Ljubav, sex ili novac

Не удају се све ради пара. Јел мислите даје то зато јер нијесу могле да налете на неког спортисту профи, типа ђоковић фудбалер кошаркаш или неког богатог татиног сина?
 
Novak i Jelena su se upoznali kada je on imao 17 godina i zavisio od roditelja, da je on bio princ pa da kazes, ni drzava ni Zivojinovic koji je bio odlican teniser nije verovao u njega, odnosno sansa da uspe teniser je 1: milion .....
 
Ljubav, sex i novac nisu medjusobno iskljucivi.
Zapravo je najbolje kad ima svega u izobilju.
Lepse i lakse cveta ljubav kad ne manjka kesha.
Manje je covek pod stresom, tako da je i seks jos bolji.

A te fore "udala se za njega zbog para" moze da kaze samo neko ko bi isto uradio, al mu/joj krivo sto nije uspeo/la :)
 
doduse, njena izjava jeste malo banalna i klise,ali verovatno je isprovocirano , ali generalno ako si sa nekim jos kao maloletan to je bas dokaz sam po sebi, pogotovo sto je on bio na totalnom pocetku i vidi se ocigledna malicioznost, a drugo ona je studirala u inostranstvu, ne znam da li danas to neka srednja klasa moze da priusti i koji su troskovi ali pretpostavljam da je i njena porodica dobrostojeca, mislim ima milion dokaza da nije sponzorusa posto se na to aludira vec da se zaista vole jos kao tinejdzeri sto je samo po sebi prelepo.
 
Pogledajte prilog 1492553

Što li se snajka nisi udala za Radovana,poštara,koga jure izvršitelji zbog duga za grejanje....

Koliko puta ste čuli od žena ovu besmislicu,ovu praznu žensku priču,ovo nesuvislo opravdanje zbog udaje radi novca,zbog prodavanja sebe i svoje duše.Čemu sve ovo,volim Evre,kraj,čemu pravdanje ili boli noću kada joj ulazi a ljubavi nema...🤔
Au bre , al si se ti nešto naljutio na žene :(

U pravu je mala kad to kaže.
Mom bivšem mužu nije pomogla ogromna plata koju je imao, ostavila sam ga ko jedan dva kad je postao loš .


Vidi jedno, može neko imati wauuu posao i položaj, ali kad pređe kućni prag ne ulazi kao direktor, šef ili poštar. Ulazi kao čovek ili nečovek. Simple.
 
Au bre , al si se ti nešto naljutio na žene :(

U pravu je mala kad to kaže.
Mom bivšem mužu nije pomogla ogromna plata koju je imao, ostavila sam ga ko jedan dva kad je postao loš .


Vidi jedno, može neko imati wauuu posao i položaj, ali kad pređe kućni prag ne ulazi kao direktor, šef ili poštar. Ulazi kao čovek ili nečovek. Simple.
Ja ljut na žene,taman posla,ja samo kažem da ima i kvalitetnih žena poput tebe ali ove druge su bučnije,zanimljivije medijima.
Samo me nisi razumela žabice..😊🥰
 
Svi smo mi od krvi i mesa, ljudi, duhoviti, šarmantni, lepi, dobri, kuce, mace, mede. Devojka odlučuje, ali novac moze, a i ne mora da igra glavnu ulogu. Kad dodju deca, pa se obezbedi stan za svako dete, vikendica, letovanje, zimovanje onda skonta da nije pogrešila i da ga voli onakvog kakav jeste sa svim svojim vrlinama, manama i nulama.
 
Pogledajte prilog 1492553

Što li se snajka nisi udala za Radovana,poštara,koga jure izvršitelji zbog duga za grejanje....

Koliko puta ste čuli od žena ovu besmislicu,ovu praznu žensku priču,ovo nesuvislo opravdanje zbog udaje radi novca,zbog prodavanja sebe i svoje duše.Čemu sve ovo,volim Evre,kraj,čemu pravdanje ili boli noću kada joj ulazi a ljubavi nema...🤔
da ne preterujemo, po vama ispada da nijedna zena na ovom svetu ne sme da se uda za bogatasa.
Doduse, ja da sam zensko, prvo bi ga pito kolko mu je bogatstvo, i ako, prelazi, 100 000 evra (cena za Sumadiju) ce ga odmah ostavim................djubre jedno.
 
Znam "milion" devojaka koje kada vidis mislis da su sponzoruse a vidjaju se sa najvecim klosarima ikada . Novac kao novac jeste bitan, ali sam nacin ponasanja coveka koji je taj novac stvorio je ustvari glavno. Imas banalan primer, sokirao me podatak da oni guru-i sto reklamiraju kako muvati zene, jedan zaradjuje milione i to od visokoplateznih klijenata, to je samo jedan sitan detalj da novac kao novac nije ono glavno , ali poenta je sklop licnosti onoga ko ume da stvori novac, a ne sam novac .
 
Moja devojka nije sponzoruša niti ja imam love za bacanje, oboje radimo normalne poslove i približne su nam plate. Ona je tog razmišljanja i smatra da muško treba uvek sve da plaća jer to je naša obaveza...nema pojma gde je to čula jednostavno tako treba XD
 

Back
Top