Ako daš na prvom dejtu...

a što , te na prvom , te na drugom , te na trećem, samo se komplicira, ako je bilo prethodne komunikacije ili ličnih kontakata, pričamo za prvi sastanak, zašto da ne da ako je prisutna hemija , pa i ne mora da bude ko zna kolika
jedna iskra upali oganj, kao što samo je jedna dobitna kolona pored tih silnih hiljadu i ko zna koliko
jedan pogled očima je dovoljan, nema nekog posebnog mudrovanja

ja nikad nisam ni uzo na prvom dejtu
ni kad su me spopadale
neke sam iz kola izbacio
neke ovo neke ono

na sta ti bre ja licim
nisam lesinar oportunista neiebac
bukvalno im se nisam javio nikad vise

na drugom moze
mada najbolje treci

ako mi nudi na keca
sa pogresnom sam ribom

ako odem na dejt u kome samo očekujem sexanje, ne bioskop i kokice, ne večeru uz sveće, ne latice ruža rasute po krevetu, ne znam zašto bih se femkala
došla sam po nešto konretno to sam i dobila i posle znam sama gde su vrata ne treba da me prati, grli i obećava da će zvati...
vratiću se opet kad mi polude hormoni :heart:
fair enough?

bukvalno,
idemo kutji da slusamo mjuzu i da se ljubimo a ne da joj izvrtjem vaginu naopach
te aspide su kombo za indijance
ja sam ipak fin gradski decko
Znam znam dragi fiktivni karakteru ali razmisli malo
Da li je ženama na neki način nametnut taj koncept?
U nastojanju da se održe na površini socijalnih dešavanja kao savremene osobe sa razumevanjem tempa života
sklonile su zabranu prilaska preponama na prvom sastanku da ih neko ne bi tretirao kao konzervativne i demode
brzo se živi
brzo se sastaje i još brže rastaje...
tako se nekako giba društvo jedna grupa traži druga ne daje iz prve ali onda to davanje postane trend.
obrazloženje je pa to je 21 vek.

a mnoge mlade žene nisu baš dobro ni shvatile šta je trend i zašto ali je važno da su uhvatile link da ne bi nešto propustile.
hoću da kažem da većina to uradi ne zato što hoće ili je sexualna predatorka već zato što je to u trendu o tome pričaju sve njene drugarice.
kao što je u trendu peglanje kose, pumpanje usana i vožnja u gliseru...
tako i sex na prvom sastanku
toliko su rigidne da će pomisliti da sa tipom nešto nije u redu ako joj ne zadigne suknjicu na prvom sastanku

Back