Sextrix

yioim

Buduća legenda
Poruka
36.564
Ti si od onih likova sto iz zabave ode u second life uzmu zenski avatar i glume lako dostupnu strptizetu za sve?
Poruka je automatski spojena:

Pa Visnja je poznata boginja. Gde ces poznatije.
talk me drti i spank mi i jooooj robote HEBme i razdevici u isto vreme. 2u 1
new age sex

Eric Draven

Veoma poznat
Poruka
13.286
Tu virtuelnu… pa muskarac, naravno :D
Pošto je virtuelni svet moguće je da je bilo ko od njih dvoje platio račun(možda su čak i podelili)...a možda je to uradio i sam konobar, kojem je bilo neprijatno da prekida. Iz ovoga možemo da zaključimo dve stvari: 1)Da su konobari heroji u bilo kojoj realnosti 2) Da bi VR oštetio kućni budžet ove godine zbog poskupljenja struje i ogreva. :sad2:

-Jelena-

Elita
Moderator
Poruka
17.060
Pošto je virtuelni svet moguće je da je bilo ko od njih dvoje platio račun(možda su čak i podelili)...a možda je to uradio i sam konobar, kojem je bilo neprijatno da prekida. Iz ovoga možemo da zaključimo dve stvari: 1)Da su konobari heroji u bilo kojoj realnosti 2) Da bi VR oštetio kućni budžet ove godine zbog poskupljenja struje i ogreva. :sad2:
Ako je to moja virtuelna realnost telom i “umom” onda definitivno muskarac placa, ne bi me palila neka druga opcija. ;)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.