Predsednik Vucic u poseti Pambukovici, dobio vunene čarape, ali slatka nema za njega...

Tako su isto ruski agenti i 90ih govorili ''Šta će vam demokratija, šta ste zapeli demokratija pa demokratija, važno je da imate poslove u propalim preduzećima u kojima ne dobijate platu, a uz to ćemo da vam napravimo i Veliku Srbiju. Ne treba nama demokratija.''

Sad ide ista priča, s tim što se u rečenicu ubacije pojam ''stabilnost'' (AV i SNS su garant stabilnosti, naravno) a umesto za Veliku Srbiju, ginućemo za Srpski svet.
Ali zamisli, u kom svojstvu se u nekom srbijanskom selu pojavljuje predsednik Manjeg Entiteta susedne države?
Pa, kaže, šta će vam demokratija...
A žale se da ih Bošnjaci hoće preglasati.
Koji gownar jbt
 
GIT34grWcAAPe3w
 
Ali zamisli, u kom svojstvu se u nekom srbijanskom selu pojavljuje predsednik Manjeg Entiteta susedne države?
Pa, kaže, šta će vam demokratija...
A žale se da ih Bošnjaci hoće preglasati.
Koji gownar jbt
bezobrazan je, em se ruga nasim demokratskim dostignucima, em krsi izborni zakon, proceduru, kada pokazuje listic da se vidi da je glasao za vucica

plus je to mesanje strane zemlje u nase izbore! ne znam zasto mu je srpska opozicija ocutala... u stvari znam: jer ste svi vi drugoSRBI, ti prvi.

ajde, jel ste trazili da se dodo sankcionise, penalizuje? da se kazni bre, sto je pokazivao otvoreni listic da je glasao za av-a? jel to zabranjeno? naravno da jeste
 
bezobrazan je, em se ruga nasim demokratskim dostignucima, em krsi izborni zakon, proceduru, kada pokazuje listic da se vidi da je glasao za vucica

plus je to mesanje strane zemlje u nase izbore! ne znam zasto mu je srpska opozicija ocutala... u stvari znam: jer ste svi vi drugoSRBI, ti prvi.

ajde, jel ste trazili da se dodo sankcionise, penalizuje? da se kazni bre, sto je pokazivao otvoreni listic da je glasao za av-a? jel to zabranjeno? naravno da jeste
Vaše pitanje je?
 
Još jedna zanimljivost je da ruski agenti često znaju da iznose kontradiktorne stavove po pitanju demokratije. Na primer, AV tvrdi da su ovi zadnji izbori bili čisti kao suza, dakle maksimalno demokratski, dok evo sada Mile Ronhil u njegovom prisustvu kaže ''ma šta će vam demokratija''. Isto tako su radili i 90ih, a mnogi slobisti i julovci i dan danas pričaju kako je Cobe bio prvi demokratski srpski vladar posle pada komunizma.

KGB šou.

Drugar ne budi kornjaca...izadji iz oklopa i vidi tj progledaj da smo mi vec 30+ godina u demoNkratiji koju aminuje upravnik Srbije = AMERICKI AMBASADOR HIL !!!

Toliko o ruskom malignom uticaju o kojemu ti haluciniras...

...
 
Ali zamisli, u kom svojstvu se u nekom srbijanskom selu pojavljuje predsednik Manjeg Entiteta susedne države?
Pa, kaže, šta će vam demokratija...
A žale se da ih Bošnjaci hoće preglasati.
Koji gownar jbt
U svojstvu ruskog agenta za širenje mržnje prema demokratiji i ostalim zapadnjačkim vrednostima smišljenim da otmu našu dušu (i Miletovu fotelju).

Tako isto godinama šire mržnju prema EU pa onda sprovedu anketu i kažu ''Eto vidite, narod je većinski protiv EU integracija''.
 
Drugar ne budi kornjaca...izadji iz oklopa i vidi tj progledaj da smo mi vec 30+ godina u demoNkratiji koju aminuje upravnik Srbije = AMERICKI AMBASADOR HIL !!!

Toliko o ruskom malignom uticaju o kojemu ti haluciniras...

...
Nismo. Slagali su te da je 5. oktobar 2000. bio dan kada je uvedena demokratija i ti si im poverovao. Ustvari su samo drugovi udbaši promešali karte, smenili jednog igrača i doveli drugog. To je bilo sve što se desilo tog dana.

Da je Hil upravnik Srbije i da u Generalštabu zaista sede neki NATO generali, zar misliš da bi smo smeli da kupujemo rusku vojnu opremu? Naravno, to je sve ruska bajka u koju ti veruješ jer ti prija uhu. A realnost je da smo pod ruskom okupacijom.
 
Predstava za narod. Predsednik ide samo među najsiromašnije. One koji nemaju pristup slobodnim medijima, slabo koriste internet, posao im zavisi od lokalnog naprednog šerifa, teško žive pa se lako kupuju i lako manipulišu... to je njegova ciljana publika. Isto kao i Tramp. Svi populisti su isti.
Taj seljak te može kupiti sa sve tvojim stanom...
 
Taj seljak te može kupiti sa sve tvojim stanom...
I treba da nas kupe..koj sam moj jurila ove diplome i učila decu da se treba školovati, kada o ničemu nemam prava da odlučujem u svom poslu.AV reko može neuro za prosvetu, možeee, živeo drug AV.. 5 ovce moj bato i poneku kravu, pa Bog da me vidi i da me boli uvo za izbore i krađe i lokalne sirovine koje od škole imaju samo tri raspusta i dva velika odmora ...
 
Nismo. Slagali su te da je 5. oktobar 2000. bio dan kada je uvedena demokratija i ti si im poverovao. Ustvari su samo drugovi udbaši promešali karte, smenili jednog igrača i doveli drugog. To je bilo sve što se desilo tog dana.

Da je Hil upravnik Srbije i da u Generalštabu zaista sede neki NATO generali, zar misliš da bi smo smeli da kupujemo rusku vojnu opremu? Naravno, to je sve ruska bajka u koju ti veruješ jer ti prija uhu. A realnost je da smo pod ruskom okupacijom.

Halo...zivim u Beogradu/Srbiji...
Znam ko aminuje da li ce biti Parade ili nece...
Znam ko aminuje da li su izbori OK ili nisu OK...
Znam ko na lancu voda ovog "naseg" slepog vodju...ko mu govori gde da ide s kim da se rukuje i vidja, a s kim ne...
Znam cije sluzbe/sekte pobise 30 dece i mladih u poslednjih godinu dana samo...
Znam ko nam diktira politiku oko Kosova...
Znam cije banke, fondovi, Black rockovi dave nasu ekonomiju...
Znam ko kontrolise medije i rezimske i tzv opozicione...


Sigurno ne Rusi...vec upravo Zapad pre svega Ameri...


...
 
I treba da nas kupe..koj sam moj jurila ove diplome i učila decu da se treba školovati, kada o ničemu nemam prava da odlučujem u svom poslu.AV reko može neuro za prosvetu, možeee, živeo drug AV.. 5 ovce moj bato i poneku kravu, pa Bog da me vidi i da me boli uvo za izbore i krađe i lokalne sirovine koje od škole imaju samo tri raspusta i dva velika odmora ...
Seljak nema radno vreme, i zato treba da ima.
Seljak više nije neobrazovan . Mnogi se bave svojim poslom na veoma stručan način i stalno se usavršavaju. Itekako koriste internet za to.
 

Back
Top