Ako daš na prvom dejtu...

Znam znam dragi fiktivni karakteru ali razmisli malo
Da li je ženama na neki način nametnut taj koncept?
U nastojanju da se održe na površini socijalnih dešavanja kao savremene osobe sa razumevanjem tempa života
sklonile su zabranu prilaska preponama na prvom sastanku da ih neko ne bi tretirao kao konzervativne i demode
brzo se živi
brzo se sastaje i još brže rastaje...
tako se nekako giba društvo jedna grupa traži druga ne daje iz prve ali onda to davanje postane trend.
obrazloženje je pa to je 21 vek.

mlogo je bitnie da su njeni skilovi u seksu na visokom nivou
nego sto je bitno dal ce dati danas ili u petak
dalje u nastavku a i sire u prevodu bitnie mie da se dobro karra nego da se odma karra
nisam ja potezna mina da cu da eksplodiram za 2 dana :O

i za kraj ako je bila sa takvim likovima pre mene onda nie za mene
naci ako ja na nekog lika ne bi naslonio bicikl a da ne pricam o tome da mu pruzim ruku ili nazovem dobar dan
a ona mu dala
pa sta ja imam sa njom da trazim uopste za istim stolom

kriterijumi su ipak nesto sto se ne moze nametati pop kulturom
il ih imas il ih nemas

Znam znam dragi fiktivni karakteru ali razmisli malo
Da li je ženama na neki način nametnut taj koncept?
U nastojanju da se održe na površini socijalnih dešavanja kao savremene osobe sa razumevanjem tempa života
sklonile su zabranu prilaska preponama na prvom sastanku da ih neko ne bi tretirao kao konzervativne i demode
brzo se živi
brzo se sastaje i još brže rastaje...
tako se nekako giba društvo jedna grupa traži druga ne daje iz prve ali onda to davanje postane trend.
obrazloženje je pa to je 21 vek.

Наравно да је наметнуто, као што је жени и посао наметнут у овом регресираним облику. То је та парадигма модерне, Холивуда "запослене жене", која нема времена за предах, романтику, љубав....у ком на крају сви играмо како други свира.

Све се то намеће

Све је то страна култура.

koja ce budala zbrisati ako si ga bacila u nesvest od uzivanja ?
Nije mi jasno.
Dakle, izgleda da takvima nije bilo dobro. To su zaključili u temi.

Kod mene se to takođe dešava, bilo je više prvih puta posle kojih nisam više htela ništa. Mada pre toga je delovalo da bi moglo biti dobro.

Kod mene je sex deal breaking. I čudim se kada se puno čeka do toga... Jer se zaista dešava da prvi sex potpuno promeni odnos i sve se prekida.

da vidimo sta kaze AI na pitanje da li treba praktikovati seks na prvom dejtu

Da li treba praktikovati seks na prvom sastanku zavisi od nekoliko faktora i različito je za svaku osobu. Evo nekoliko stvari koje možete razmotriti:

1. Lične vrednosti i principi: Da li je seks na prvom sastanku u skladu sa vašim ličnim vrednostima i principima? Važno je biti u skladu sa svojim uverenjima i osećanjima.
  2. Emocionalna i fizička spremnost: Osećate li se emocionalno i fizički spremni za takav korak? Seks na prvom sastanku može biti veoma intenzivan i treba da budete sigurni da ste spremni za tu vrstu intimnosti.
  3. Komunikacija i saglasnost: Da li ste otvoreno razgovarali sa partnerom o vašim očekivanjima i granicama? Oboje treba da budete u potpunosti saglasni i da se osećate prijatno.
  4. Sigurnost i zaštita: Da li ste spremni da preduzmete potrebne mere zaštite? Korišćenje kondoma i drugih oblika zaštite može pomoći u sprečavanju polno prenosivih bolesti i neželjene trudnoće.
  5. Dugoročne posledice: Kako bi seks na prvom sastanku mogao uticati na vašu potencijalnu vezu? Dok neki parovi mogu nastaviti sa uspešnom vezom nakon seksa na prvom sastanku, drugi mogu osetiti da to komplikuje njihove emocije ili dinamiku veze.
Na kraju, ne postoji jednoznačan odgovor na ovo pitanje. Bitno je da donesete odluku koja je prava za vas, baziranu na vašim osećanjima, vrednostima i komunikaciji sa partnerom. Ako ste oboje saglasni i osećate se prijatno sa tom odlukom, to može biti pozitivan korak. Ako se, s druge strane, osećate nesigurno ili pod pritiskom, možda bi bilo bolje sačekati dok ne budete sigurni.

na pitanje da li sam laka zenska ako se uvek seksam na prvom sastnaku rece AI ovo

Niko ne bi trebalo da bude označen pejorativnim izrazima zbog svojih seksualnih odluka. Upotreba termina poput "laka ženska" je uvredljiva i nepoželjna, jer nosi negativne konotacije i stigmatizuje osobe na osnovu njihovog seksualnog ponašanja.

Važno je shvatiti sledeće:

1. Seksualna autonomija: Imate pravo da donosite odluke o svom telu i svojoj seksualnosti. Seksualne odluke koje donosite su vaša privatna stvar i treba da budu zasnovane na vašim željama, vrednostima i saglasnosti sa partnerom.
  2. Stigma i društveni pritisak: Društvo često nameće dvostruke standarde kada je u pitanju seksualno ponašanje muškaraca i žena. Važno je prepoznati i odbaciti ove dvostruke standarde, jer oni nisu pravični niti korisni.
  3. Komunikacija i saglasnost: Ako ste vi i vaš partner uvek saglasni i otvoreno komunicirate o vašim željama i granicama, to je ono što je najvažnije. Seksualni odnosi treba da budu zasnovani na uzajamnom poštovanju i saglasnosti.
  4. Zdravlje i sigurnost: Osigurajte da se pridržavate praksi sigurnog seksa kako biste zaštitili sebe i svoje partnere od polno prenosivih bolesti i neželjene trudnoće.
Vaša vrednost kao osobe ne zavisi od vašeg seksualnog ponašanja. Svako ima pravo da donosi odluke koje su u skladu sa njihovim ličnim vrednostima i željama, bez straha od osuđivanja ili stigmatizacije. Najvažnije je da ste u skladu sa sobom i da se osećate prijatno sa odlukama koje donosite.

Ovo mi se svidelo u tom textu

"Svako ima pravo da donosi odluke koje su u skladu sa njihovim ličnim vrednostima i željama, bez straha od osuđivanja ili stigmatizacije.

Najvažnije je da ste u skladu sa sobom i da se osećate prijatno sa odlukama koje donosite."
ja sam odavno govorio

u seksu nema perverzija

sve je normalno i lepo kad prija i jednom i drugom partneru.

Nije mi jasno.
Dakle, izgleda da takvima nije bilo dobro. To su zaključili u temi.

Kod mene se to takođe dešava, bilo je više prvih puta posle kojih nisam više htela ništa. Mada pre toga je delovalo da bi moglo biti dobro.

Kod mene je sex deal breaking. I čudim se kada se puno čeka do toga... Jer se zaista dešava da prvi sex potpuno promeni odnos i sve se prekida.
los spoj. Ima muskaraca "nimfomani", iskompleksirani radi neceg, koje nijedna zena ne moze dovoljno zadovoljiti.
To njihovo nezadovoljstvo se prenese i na partnerku pa i one nisu zadovoljne.......kao u tvom slucaju. Ne zele ponovni seks.

Back