Nestorović napustio pokret "Mi - glas iz naroda" - tražio da bude predsednik, ali nije dobio podršku

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.379

NESTOROVIĆ NAPUSTIO POKRET "MI - GLAS IZ NARODA" Tražio da bude predsednik, ali nije dobio podršku​

Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić su juče demonstrativno napustili Pokret "Mi -Glas iz naroda", navodi se u saopštenju ovog pokreta objavljenom na njihovom sajtu.

Blic
21.02.202414:17
Komentara2
Slušaj vest
0:00/0:00


FOTO: RINGIER
najnovija vest
Kako se navodi, "u senci nesporazuma i insinuacija protiv nekih od osnivača dr Branimir Nestorović je onda ultimativno tražio da on bude predsednik te stranke iako je bilo dogovoreno da se ostane pri izvornom principu kolektivnog rukovodstva koje čini sedam osnivača".

- Na glasanju taj ultimatum dr Nestorovića nije dobio podršku većine osnivača i on je potom demonstrativno napustio Pokret, a za njim i Aleksandar Pavić - navodi se.
Pokret, međutim, nastavlja sa planiranim radom i preobražajem u političku stranku. Njime će rukovoditi Veće Pokreta koje čini pet osnivača, Siniša Ljepojević prof. dr Mitar Kovač, prof. dr Jovan Janjić, Branko Pavlović i Dragan Stanojević,
Prema tome, u radu Pokreta sve ostaje po starom i planirani ciljevi se ostvaruju.
Drugim rečima, pokušaj razbijanja Pokreta nije uspeo i rad se nastavlja bez onih koji su njegovo razbijanje pokušali da izvedu. Vreme će pokazati koji su bili stvarni motivi i ciljevi razbijanja Pokreta.
Ovim povodom, sutra, 22.02.24. u 13 časova u Medija Centru (Terazije 3) biće održana konferencija za štampu Pokreta MI…


https://www.blic.rs/vesti/politika/branimir-nestorovic-napustio-pokret-mi-glas-iz-naroda/eyv5vmf

AhahahhahahaAHAHHAHAHAA АХАХАХАХАХХАХАХАХА

:hahaha:
 
Сад ће наше колеге са Крсте да причају да им Нестор не треба јер имају неког Љепојевића што прича по телевизијама да је Илон Маск Србин из Републике Српске.

Али овај залудели народ је само знао Несторовића и волео је да се смеје његовим шалама.
 
На изборима 2022. године се прича да је баш он погурао Бошка изнад целзијуса, јер му се накачио на листу непосредно пред изборе, а да Бошко није ни видео Нестора.

Сад је МИ гурнуо изнад цензуса, међутим,

отворена сарадња покрета са СНС је покрету нагло смањила рејтинг, те је потребно Нестора изместити.

Као директори у време социјализма.

Чим усере ствар на једно место, одма' му нађу ново, друго, чисто место.
 
Šteta za pokret "Mi glas iz naroda" ali UDBA je odradila prljav posao i razbila pokret.
Gledam jutros neku emisiju na informer u kojem Vućićević, Bakarec I Sarapa napadaju Nestorovića ...

Napadaju Nestorovića kao da je neodgovoran političar i da će zbog njega ponovo da budu raspisani izbori i potroeni milioni eura ... Vučićević se javlja u emisiju i bukvalno prepričava sastanak koji su imali osnivači "Mi" . Vjerovatno su ih prisluškivale službe.

 
На изборима 2022. године се прича да је баш он погурао Бошка изнад целзијуса, јер му се накачио на листу непосредно пред изборе, а да Бошко није ни видео Нестора.

Сад је МИ гурнуо изнад цензуса, међутим,

отворена сарадња покрета са СНС је покрету нагло смањила рејтинг, те је потребно Нестора изместити.

Као директори у време социјализма.

Чим усере ствар на једно место, одма' му нађу ново, друго, чисто место.
Isti projekat kao Beli Preletacevic.
 
Ужас. Шта се ради. Остајем ипак уз др. Нестора !
Takva ti je udba Dule.

326025.png
 
Oni su udbini igraci, samo su odigrali ono sto je unapred dogovoreno.
Ne primjer Pavlović je Jerkovića doveo u pokret "Mi glas iz naroda" i predložio za nosioca liste na beogradskim izborima.

General Kovać samim tim što je general je nepouzan i vjerovatno blizak bezbjedonosnim službama.

O Stanojeviću je dosta govorio Petrović.
 
Колега Несторовић је најсмешнији политичар још од кад су се наши населили на Балкан па до данашњих дана!!!
А ако Нестор пређе у Народни Покрет за Државу и постане градоначелник, хоћеш ли и даље тврдити то што тврдиш?
 
А ако Нестор пређе у Народни Покрет за Државу и постане градоначелник, хоћеш ли и даље тврдити то што тврдиш?
To znaci da je samo presao kod vucica zvanicno i nista vise, presipanje iz supljeg u prazno.
Nije lepo lagati ljude i glasace, za to treba i krivicno da se odgovara.
 

Back
Top