Serije..Sta gledate, sta vam se svidelo?

Malo za promenu gledam jednu dramu. Sjajna mlada glumica, cerka Andie MacDowell (koja isto glumi u filmu) Margaret Qualley.
Ako dobro znam u pitanju je mini serija od svega 8 epizoda. Ja sam sada na petoj.
Samohrana majka i borba sa nasiljem u porodici. Pa ko voli nek izvoli :)
Definitivno nije moj omiljeni zanr ali zelim da je odgledam do kraja, tako da od mene 7/10, Imdb ocena 8.3

 
Pa dobra je i prva. :)

Nisam rekao da nije. Samo je druga jos bolja.

Joseph Morgan je glumcina u odnosu na neke koji su imali vise prostora u prvoj one generale indijku i crnca na primer.

Kvan je sad starija ima i svoju pricu. Perez mi je simpaticna. To je falilo u prvoj. Pozitivni zenski likovi.

Nekako je prva bila vise akcija i neki uvod u pricu, a sad ima vise slojeva, vise drame, sukoba na vise nivoa, vise nekih prica u prici.
 
Prava krv - počela sam da gledam jer nisam imala ništa pametnije da radim i ajde neku tra la la seriju. Tokom prve sezone sam se krstila i nogama i rukama šta je ovo :lol: A onda mi se svidelo. Uopšte nije loše, zabavni su, a i dosta nekih tema obrađuju. Gledam petu sezonu trenutno i ne opada mi interesovanje. Ok, malo tupe s vremena na vreme, ali ne smeta.

https://www.imdb.com/title/tt0844441/?ref_=nv_sr_srsg_3_tt_8_nm_0_q_true

 
Zezas da nisi gledala True Blood.
Kakva je to serija bila, kakvi likovi.
Baby vamp Jessica, Lizzy Caplan u prvoj sezoni, Michelle Forbes u drugoj, posle Denis O`Hare, Anna Camp... :heart:


Haha, totalno kasnim :zcepanje:

Vrh je serija.
Kristin Bauer mi je odlična, pa Džesika Tuk kao Nen Flanagan...
Ima baš dobrih glumaca. A tek Kristofer Meloni, umrla sam :rotf:
 
Treba gledati na vreme.
To uvek kazem.
Propuste se mnoge stvari.
To je serija sa najboljim marketingom ikada, od krvavih fontana u Rumuniji kad je pocinjala, preko ludih proizvoda na temu vampira, pa onda jedna od prvih serija koja je imala webizode sa baby vamp Jessicom... Mnogo je dobrih stvari bilo.
Btw, jos uvek ide Truest blood podcast sa Kristin Bauer i Deborah Ann Woll, a Janina Gavankar koja je vukodlacica u seriji je producent.
10 godina posle zavrsetka serije. :D
 
Treba gledati na vreme.
To uvek kazem.
Propuste se mnoge stvari.
To je serija sa najboljim marketingom ikada, od krvavih fontana u Rumuniji kad je pocinjala, preko ludih proizvoda na temu vampira, pa onda jedna od prvih serija koja je imala webizode sa baby vamp Jessicom... Mnogo je dobrih stvari bilo.
Btw, jos uvek ide Truest blood podcast sa Kristin Bauer i Deborah Ann Woll, a Janina Gavankar koja je vukodlacica u seriji je producent.
10 godina posle zavrsetka serije. :D


Ne postizavam, čoveče :lol:

Pri tom, nije uopšte moj tip serije da bih nešto obraćala pažnju.
 

Back
Top