Severina proglasila Srbe za genocidan narod

Nakon što je Jelena Karleuša javno osudila izjave Severine Vučković na temu Srebrenice, koje je hrvatska pevačica dala u intervjuu tokom boravka u Sarajevu, oglasila se Sofija Todorović, direktorka Inicijative mladih za ljudska prava, koja se „proslavila“ izjavom da tzv. Kosovo treba da bude primljeno u UN!​

SOFIJA tODOROVIĆ još jednom je šokirala narod Srbije svojim postupcima i stala na stranu osobe koja žigoše srpski narod i proglašava ih genocidnim. Ona se ovim rečima obratila pevačici Severini:
- Draga moja Severina, moje ime je Sofija Todorović, iz Srbije sam, samo želim da ti kažem da si jedna velika inspiracija i postoje mnogo žene koje inspiriše tvoja neustrašivost da kažes stvari koje nisu uvek baš popularne, ali je veoma važno da ih govorimo zarad budućnosti koju žele mnogi, a to je budućnost u kojoj je mir ultimativna vrednost, a pravda nije privilegija. Ja radim u organizaciji Inicijativa mladih za ljudska prava u Srbiji, a imamo i kancelariju u Zagrebu, sve što si rekla za Srebrenicu je toliko važno, a pre svega tačno.

- Severina je boginja, a za mir nam je potreban ceo region, mnogo solidarnosti i razumevanja. Žene će spasiti svet. To je tako -
napisala je Sofija na društvenoj mreži X.
Podstemo, Severina je bez trunke srama izjavila da je u Srebrenici bio genocid i time javno poručila da su Srbi genocidan narod.

- U Srebrenici je bio genocid, kako god oni to nazivali, mali zločin, srednji ili veliki zločin. Radi se samo o tome da bi neka država trebala platiti odštetu, i da samo zbog toga oni ne priznaju da se to tako zove - rekla je pevačica.

https://informer.rs/vesti/politika/...uza-predstavnica-dilasove-opozicije-fotovideo
*********************
Prvi muž Srbin sa kojim ima sina, drugi muž takodje Srbin ali je to ne sprečava da priča ovakve gluposti.. i ne čudi ona, već ova Sofija Todorović?
Ne znam ko je konkretno ona i za koga lobira i radi ali za sebe i svoje pretke sigurno ne.
I nije jedina. Iako je to objavljeno na tik-toku, što ne mora značiti da je pouzdan info, ipak prozvana su mnoga poznata srpska imena koja "dijele" mišljenje ove nesretne Sofije?
Čemu onda eksperti i vještaci čije je mišljenje jedino relevantno, a ne da se to čuje od raznih nepodobnih faca i spodoba koji to iskorištavaju zbog uskogrudnih potreba i interesa.
Sofija Todorović je marioneta albanske NVO “Inicijativa Mladih za ljudska prava”

7E61C6B8-660F-4C03-AC44-C15BCE7B84A8.jpeg
.
 
Sto Srbi obozavaju da se omalovazavaju , i daju sebi autogolove..

Npr novinari i politicari ovo guraju...Jasnoje zasto ja ne zelim da budem Srbin.
Niko normalan ne bi potrosio 2 min vremena na to da napravi aferu od Severine, a politicki vrh Srbije i celo novinarstvo potrosi 3 dana da iskonstruise na kraju da smo genocidan narod, a upravo su to ucinili..

Glup narod, je razlog zasto ja niti se osecam Srbinom niti zelim da budem...
Narod koji u ova tri dana vidi smisao da pravi konflikt sa Severinom koja je ipak ime i nije uopste Doris Dragovic pa da je tako tretiraju , a nije ni Oliver Dragojevic koga su isto tako zbog porodicne tragedije naguzili i od njega napravili da ne moze da bude neutralan...

Cista glupost srpskih svinja...to znamo mi koji poznajemo srpske svinje jer ih svakodnevno gledamo, pa i na forumu ih primetis...
Samo sto nije glupost da im se omaklo nego potreba...

ista ona potreba koju nekad vidite da otac ima potrebu da ponizava svog sina, da bi pokazao da je jos uvek glavni domacin u kuci, to cesto vidim po Srbiji , i misli da je ispao tako pametan...i jeste za 90% ljudi ...a kako prepoznam brzo za koga nije...bukvalno mogu posle da minuta ili 5 minuta da pridjem osobama i direktno postavim pitanje...ili pocnem razgovor bez da ima dileme..Zdravorazumlje se prepozna na takvim spicevima, a i koja porodica je dobra za ulazak u nju...jeste 10% ali tu je ko ulazi dobrodosao dok u ovih 90% sve nesto uslovljeno , i pomoc i postovanje i sve kilavo, naroguseno, agresivno , uz uslov privatanja gluposti i banalnosti i primitivizma..
 
Npr novinari i politicari ovo guraju...Jasnoje zasto ja ne zelim da budem Srbin.
budi nam komsija ko @комшија, vidi bre ove hrvate, pa jedan cak i tvrdi da je srbin, a tebe ko tera da se pretvaras da si neko ko nisi, ili se ne osecas da jesi... mislim cemu ova patetika?
Cista glupost srpskih svinja
e, ali na nemackom bolje zvuci
Severinom koja je ipak ime
seres? gde je bre ona ime? u muzici pored olivera i doris? dubist ajne ...
 
Poslednja izmena:
Pa navikao sam da je kao normalno da te guraju tamo gde nije trebalo da ides i da te teraju da budes ono sto nisi...
U Srbiji je to test zrelosti...

Samo sto vecina ne primeti da kad pocinjes da radis u firmi a hoces visi polozaj moras da ukrades da bi imali poverenja u tebe...
Kako ja primetim, pa dodju pa mi kazu u lice to ....
A kako ostali ne primete?
Pa ne moraju nista da im kazu , prirodno su Talenat da ukradu , vidi im se u par poteza mesecno....
Ali to je tajna zasto vecina misli za sebe da je postena,....jer ne mora niko da im dolazi da trazi od njih da ukradu da bi imali ulaz u vise privredne tokove svoje firme ili privrede Srbije..
 
Vidis kako druzenje sa Crnogorskim klanovima donosi politicku mudrost...
Severina zna da bez genocidnosti novi rat na prostoru ex yu nije moguc...tako da je potrebna genocidnost svih ucesnika u novom ratu....CG ce biti lako genocidni , to je u nastavku krvne osvete....Srbe cemo doterati dotle, Hrvati pretresu ndh i tu su...
Bosanci se nahuskaju i doda im se mudzahedinski avgan talas i to je spremno i zurka pocinje..

Gde si krenuo djedo?
Na avtobus, hajde da ti ja pomognem, ovde niz potok djedo...tako tako...
Sad ce bus, ne brini djedo , nemoj da places, svi mi idemo u raj...
 
E, jeste blesavi..danas mi sutra vi i tako redom..
Što reče jedan istoričar -čudo nevidjeno da nemačka posle drugog svetskog nije postala najsiromašnija zemlja evrope nego posta još bogatija...klik, help?
Ne krojimo mi istoriju nego nosimo kako nam ga skroje lopovi belosvetski..
A da, mi srbi smo mnogo loš narod..jedan komšija mi hrvat, drugi musliman, treći crnogorac, makedonac, madjar, slovak...
 
ma 'de je bio? izginula vojska i to od vase vatre, kao slucajno, a imamo priznanje, plus klinton trazio da bombarduje srbe

genocid je kada ubijas nenaoruzane, koji nisu vojska, civile, 'de moze genocid da bude kada satres neprijateljsku vojsku? to nema nigde, vama zapad pere pamet da bi sebe opravdao,a nema opravdanja, platice

nego srbi budale, imaju dokaze za kontratuzbu protiv klintona i muslimana za taj "genocid", i nista - jel trazio zrtve? jel ste mu ih isporucili? pa sta je problem? vi ste pocinili genocid, a klinton je saucesnik! case closed.
Jesi se zagrnuo zastavom dok si ovo pisao? :D
 
Možda zato jer Severina nije Srbe proglasila genocidnim narodom a naslov glasi "Severina proglasila Srbe genocidnim narodom"

Šta kažeš na to
Srbi i Srbija su u rezoluciji spomenuti točno 0 (nula) puta.
Koja komedija jbt :lol:

Nego? Koga? O kome se radi? Ko je počinio genocid? Ruanda, Maksiko, Indija...?
Vidiš, takve stvari se ne završavaju tako lako, kao što drobe ove raspale fufetine. "Ajd vi lijepo bolan da pr'znaaate pa da živimo u miru kao susjedi bolan i ko nas rastaaavi i tako dijeca da žive u miiiru..."
Ne. Život tih njihovih žrtava i te kako ima cenu. A ta cena će se naknadno odrediti. Jer će Bosna, naravno Srbiju, ne Ruandu, Meksiko ili Indiju, tužiti za genocid što znači da će Srbija morati dok postoji da Bošnjacima plaća ratnu odštetu. Što će reći, tvoja deca, unuci, praunuci i dalje njihovi potomci će svakog dana svog radnog veka ići na posao da bi Huseinu iz Čikaga kom se rahmetli babo Edo prestavio Allahu u Štutgartu 2005 al su ga dovukli u Srebrenicu kamionom tako da će i Huso sad imati ratnu odštetu.
Ono što se desilo u Srebrenici je ratni zločin, koji ima svoje žrtve i svoje počinioce koji bi, da ima pravde u ovoj raspaloj Srbiji, trulili u našim zatvorima a ne u Hagu.

Elem, osoba koja najviše radi protiv interesa Srbije je ova jadna "ja idem u Njujork" budaletina ogrnuta zastavom kao najgori mentol i paćenik. I ovi njegovi klovnovi ministri što su se okupili da ga gledaju sa onim zastavama. Dakle niko nikada nigde, ni jedan strani političar, aktivista, lobista iz bilo koje države, nije naneo više štete i sramote Srbiji od Aleksandra Vučića.
 
U Srebrenici jeste bio genocid.
Narod Srbije time ne postaje genocidan narod.
Zašto otvaraš temu sa takvim, lažnim naslovom?
Niko osim Vučka i Dode to nije ni rekao, sami su sebe proglasili...
Mislim da je tema, zbog naslova LAŽNOG za ključ.
@tab503 @Lagerta
Nije bio genocid.

Nigde na svetu ne postoji opštinski genocid
 
E, jeste blesavi..danas mi sutra vi i tako redom..
Što reče jedan istoričar -čudo nevidjeno da nemačka posle drugog svetskog nije postala najsiromašnija zemlja evrope nego posta još bogatija...klik, help?
Ne krojimo mi istoriju nego nosimo kako nam ga skroje lopovi belosvetski..
A da, mi srbi smo mnogo loš narod..jedan komšija mi hrvat, drugi musliman, treći crnogorac, makedonac, madjar, slovak...
Jok, bilo nam lose dok je bila jugoslavija....sami krojili pa iskrojili...
 

Back
Top