Шешељ добио значајну подршку!

Што да ме буде срамота? Зајебава нас толике године, не дозвољава да странка напредује, поставља дебиле да воде странку, издркава се са његовим болесним насловима књига, сујета му не дозвољава да омогући Томи да победи па га у свакој кампањи **** у здрав мозак његовим кретенским изјавама које нам штету наносе... И да ме буде срамота!? Свака њему част на свему што у Хагу ради, али ето му сад тих 20 одсто лудака што су тамо остали и нека води странку, нас више не може да зајебава и далеко му лепа кућа!

Тому не кочи ничија сујета него грађани Србије који га неће. Ево сад му нема Шешеља па нека побеђује до миле воље. Уз мало среће изабраће га за председника кућног савета пошто има два стана у истом улазу па су то аутоматски два гласа за њега :hahaha: А ако на изборима будете имали од 0-79% гласова старе СРС има да ти се попнем на главу са том причом 20-80. :lol:
 
Могао сам, али сам у старту то одбијао, као што ћу вероватно то и даље чинити. Једино што сам желео да будем, али искрено, то је на листи за градске одборнике, јер је Вучић водио ту листу, али сам у старту рекао да не желим и да будем градски одборник. Заиста немам амбицију да будем посланик.
 
Могао сам, али сам у старту то одбијао, као што ћу вероватно то и даље чинити. Једино што сам желео да будем, али искрено, то је на листи за градске одборнике, јер је Вучић водио ту листу, али сам у старту рекао да не желим и да будем градски одборник. Заиста немам амбицију да будем посланик.[/QUOTE]

Ајде, надам се одговору, па ћу те озбиљно питати.
Зашто се онда толико увлачиш, имаш лични интерес, или желиш допринети бољитку Србије:hahaha:?
 
Могао сам, али сам у старту то одбијао, као што ћу вероватно то и даље чинити. Једино што сам желео да будем, али искрено, то је на листи за градске одборнике, јер је Вучић водио ту листу, али сам у старту рекао да не желим и да будем градски одборник. Заиста немам амбицију да будем посланик.

Могла сам и ја да будем астронаут али нисам па не вреди сада да причам како сам била способна :lol: Тамо где си могао ти си био на листи па ништа од тога.
 
Нечисто_срце и ту сам био својом вољом, а не другом! Значи, ја сам лично инсистирао да искључиво будем на градској листи, с тим што сам рекао да НЕЋУ да будем одборник. Да сам инсистирао на посланичкој био бих и тамо. Само скапирај да постоје људи које то не занима. Лично, немам амбицију да будем посланик и то ме не интересује!
 
Нечисто_срце и ту сам био својом вољом, а не другом! Значи, ја сам лично инсистирао да искључиво будем на градској листи, с тим што сам рекао да НЕЋУ да будем одборник. Да сам инсистирао на посланичкој био бих и тамо. Само скапирај да постоје људи које то не занима. Лично, немам амбицију да будем посланик и то ме не интересује!

А ја да сам инсистирала да будем председник уместо Тадића одмах бих била изабрана, него сам скромна па нећу да се намећем :rotf: Пусти те приче некоме ко те не зна. Као прво, не можеш ме убедити да би неко подржао твоје стављање на ту листу испред гомиле других које смо могли да предложимо а нисмо јер смо били лимитирани на 250 предлога (ништа лично али било је и бољих који нису на листи) а још мање можеш да ме убедиш да ниси у политици из личне користи. Човек који хоће да помогне не бежи од функције и иде даље колико год може и преузима одговорност а ако се лимитира на неки ниво без одговорности то значи да му је доста да на мала врата стиче ситну корист. Буди мало искрен, побогу!
Ја сам ушла у политику из приватних разлога и није ме срамота да то кажем јер ту нема ништа лоше. Чим сам почела да радим имала сам неке паре у џепу додељене од стране странке (конкретно твог лидера) и да ми је било до тога вероватно бих и дан данас уживала са тим не баш малим приходима на локалном нивоу, евентуално бих се исцимала до нивоа одборника у мом родном месту, имала бих по цео дан слободно и то је то. Лако је бити на страначком платом списку, мало теже је имати одговорност за неке одлуке и знати да неко на тебе рачуна - нису сви за то и ако си заиста могао да будеш посланик а ниси ја ти се у име грађана Србије захваљујем што си их поштедео.
 
Нечисто_срце, ја не бежим од функције, али нећу да будем посланик! Аман, зар не можеш да укапираш да постоје функције на које неко не жели да иде. Да сам инсистирао могао сам без проблема да будем на тој листи и то не као неко ко се предлаже од стране одбора, као што то нисам био ни као кандидат за градског одборника. Али, стоти пут ти понављам, функција посланика ме не интересује!!!
А лепо је што признаш зашто си ушла у политику и је ти честитам на томе. Ја сам ушао из идеолошких разлога, као што сам данас у СНС из истог разлога, јер сматрам да таква опција данас може да допринесе Србији далеко више него било која друга. А од функције не бежим, само постоје оне на којима бих желео да будем и оне на којима не желим.
 

Back
Top