Секте у Србији.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
:dash:
Данас ми се десио невероватан случај.
Читам нешто, кад чујем женски глас из дворишта, дозива ГАЗДА, ГАЗДА.
Супруга код куће, ова зове газду:hahaha: па се пуно не цимам.
Дозивање не престаје.
Устајем, нервозан због прекинутог читања, излазим напоље, кад у дворишту две даме од неких 40 - 50 година.
Изволите, рекох уљудно, а оне ће.
* Ми смо дошле да попричамо са вама*
Помислих, синови су некога премлатили па дошла мајка од тога, појачана тетком да интевенише.
Изволите, позвовем их у кућу и сместим. У том дође и супруга па нам се придружи.
На моје питање у чему је проблем, рекоше:
* Нема никаквог проблема, него оне ето обилазе грађане, причају са њима о дешавањима у свету, ратови, поплаве, урагани.......*
На моје питање, како ја на то могу да утичем, јер то су ствари које су страшне, оне наставише.
*А ко се придружите нама, можемо скупа, са још доста наших пријатеља по целоме свету утицати на то. Јер очити је да је у питању Божја казна и тако то.
Супруга устаје и гледа ме молећиво преко њихових рамена и излази.....
На моје питање КОЈА ЈЕ ВЕРА У ПИТАЊУ, одговорише
*Јеховина*
Зовем гласно супругу, која се јавља из собе и рекох ДОНЕСИ МИ ПИШТОЉ
Госпође скочише, трка, фрка гужва на вратима, па на улицу, ја за њима, вичем а пар комшија напољу, које су оне већ обрађивале вичу УДРИ ГО-ВНА.
Оне беже низ улицу, палим ауто па за њима. Претекнем их, паркирам иза једног аута и усликам, те две даме. Да имам за успомену:per:

СЕКТЕ КОД НАС ПОСТАДОШЕ СВЕ АГРЕСИВНИЈЕ.
ДО САДА СУ ПО УЛИЦАМА ДЕЛИЛИ СВОЈЕ ПАМФЛЕТЕ А САДА И НЕДЕЉОМ УПАДАЈУ У ДОМОВЕ, ОЧЕКУЈУЋИ ДА ЋЕ ЛАКО ОБРАДИТИ ОНЕ, КОЈИ СУ КОД СВОЈИХ КУЋА У ВРЕМЕ КАД СЕ ИДЕ У ЦРКВУ.
А ВЛАСТ ЋУТИ ВЕРОВАТНО ЗБОГ ЉУДСКИХ ПРАВА:dash:


Потом нађох интересантан текст који је написао ДЕЈАН ЛУЧИЋ
http://www.dejanlucic.net/Lat/SEKTE U SRBIJI.html
Мислим да га вреди прочитати.




SEKTE U SRBIJI
SEKTAŠI SE OSILILI
Procenjuje se da kod nas ima oko POLA MILIONA njihovih sledbenika - 300.000 su stalni članovi i čine tvrdo jezgro, a 200.000 su povremeni poklonici


Ево слика
sekta 2.jpg
 
Poslednja izmena:
:dash:
Данас ми се десио невероватан случај.
Читам нешто, кад чујем женски глас из дворишта, дозива ГАЗДА, ГАЗДА.
Супруга код куће, ова зове газду:hahaha: па се пуно не цимам.
Дозивање не престаје.
Устајем, нервозан због прекинутог читања, излазим напоље, кад у дворишту две даме од неких 40 - 50 година.
Изволите, рекох уљудно, а оне ће.
* Ми смо дошле да попричамо са вама*
Помислих, синови су некога премлатили па дошла мајка од тога, појачана тетком да интевенише.
Изволите, позвовем их у кућу и сместим. У том дође и супруга па нам се придружи.
На моје питање у чему је проблем, рекоше:
* Нема никаквог проблема, него оне ето обилазе грађане, причају са њима о дешавањима у свету, ратови, поплаве, урагани.......*
На моје питање, како ја на то могу да утичем, јер то су ствари које су страшне, оне наставише.
*А ко се придружите нама, можемо скупа, са још доста наших пријатеља по целоме свету утицати на то. Јер очити је да је у питању Божја казна и тако то.
Супруга устаје и гледа ме молећиво преко њихових рамена и излази.....
На моје питање КОЈА ЈЕ ВЕРА У ПИТАЊУ, одговорише
*Јеховина*
Зовем гласно супругу, која се јавља из собе и рекох ДОНЕСИ МИ ПИШТОЉ
Госпође скочише, трка, фрка гужва на вратима, па на улицу, ја за њима, вичем а пар комшија напољу, које су оне већ обрађивале вичу УДРИ ГО-ВНА.
Оне беже низ улицу, палим ауто па за њима. Претекнем их, паркирам иза једног аута и усликам, те две даме. Да имам за успомену:per:

СЕКТЕ КОД НАС ПОСТАДОШЕ СВЕ АГРЕСИВНИЈЕ.
ДО САДА СУ ПО УЛИЦАМА ДЕЛИЛИ СВОЈЕ ПАМФЛЕТЕ А САДА И НЕДЕЉОМ УПАДАЈУ У ДОМОВЕ, ОЧЕКУЈУЋИ ДА ЋЕ ЛАКО ОБРАДИТИ ОНЕ, КОЈИ СУ КОД СВОЈИХ КУЋА У ВРЕМЕ КАД СЕ ИДЕ У ЦРКВУ.
А ВЛАСТ ЋУТИ ВЕРОВАТНО ЗБОГ ЉУДСКИХ ПРАВА:dash:


Потом нађох интересантан текст који је написао ДЕЈАН ЛУЧИЋ
http://www.dejanlucic.net/Lat/SEKTE U SRBIJI.html
Мислим да га вреди прочитати.




SEKTE U SRBIJI
SEKTAŠI SE OSILILI
Procenjuje se da kod nas ima oko POLA MILIONA njihovih sledbenika - 300.000 su stalni članovi i čine tvrdo jezgro, a 200.000 su povremeni poklonici

UUUuuuuu ima takvih koliko hoces ko sta radi samo dolaze na vrata,ali ja lepo napujdam ******** tako da nemam problema sa njima..Za mene su sve sekte bolesne a njihovi clanovi ******** :rtfm::rtfm:
 
Биле и код мене пар пута пре извесног времена неке две госпође од 40-50 година, хтеле да "разговарају о Светом писму". Нисам их пуштао у кућу. И то је све. Мада неког можда и нахватају, ко је прсо, па се за сламку вата.
 
Postoji knjiga Ispovesti zrtava sekti,u izdanju Narodne knjige.Stvarno je jeziva,kao jos jedna,kojoj nazalost ne znam ime.Napisao je neki policajac,posle 20-ak godina rada sa njima,kao i tim ljudima,koji su deo sekte.Jako je obimna i sadrzi sve do detalja,o svakoj sekti koja deluje u Srbiji;sta rade,kako ih prepoznati,kako hvataju,kako deluju...Mislim da treba da ih ima svaka porodica.
Sta ja mislim o sektama i sektasima?-TUCI DO IZNEMOGLOSTI!!!!
 
Postoji knjiga Ispovesti zrtava sekti,u izdanju Narodne knjige.Stvarno je jeziva,kao jos jedna,kojoj nazalost ne znam ime.Napisao je neki policajac,posle 20-ak godina rada sa njima,kao i tim ljudima,koji su deo sekte.Jako je obimna i sadrzi sve do detalja,o svakoj sekti koja vlada u Srbiji;sta rade,kako ih prepoznati,kako hvataju,kako deluju...Mislim da treba da ih ima svaka porodica.
Sta ja mislim o sektama i sektasima-TUCI DO IZNEMOGLOSTI!!!!

И овај текст, сажет у односу на књигу је добар:rtfm:
 
:dash:
Данас ми се десио невероватан случај.
Читам нешто, кад чујем женски глас из дворишта, дозива ГАЗДА, ГАЗДА.
Супруга код куће, ова зове газду:hahaha: па се пуно не цимам.
Дозивање не престаје.
Устајем, нервозан због прекинутог читања, излазим напоље, кад у дворишту две даме од неких 40 - 50 година.
Изволите, рекох уљудно, а оне ће.
* Ми смо дошле да попричамо са вама*
Помислих, синови су некога премлатили па дошла мајка од тога, појачана тетком да интевенише.
Изволите, позвовем их у кућу и сместим. У том дође и супруга па нам се придружи.
На моје питање у чему је проблем, рекоше:
* Нема никаквог проблема, него оне ето обилазе грађане, причају са њима о дешавањима у свету, ратови, поплаве, урагани.......*
На моје питање, како ја на то могу да утичем, јер то су ствари које су страшне, оне наставише.
*А ко се придружите нама, можемо скупа, са још доста наших пријатеља по целоме свету утицати на то. Јер очити је да је у питању Божја казна и тако то.
Супруга устаје и гледа ме молећиво преко њихових рамена и излази.....
На моје питање КОЈА ЈЕ ВЕРА У ПИТАЊУ, одговорише
*Јеховина*


Macor, zasto ti tako sa jehovama?

Pa oni to rade u celom svetu: predikuju. (objasnjavaju, vrbuju nove clanove)

Ja mislim da je sloboda verispovesti u Srbiji dozvoljena.

Jehovini svedoci su veoma jaka sekta. I svaki dan je sve jaca.

To, sto ih mi najurimo, nece promenuti stvar. Nije problem u tome.

Problem je u slabosti SPC i uopste celom pravoslavlju koju ce oni itekako znati iskoristiti.
 
Poslednja izmena:
Postoji knjiga Ispovesti zrtava sekti,u izdanju Narodne knjige.Stvarno je jeziva,kao jos jedna,kojoj nazalost ne znam ime.Napisao je neki policajac,posle 20-ak godina rada sa njima,kao i tim ljudima,koji su deo sekte.Jako je obimna i sadrzi sve do detalja,o svakoj sekti koja deluje u Srbiji;sta rade,kako ih prepoznati,kako hvataju,kako deluju...Mislim da treba da ih ima svaka porodica.
Sta ja mislim o sektama i sektasima?-TUCI DO IZNEMOGLOSTI!!!!

Нисам за насиље. Коме је јака вера тај нема разлога да се плаши. Исус Христ је причао са Сотоном на планини који му је говорио "Баци се...." итд... Многи свештеници у Русији могу да виде Ђаволе чак и у цркви, како их искушавају, (о томе је писао владика Николај).

Тако да у оваквим ситуацијама, човек треба да буде ментално јак, духовно снажна личност, да не буде подводљив под туђе утицаје, да зна у шта верује и онда нема проблема.

Ја те секташе сажаљевам, јер су потпали под власт Сатане, али никада не бих насиљем кренула на њих јер бих онда увидела своју слабост - да их се плашим, или да их мрзим.. Само бих им рекла да морам хитно да идем и показала им куда треба да изађу.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top