Predsednik Vucic u poseti Pambukovici, dobio vunene čarape, ali slatka nema za njega...

1710092245350.png
 
Halo...zivim u Beogradu/Srbiji...
Znam ko aminuje da li ce biti Parade ili nece...
Znam ko aminuje da li su izbori OK ili nisu OK...
Znam ko na lancu voda ovog "naseg" slepog vodju...ko mu govori gde da ide s kim da se rukuje i vidja, a s kim ne...
Znam cije sluzbe/sekte pobise 30 dece i mladih u poslednjih godinu dana samo...
Znam ko nam diktira politiku oko Kosova...
Znam cije banke, fondovi, Black rockovi dave nasu ekonomiju...
Znam ko kontrolise medije i rezimske i tzv opozicione...


Sigurno ne Rusi...vec upravo Zapad pre svega Ameri...


...
Ja znam da ti znaš razne stvari.

Tvoje teme na pdf Teorije zavera me uvek silno zabave.
 
Selendra pored Valjeva.

Kad u Valjevu hoćeš da uvrediš nekoga, pitaš ga je li mu ćaća iz Pambukovice.

Slično kao Nepričava, samo još gore.
selendre iz valjevskog kraja su dale najvece ljudine, srpske junake u prvom svetskom....sumadija je olicenje ponosa srpskom istorijom, bez obzira dal je selo varosica ili srez u pitanju.

ono sto ne valja je ovo sta ovaj radi. na svaku svetu stvar je u stanju da je zasere svojim budalastinama. to veliki drzavnik, bas nijedan, nece da radi pa taman ga prisiljavali na to.
 
Predstava za narod. Predsednik ide samo među najsiromašnije. One koji nemaju pristup slobodnim medijima, slabo koriste internet, posao im zavisi od lokalnog naprednog šerifa, teško žive pa se lako kupuju i lako manipulišu... to je njegova ciljana publika. Isto kao i Tramp. Svi populisti su isti.
Duboko ali izuzetno glupo. Posebno deo o Trampu.
 
Prvo se sirotinja prodavala za kilo brašna i litar ulja sad za prase i janje na ražnju.
20 milijardi za lazni ekspo leteci tanjiri, automatski debili sta li laze oskar vec, ZAPRAVO BUDUCI KUPLERAJ, a da nema da se pojede i popije? e, kad je beg bio cicija, MILIJARDE BRE, IMA D'OSTANU KAZINA HOTELI LAKE ZENSKE NARAVNO SRPKINJE, PA NECE VALJDA ALJEK I NJIH D'UVOZI? TI CES DA BUDES KRUPIJE

za sve je kriva opozicija koja se dere: a gde su moje pare., neces da me prevaris oskare? znaci, svi su prodane duse, a srpkinje ce se kurvati posle ekspa u tim hotelima, ima da se legaliziuje sve

Миша Ђурковић: Постаје ли Београд куплерај?

,ima da caruje seks turizam, kakav tajland, bakraci, citaj:

Део тога је наравно и прича о ЕКСПО-у. Свуда је изградња Експо система била повезана са науком, образовањем и учењем. Само је код нас то повод за изградњу несрећног националног стадиона за 50 000 људи и веровали или не преко сто хотела који ће бити подигнути на том потезу. Опет је у центру забава и да простите курвалук. Пошто је аеродром у Сурчину, направиће се венци хотела у близини, са све ресторанима, дискотекама, спа центрима, салонима за масажу итд, тако да богата клијентела може да долети и одмах улети у екс територијалну оазу у којој ће јој бити обезбеђено шта год хоће. Питам се само да ли ће то временом укључити и понуду за педофиле, снафере итд. Наиме ако смо на путу да спустимо сваки критеријум кад је у питању забава, корупција и продаја, легитимно је питање колико ће се брзо померати границе и кад ћемо да задовољавамо баш сваку потребу онога ко доноси новац, ма колико болесна и противзаконита она била.
 
Poslednja izmena:
selendre iz valjevskog kraja su dale najvece ljudine, srpske junake u prvom svetskom....sumadija je olicenje ponosa srpskom istorijom, bez obzira dal je selo varosica ili srez u pitanju.

ono sto ne valja je ovo sta ovaj radi. na svaku svetu stvar je u stanju da je zasere svojim budalastinama. to veliki drzavnik, bas nijedan, nece da radi pa taman ga prisiljavali na to.
Bilo nekad.

Kao i castan srpski seljak, hrabar vojnik itd

To je istorija.
 

Back
Top