Sexi šala na prvom dejtu

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.980
Inspirisala me ona Paulina tema o sređenosti na prvom dejtu pa sam se setio nečega.
Okej prvi je dejt i sve, skockani smo neki i u trenerkama i kapuljačama, neke devojke u helankama kupuju lebac pa usput...

Inače...
Da li je okej da momak na prvom dejtu napravi neku grublju šalu?!
Kao na primer momak i devojka se klade oko nečega nebitno oko čega...
I momak u šali kaže:"Ako ja dobijem opkladu ti meni pušiš tamo negde u skrivenim kutcima Kalemegdana na primer, a ako ti dobiješ ja tebi ližem..."

Koliko vas devojaka bi bilo ljuto na takvu šalu na prvom dejtu i koliko momaka bi imalo smelosti da tako nešto kaže?!

-Mnoge devojke ne bi bile toliko ljute realno, jer ionako se svi danas sexaju nakon 2-3 dejta pa i mlađi...
A mnoge bi i prihvatile takvu opkladu.:per:

A zanima me šta misle forumaši i forumašice.:ceka:
 
Inspirisala me ona Paulina tema o sređenosti na prvom dejtu pa sam se setio nečega.
Okej prvi je dejt i sve, skockani smo neki i u trenerkama i kapuljačama, neke devojke u helankama kupuju lebac pa usput...

Inače...
Da li je okej da momak na prvom dejtu napravi neku grublju šalu?!
Kao na primer momak i devojka se klade oko nečega nebitno oko čega...
I momak u šali kaže:"Ako ja dobijem opkladu ti meni pušiš tamo negde u skrivenim kutcima Kalemegdana na primer, a ako ti dobiješ ja tebi ližem..."

Koliko vas devojaka bi bilo ljuto na takvu šalu na prvom dejtu i koliko momaka bi imalo smelosti da tako nešto kaže?!

-Mnoge devojke ne bi bile toliko ljute realno, jer ionako se svi danas sexaju nakon 2-3 dejta pa i mlađi...
A mnoge bi i prihvatile takvu opkladu.:per:

A zanima me šta misle forumaši i forumašice.:ceka:
Emilia Clarke Laughing GIF
 
Pa te što dozvole da se sa njima tako šališ odmah vodi kući, ne gubi vreme vodeći ih na piće. Ako nemaju toliko sampoštovanja onda neka trpe takve pošalice.
Ako se devojka baš napali na momka nije joj ni ovo neki problem. Čak može i da se svidi.
Ovo je dakle više stvar seksualnog nagona i napaljenosti oboje nego nekog samopoštovanja...
I ne znači da će biti tretirana kao "neka fukara".

Ali okej razumem tvoj pogled.
 
Inspirisala me ona Paulina tema o sređenosti na prvom dejtu pa sam se setio nečega.
Okej prvi je dejt i sve, skockani smo neki i u trenerkama i kapuljačama, neke devojke u helankama kupuju lebac pa usput...

Inače...
Da li je okej da momak na prvom dejtu napravi neku grublju šalu?!
Kao na primer momak i devojka se klade oko nečega nebitno oko čega...
I momak u šali kaže:"Ako ja dobijem opkladu ti meni pušiš tamo negde u skrivenim kutcima Kalemegdana na primer, a ako ti dobiješ ja tebi ližem..."

Koliko vas devojaka bi bilo ljuto na takvu šalu na prvom dejtu i koliko momaka bi imalo smelosti da tako nešto kaže?!

-Mnoge devojke ne bi bile toliko ljute realno, jer ionako se svi danas sexaju nakon 2-3 dejta pa i mlađi...
A mnoge bi i prihvatile takvu opkladu.:per:

A zanima me šta misle forumaši i forumašice.:ceka:
Тотално је ок.

На жалост нас финих, ми се увек уздржавамо од тога. :(
 
Brate vreme je da posteno platis ako si zagoreo
to nije sala to je debilana
i ako prodjes bez da ti opali samrcinu i pljune u pice
dobro si prosao...

Jbt pa nisi sa ortakom na prvom dejtu da si lizete i pusite :roll:


majcice moja mila hvala sto si me vaspitala na domacem mleku bez nekih cudnih supstanci koje osteceju mozak
Ne znaš ti ništa.
Samo sa plaćanjem i možeš to se vidi.
 
Uparvo ovo. Ako smo se već napalili maksimalno oboje čak i ovakve zezancije prolaze bez problema.
Oboje znamo zašto smo tu i da će sexa biti za par dejtova... Sexy šale ovog tipa nisu problem u nekim situacijama.

Битно је да је у питању шала и да се зна да је у питању шала. Ти си баш навео јак пример. Нека лајт верзија би могла да прође без проблема. Не морамо да се хватамо конкретно за твој пример, јер је то само пример. Треба још на првом дејту увести сексуалност у разговору. Не озбиљан разговор, већ кроз шалу.

На жалост, безбедније је причати о времену, сунцу и ветру.
 
Битно је да је у питању шала и да се зна да је у питању шала. Ти си баш навео јак пример. Нека лајт верзија би могла да прође без проблема. Не морамо да се хватамо конкретно за твој пример, јер је то само пример. Треба још на првом дејту увести сексуалност у разговору. Не озбиљан разговор, већ кроз шалу.

На жалост, безбедније је причати о времену, сунцу и ветру.
Jako dobro rečeno. Namerno sam dao jači primer. Da vidimo koliko su ljudi napaljeni. Zapravo je i test...
Ako joj se momak mnogo sviđa čak i ovakve šale prođu kao neki gaf i nisu odmah crveni karton.
Ali pojedini to naravno neće ni znati.
 

Back
Top