Severina proglasila Srbe za genocidan narod

Iskreni da budemo Srbi rade genocid usred Srbije i to od 1990 od kako je pocela CIA kampanja protiv socijalistickog stanovnistva, to obuhvata godista starija od 1978og , pa nikom nista...
Uspesno se svi pravimo blesavi i slepi...

Ja to zovem genocidom, iako nije letalni ali je diskriminacioni...
Postoji stvarno i stvarno se desava, ali ko koga ebe...
Preziveli smo to je najvaznije...e pa nije...

Genocid je i ono sto se desava u Hrvatskoj,....isto ekonomski...i pravno...

A vole Srbi taj politicki genocid....obozavaju...a nije ti dobro u Srbiji , ajde ti idi...
Ne verujes u istu SNS religiju , prosetaj do Nemacke pa nam javi jesmo li tamo...
 
U Srebrenici jeste bio genocid.
Narod Srbije time ne postaje genocidan narod.
Zašto otvaraš temu sa takvim, lažnim naslovom?
Niko osim Vučka i Dode to nije ni rekao, sami su sebe proglasili...
Mislim da je tema, zbog naslova LAŽNOG za ključ.
@tab503 @Lagerta
Nije bio.Samim tim što su žene,deca i stari sklonjeni odatle.
 
Severina, cura fina, koju su tasnačili (da ne kažem guzili) Srbi ga sad ispušila kod svih i rekla da su Srbi genocidan narod ?

monkey-calculate.gif
Nije to rekla.
Nije rekla ništa ni slično.
Ali kakve veze ima, ako je naslov takav, to nam je dovoljno da gutamo otvorenih usta i tražimo još.
Ustvari, jedini koji pričaju o tome da su Srbi "genocidan narod" su Srbi. Evo, npr. postavljač teme je primjer.
 
Nije to rekla.
Nije rekla ništa ni slično.
Ali kakve veze ima, ako je naslov takav, to nam je dovoljno da gutamo otvorenih usta i tražimo još.
Ustvari, jedini koji pričaju o tome da su Srbi "genocidan narod" su Srbi. Evo, npr. postavljač teme je primjer.

Ako si pročitao moju poruku, bukvalno sam naslov i komentarisao da me baš briga šta Severina radi ... ali dobro .. treba nekad i pročitati nečiju poruku ;)
 

Nakon što je Jelena Karleuša javno osudila izjave Severine Vučković na temu Srebrenice, koje je hrvatska pevačica dala u intervjuu tokom boravka u Sarajevu, oglasila se Sofija Todorović, direktorka Inicijative mladih za ljudska prava, koja se „proslavila“ izjavom da tzv. Kosovo treba da bude primljeno u UN!​

SOFIJA tODOROVIĆ još jednom je šokirala narod Srbije svojim postupcima i stala na stranu osobe koja žigoše srpski narod i proglašava ih genocidnim. Ona se ovim rečima obratila pevačici Severini:
- Draga moja Severina, moje ime je Sofija Todorović, iz Srbije sam, samo želim da ti kažem da si jedna velika inspiracija i postoje mnogo žene koje inspiriše tvoja neustrašivost da kažes stvari koje nisu uvek baš popularne, ali je veoma važno da ih govorimo zarad budućnosti koju žele mnogi, a to je budućnost u kojoj je mir ultimativna vrednost, a pravda nije privilegija. Ja radim u organizaciji Inicijativa mladih za ljudska prava u Srbiji, a imamo i kancelariju u Zagrebu, sve što si rekla za Srebrenicu je toliko važno, a pre svega tačno.

- Severina je boginja, a za mir nam je potreban ceo region, mnogo solidarnosti i razumevanja. Žene će spasiti svet. To je tako -
napisala je Sofija na društvenoj mreži X.
Podstemo, Severina je bez trunke srama izjavila da je u Srebrenici bio genocid i time javno poručila da su Srbi genocidan narod.

- U Srebrenici je bio genocid, kako god oni to nazivali, mali zločin, srednji ili veliki zločin. Radi se samo o tome da bi neka država trebala platiti odštetu, i da samo zbog toga oni ne priznaju da se to tako zove - rekla je pevačica.

https://informer.rs/vesti/politika/...uza-predstavnica-dilasove-opozicije-fotovideo
*********************
Prvi muž Srbin sa kojim ima sina, drugi muž takodje Srbin ali je to ne sprečava da priča ovakve gluposti.. i ne čudi ona, već ova Sofija Todorović?
Ne znam ko je konkretno ona i za koga lobira i radi ali za sebe i svoje pretke sigurno ne.
I nije jedina. Iako je to objavljeno na tik-toku, što ne mora značiti da je pouzdan info, ipak prozvana su mnoga poznata srpska imena koja "dijele" mišljenje ove nesretne Sofije?
Čemu onda eksperti i vještaci čije je mišljenje jedino relevantno, a ne da se to čuje od raznih nepodobnih faca i spodoba koji to iskorištavaju zbog uskogrudnih potreba i interesa.
gijenocidan nooooorod boloooooon
 
Da, zato i kažem da je genocid politički termin, a ne faktografski. Npr. pobiješ sve niže od 165 cm. Sve do jednog. Jer želiš genetiku visokih ljudi. Genocid - nula bodova.
Poredjenje ti je, blago receno, blesavo.
Dakle, neutemeljeno. Genocid jd fakt.

Ono sto se desilo Jermenima ili Srbima u NDH je genocid.

Ono sto je bilo u Srebrenici je ratni zlocin, ali ne i genocid.
 
Poredjenje ti je, blago receno, blesavo.
Dakle, neutemeljeno. Genocid jd fakt.

Ono sto se desilo Jermenima ili Srbima u NDH je genocid.

Ono sto je bilo u Srebrenici je ratni zlocin, ali ne i genocid.
I koliko pripadnika nekog naroda trebaš pobiti da bi se to okarakteriziralo kao genocid? 5, 500, 500.000? Ili u procentima, 5%, 50%?
Ajde da čujemo to nedvosmisleno pravilo ako se radi o, kako ti kažeš, faktografiji a ne o političkoj kvaliikaciji.
 

Back
Top