Шешељ добио значајну подршку!

:hahaha::hahaha::hahaha:
A sto je najgore ja se ovog posta secam, a djuka se naprsno ne seca :hahaha:

A ovo je najjace :mrgreen:

- Тома Николић и његова СНС! Само он, као тренутно најпоштенији човек на нашој политичкој сцени, може помоћи Србији! То је странка која се искрено бори и залаже са Србију и њен напредак. Политички ће уништити ДС и Тадића, који је иначе рођен у знаку Јарца, а то је ђавољи знак!

OoOoOoOo pa dal je moguce............

:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha::rotf:
:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha::rotf:
 
Сећам се комплетног тог интервјуа. По мени то је чисто лудило, али веровали ви или не, дневне се новине се ненормално продају када те будале дају своја "предвиђања". То што она наводно види да ће Тома бити премијер или шта ли већ, не значи да она подржава СНС. Уосталом, шта нас брига. Ми се као странка боримо против тих лудака!

А борите се захваљивањем на подршци? Како кул :lol:
 
Олимпијакос, то је лудило једне дилеје, али много је горе када те подржавају ликови који су били проглашени за издајнике СРС, типа Јове Гламочанина и Аце Стефановића. Какав је Шешељ, можда једног дана поново врати Тому и Вучића!
 
А Вујо, тај мој пост је написан када сте кренули са том сулудом причом и више је био плод зезања. Мада, тачно је то да радикале чак ни Клеопатра неће.

A vi ste nasli koga cete da potplacujete za onakve nebuloze koje ni domoroci u obali slonovache ne bi progutali..........

Ko je sledeci?Milan tarot?

:mrgreen:
 
Dušan Ilic - Kleo Patra godinama je harao srpskim te-ve stanicama. Bio je licna prorocica Mirjane Markovic. U vreme demonstracija, tokom vladavine Slobodana Miloševica i Mirjane Markovic, cesto je najavljivao velike ''gubitke demonstranata". Dušan je opisivao Mirjanu Markovic kao ''najobrazovaniju, najšarmantniju i najinteligentniju ženu na planeti". Slicnim epitetima je obavezno cašcavala i Slobodana Miloševica, a birala je reci i za njihovo dvoje dece. Precutala je cinjenicu da je Marija Miloševic 1995. godine rodila dete sa Požarevljaninom Milanom Bugarinom, koji je ovih dana uhapšen kao clan "dubretarske mafije", i da je to dete, rodeno kao mongoloidno, smešteno u jedan od centara o kojima se ovih dana govori kao o mucilištima.Kleo Patra je zaradila desetine miliona maraka, a nesrecni gradani su danima cekali na red da im "Balkanska prorocica nad prorocicama" prorekne sudbinu. Njoj su davali poslednje pare.



Kleo Patra i šamara

Pred Drugim opštinskim sudom u Beogradu voden je krivicni postupak protiv Dušana Ilica - Kleo Patre zbog lake telesne povrede.
Kleo Patra je u sudskoj zgradi ošamarila novinarku "Politike" Doroteju Carnic. Posle silnog odlaganja, Drugi opštinski sud u Beogradu osudio je Kleo Patru na tri meseca zatvora, uslovno na dve godine. Okružni sud je ovu presudu preinacio i osudio Kleo Patru na bezuslovnu kaznu zatvora.
Nastala je prava panika u "ekspertskom timu Dušana Ilica - Kleo Patre". Naime, Treci opštinski sud u Beogradu, kao sud nadležan za izvršenje krivicnih sankcija, trebalo je da odluci gde ce osudeni ili osudena izdržavati kaznu - u muškom i ženskom zatvoru. I kada je izvršni sud doneo naredbu da lekar veštak izvrši pregled i utvrdi njen pol, stiglo je rešenje Vrhovnog suda Srbije u Beogradu. Vece kojim je predsedavao sudija Aleksandar Rankovic uvažilo je zahtev za vanredno ublažavanje kazne koji su podneli Kleo Patrini advokati. Zahtev se zasnivao na nalazu i mišljenju profesora dr Jovana Marica, neuropsihijatra, danas ambasadora Srbije u Južnoafrickoj Republici, koji je naveo da je "Kleo Patra težak duševni bolesnik, nesposoban za izdržavanje kazne"!Tako je Kleo Patra izbegla da joj skinu suknju i utvrde pol. A bila je prilika, nije da nije bila.
Uticaj Kleo Patre na srpsko pravosude je veliki. Tako je vece okružnog sudije Radmile Dragicevic-Dicic (specijalnog sudije za borbu protiv organizovanog kriminala) oslobodilo Kleo Patru optužbe za krivicno delo prevare ucinjene na štetu Blagoja Cekica iz Zemuna. Presudu je potvrdio i Vrhovni sud Srbije. Neocekivano, nakon presude Vrhovnog suda Srbije Kleo Patra se javila Cekicima i isplatila im ceo iznos za koji ih je prevarila, a sud je oslobodio odgovornosti!
 
Олимпијакос, не ни мало. Напротив! Оно што је ваљало у СРС отишло је у СНС. А то је 80 одсто странке, заправо сви они људи због којих сам веровао да некадашња СРС може нешто да направи.

AxA,a koliko ja znam idejni vodja vam je bio Seselj sto je i ostao bez njega nista od toga ne bi postojalo,a ti ne pljujes vericu i ove druge karakondzule nego direktno Sekija.......kako te bre nije sramota?
Koja je to fora.......kao sad ste dobri........vidis li cemu to vodi.....a sutra isto tako mozes da se sa svojim selom/gradom/pokrajinom odvojis od Srbije ili preselis i da pljujes sa istim zarom ove srbe sa druge strane.........:thumbdown:
 
pazi, znaju oni dobro da u narodu ima jedan određeni broj ljudi koji veruju u magije kleopatru i tako to...njima je svaki glas važan i ovde me preseci ako joj nisu platili da joj se javi toma.

Врло могуће. :ok: У случају да нису платили, мада сумњам, свакако их је обрадовала његова-њена подршка:lol:, управо због тих што верују у те ствари.
 
Што да ме буде срамота? Зајебава нас толике године, не дозвољава да странка напредује, поставља дебиле да воде странку, издркава се са његовим болесним насловима књига, сујета му не дозвољава да омогући Томи да победи па га у свакој кампањи **** у здрав мозак његовим кретенским изјавама које нам штету наносе... И да ме буде срамота!? Свака њему част на свему што у Хагу ради, али ето му сад тих 20 одсто лудака што су тамо остали и нека води странку, нас више не може да зајебава и далеко му лепа кућа!
 
pazi, znaju oni dobro da u narodu ima jedan određeni broj ljudi koji veruju u magije kleopatru i tako to...njima je svaki glas važan i ovde me preseci ako joj nisu platili da joj se javi toma.

Naravno 2 % budala se uvek nakupi,a 2% je 2% a to kosta milione.........usput fixa nemoj da se zaglupljujemo........zar o tome uopste vredi raspravljati.......to oko placanja.:mrgreen:
 
Што да ме буде срамота? Зајебава нас толике године, не дозвољава да странка напредује, поставља дебиле да воде странку, издркава се са његовим болесним насловима књига, сујета му не дозвољава да омогући Томи да победи па га у свакој кампањи **** у здрав мозак његовим кретенским изјавама које нам штету наносе... И да ме буде срамота!? Свака њему част на свему што у Хагу ради, али ето му сад тих 20 одсто лудака што су тамо остали и нека води странку, нас више не може да зајебава и далеко му лепа кућа!

Da je logicno to sto pricas SNS bi sada imala 50% a ne duplo manje nego SRS.......a vi imate 20%........sto znaci da ste samo syebali stvar :hahaha:

Opet cete sa njima morati da pravite vladu,ili da se prodajete ko poslednji gmizavci DS-u........znaaaciii?:mrgreen:

Uzgred i te knjige i ludorije su mu donosile par % gasova znajuci kakvih sve ljudi ima......
 
Што да ме буде срамота? Зајебава нас толике године, не дозвољава да странка напредује, поставља дебиле да воде странку, издркава се са његовим болесним насловима књига, сујета му не дозвољава да омогући Томи да победи па га у свакој кампањи **** у здрав мозак његовим кретенским изјавама које нам штету наносе... И да ме буде срамота!? Свака њему част на свему што у Хагу ради, али ето му сад тих 20 одсто лудака што су тамо остали и нека води странку, нас више не може да зајебава и далеко му лепа кућа!

Ne skreci pricu. nego da mi isteramo na cistac ovo sa Kleopatrom.

Ne zanima me tvoja seksualna opredeljanost, ako volis travestite OK, nemam ja predrasude oko toga. Smatram da svako treba naci svoju srecu i ljubav, pa makar i to bilo sa osobom istog pola.

No, hocu da mi obrazlozis vase ponasanje oko danasnje sednice u kojoj se raspravljalo o zakonu. Na medijima sam cak cuo da cete podrzati zakon. U skladu sa tim imam dva pitanja:

1.Da li vas je Kleopatra ucenila pa morate da glasate ?
2.Da li je vase ponasanje i prikrivena kohabitacija sa DS-om u parlamentu, vise nuznost koju opravdavate europskim integracijama ili se krije neka korist iza toga ?
 

Back
Top