adrenalina.
Ideje u seksualnom smislu? Seks na bodljikavom krevetu? Partner/ka da ima sto ruku? Da ste oboje giganti i dok se seksate trljate se goli od planetu Zemlju?


Meni su za sada dovoljne dve sise i vađajna. I dupe u rezervi.
Iako tri sise nije loša ideja. :lol:
 

Back
Top