sex i grad i vi

Ma da bre.
Mene ova rasprava podseca na klizanje na ledu.
Gledas klizanje i pitas se zasto par ne uzme uporedo i skateboard...vec se samo onako klizuuuuu...

Nikako ljudi da ukapiraju da je klizanje klizanje...i to je to..sve drugo bilo bi skretanje sa teme i rasplinjavanje.
 
E a koja vam je to serija Forenzicari? jel to CSI?

Inace obozavam SATC, imam sve sezone. Kad god imam vremena ja upalim i odgledam par epizoda. Nasmijem se i oraspolozim. Nesto se ne identifikujem ni sa jednom od dama, nego mislim da imam karakteristike sve 4. NIsam jos stigla da pogledam film, mada svi kazu da je zaista super ;)
 
I bas u tako velikom gradu da ne nadju nekog normalnog. :D Ili makar prijatelje, sadrzaj drugaciji od izlazaka i kupovine.

Ne slazem se sa slikom New Yorka uopste (prikazanim u seriji).

Pa sad, ili slabo pratiš seriju, ili ne znaš da tamo gore no u Banja Luci, mislim, deset cura na jednog momka, a još ako cure imaju ukusa kao ovi likovi, e pa tada, baš teško:)
 
U New Yorku sam trenutno poslom :D. Juce sam bila u Bruklinu, u povratku prosla kroz Menthetn kolima. Upoznala masu interesantnih ljudi, parova, samaca. Ljudi su jako ljubazni ovde, nisam primetila otudjenje koje se tako potencira u seriji.
A ovde sam bila vec nekoliko puta i tvrdim da nije tako kao u seriji.
 
U New Yorku sam trenutno poslom :D. Juce sam bila u Bruklinu, u povratku prosla kroz Menthetn kolima. Upoznala masu interesantnih ljudi, parova, samaca. Ljudi su jako ljubazni ovde, nisam primetila otudjenje koje se tako potencira u seriji.
A ovde sam bila vec nekoliko puta i tvrdim da nije tako kao u seriji.

Pa to je ipak samo serija, za zabavu miliona, da nije napravljena tako kako jeste, ne bi mi ovde ni raspredali na desetak stranica, i više.
Inače, zavidim ti malčice da si tamo gde jesi:D:D:D
 
Paradoksalno, ali u velikim gradovima su ljudi usamljeniji nego sto je to slucaj sa manjim sredinama.
Mozda na prvu loptu ne deluje tako, ali i te kako jeste.
Ako samo malo razmislimo , ubrzo shvatimo i zasto je to tako. Vrlo logicno. No da sada ne ulazim u ....
blabla....

Oni koji su ziveli u megalopolisu...tj. zive...znaju o cemu govorim.

p.s. Dragice, ja bih sa tobom tako rado pojela onu jednu krofnu iz serije...onu sa " glazurom"...:) Dogovoreno, nego sta!
 
Paradoksalno, ali u velikim gradovima su ljudi usamljeniji nego sto je to slucaj sa manjim sredinama.
Mozda na prvu loptu ne deluje tako, ali i te kako jeste.
Ako samo malo razmislimo , ubrzo shvatimo i zasto je to tako. Vrlo logicno. No da sada ne ulazim u ....
blabla....

Oni koji su ziveli u megalopolisu...tj. zive...znaju o cemu govorim.

p.s. Dragice, ja bih sa tobom tako rado pojela onu jednu krofnu iz serije...onu sa " glazurom"...:) Dogovoreno, nego sta!

Malena i mama bi ćero veruj mi, al' ja živim u Seeeeeeeeeeeentiiiiiiiiiiii, dal' uopšte znaš gde je ta varoš?
Ma znam da je ovo bilo samo "fiktivno":D:D:D
 
Paradoksalno, ali u velikim gradovima su ljudi usamljeniji nego sto je to slucaj sa manjim sredinama.
Mozda na prvu loptu ne deluje tako, ali i te kako jeste.
Ako samo malo razmislimo , ubrzo shvatimo i zasto je to tako. Vrlo logicno. No da sada ne ulazim u ....
blabla....

Oni koji su ziveli u megalopolisu...tj. zive...znaju o cemu govorim.

p.s. Dragice, ja bih sa tobom tako rado pojela onu jednu krofnu iz serije...onu sa " glazurom"...:) Dogovoreno, nego sta!
jao bas sam tu epizodu gledala nocas:)
miranda i lik dele krofnu s glazurom posle sastanka weight watchers:lol:
 
Ja ne volim ove americke krofne sa onom secernom glazurom. Previse su mi slatke. Dodje mi nekako kao secerna bomba. Ipak su nase bolje :) He al ona epizoda sa Mirandom i onim messy eater-om :rotf:
 

Back
Top