Sex ili deca?

e ovako
sex je najlepši dok žena doji
ništa lepše nego da je muškarac zagrli od straga dok doji ili drži bebu i dira je malo po klitu. ona se opusti. mazi je. može od pozadi da uđe lagano kad se primi.

sa bebom u krevetu sex se može odvijati do god dana
rešena stvar 🙂
Cini ni se da neke mame imaju taj period kroz fizicku promenu i manjak samopouzdanja jer misle da su neprivlacne. A otac s druge strane je ne dohvata jer misli da joj nije do toga (umorna od dojenja, deteta, gormoni i td)
 
Cini ni se da neke mame imaju taj period kroz fizicku promenu i manjak samopouzdanja jer misle da su neprivlacne. A otac s druge strane je ne dohvata jer misli da joj nije do toga (umorna od dojenja, deteta, gormoni i td)
pa ako je veza kako treba nema takvih nesporazuma... ona kaže dohvati me za guzu, jesam li ti lepa, on kaže ajde, naravno želim da te kresnem. i tako... ništa komplikovano. ko je otvoren pre dece biće otvoren sve vreme.
 
A i kažem, koja žena neće odreagovati ako joj se uvuče u krevet i počne svuda da je mazi, i dole da je nadražuje... bez nekog cilja osim eto da joj ugodi. da joj bude lepo. jednom, dvaput, triput i hteće sama da se smiri.
 
Jbte nikad nisam povezivao seks sa pravljenjem djece. Uvek sam na to gledao poput neke aktivnosti zadovoljstva.
Imam utisak da dete (radi pravljenja) mozes i da ga izdrkas i da joj das: eo ti, zalivaj i sacekaj koji mesec.
Mjesec.
Al ne dam. Hehehe prc!
 
Odakle tebi da nisam parlamentaran jbte?
Za početak. .jbte ...
Nadalje...žena rodi dete. Nalepi joj se epitet majke svetice. Naravno da joj nisi prioritet.
Dete je važnije od svega.
Nezadovoljan, jer nisi centar sveta, tražiš sex sa strane. Kao nešto šta se podrazumeva. Javno očekuješ podršku, jer je ona sebična i nezrela. Ako te neko ne podržava u tome, prekidaš dijalog.
Imam samo jedno pitanje. Kako bi se ti osećao da su uloge obrnute?
Jesi li stvarno toliko slobodnih shvatanja da bi ženi dao podršku u održavanju intimnih odnosa sa strane?
Možeš ali i ne moraš da odgovoriš.
Ali razmisli o tome.
 
Za početak. .jbte ...
Nadalje...žena rodi dete. Nalepi joj se epitet majke svetice. Naravno da joj nisi prioritet.
Dete je važnije od svega.
Nezadovoljan, jer nisi centar sveta, tražiš sex sa strane. Kao nešto šta se podrazumeva. Javno očekuješ podršku, jer je ona sebična i nezrela. Ako te neko ne podržava u tome, prekidaš dijalog.
Imam samo jedno pitanje. Kako bi se ti osećao da su uloge obrnute?
Jesi li stvarno toliko slobodnih shvatanja da bi ženi dao podršku u održavanju intimnih odnosa sa strane?
Možeš ali i ne moraš da odgovoriš.
Ali razmisli o tome.
Na sve to tvoje odgovor je da ce ona traziti sa strane cim bude prestala da dobije tu paznju. I naci ce. Niti ce se pitati kako je drugoj strani, vec ce reci: jbga, decko/muz prestao da pruza paznju majci svetici, gowno od coveka, pa ja nasla drugog.
Mislim da se igramo postavljanja morala na pleca.
-Dete je vaznije od svega? Sta to znaci? Gde se to dete isprecava izmedju dvoje u intimi? Osim ako neko zeli da ga postavi izmedju kao prepreku.

-Seks nije kopanje motikom, vec na protiv, aktivnost posle koje se bolje osecas. Osim ako te partner ne radi vise. Ili nikad nije ni radio. Tada, kada dodje do pritiska onda je to odradjivanje postalo tegoba. E onda jbga, ne ljuti se ako on trazi dalje. Do tebe je, nije samo do njega. Mozemo da se pravdamo, postao je ovakav, onakav, fali mi romantike da me izvodi na vecere..gluposti.

Drugo, mislim da se puno pravda sa time - umor, hormoni, iscrpljenost, stavlja se majkama sve na pleca i sl. Kao da je nekakav mentalitet zrtve. Jeste, zeznuto je roditeljima i obema stranama. Mame imaju taj period dojenja, nesto posle toga, to moze da bude god-dve max. Nakon toga nema pravdanja, vec je manipulacija i lazi koje vode samo u krug. I to nije i za to dete dobro. A vidjao sam ta pravdanja i kada su ocevi revnosni i nezni i puni podrske i obratno. Dakle nije u tome. I to je ono sto ja licno i generalno u razgovorima iskljucujem. Kada primetim glupost a ne argument. To je onaj razgovor gde se vodi voda na svoju vodenicu. Ili u krajnjem slucaju ti svoje iskustvo, dozivljaj, misljenje, ja svoje. Tada razgovor postane besmislen. Zar ne? A ja ne odrzavam razgovore ovde da bih se dopao ili dobio lajk.Mozda je to utisak?
 
Pa verujte osobama koje su bile majke... Moja drugarica se dobro izjevala sa mužem sa sve bebom u krevetu. Čak i dok je dojila. Nikakav poseban par. Samo eto normalan. Ne razumem ljude koji sex stavljaju u bilo kakav prljavi kontekst posebno što sad pričamo o roditeljima dece. Sex je opuštena stvar može da traje i par min. Malo se bocnu onako usput, malo je tako muž uspava.... Da se opusti i odmori. Nije mi jasno. Kad je boli glava od sexa prođe. Kad je umorna ona može da leži na leđima. Ali ne znam... Možda ljudi stvarno nemaju iskustva. Ili ne znaju.
 

Back
Top