samo sam uzasno radoznala

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa to da zenama uglavnom treba vise vremena je opste poznato
ali je malo glupo tvrditi to sto tvrdi koleginica da svakoj treba dva sata (bez da potcenjujem to jer tu nema sta da se podcenjuje svaki organizam je drugaciji) a pogotovo da je 60 posto orgazama odglumljeno :roll:

Nisam rekla da svakoj treba 2 sata,ja volim dugo,za druge ne znam..........individualno.........dosta orgazama se glumi,i nema ovde nijedne zene koja ce sad reci da nikad nije odglumela..........ili nek se javi?
A glumi se iz raznoraznih razloga.........nije to nikakav autogol........to je balansiranje situacije............z:poz:
 
heh
niko ne može znati šta se događa u tuđim spavaćim sobama
naročito to šta je i koliko odglumljeno =)
imala sam ja i temu o tome, samo sam pitala momke kako znaju da baš sa njima devojka nije glumila
i svi su bili kao..aaaa pa nema šanse provali se to
a onda sam ja bila kao, pa ok jel vama neka glumila pa znate da se lako provali
sve u svemu, ni do kakvog zaključka nismo došli
osim da forumašima ni jedna ne glumi, ali da slučajno glumi oni bi lako provalili
ali nema šanse da neka glumi pošto sve svršavaju jer su oni tatamate
 
od 100% orgazama,bar 60% je odglumljeno...........ko provali,svaka cast............:zpozdrav:


Jednom prilikom sam pricao sa jednom prijateljicom o zenskom orgazmu..i pitao sam je kako to otprilike izgleda ..da proba da mi objasni recima ako je uopshte moguce ..
Mislim da je spomenula neshto ...otprilike..:."Kao da te drmne struja "
E sad me bash zanima kako taj deo odglumish...
MOZDA PROGUTASH KOJU BATERIJU PRE SEXA ...z:p
 
Jednom prilikom sam pricao sa jednom prijateljicom o zenskom orgazmu..i pitao sam je kako to otprilike izgleda ..da proba da mi objasni recima ako je uopshte moguce ..
Mislim da je spomenula neshto ...otprilike..:."Kao da te drmne struja "
E sad me bash zanima kako taj deo odglumish...
MOZDA PROGUTASH KOJU BATERIJU PRE SEXA ...z:p

pravi ebac zna kad mu je zenka stvarno svrsila, to ne moze da se odglumi, mislim moze ali nikada nece biti kao pravi "udar struje"

samo mi nije jasno sto bi to neko radio, pa ebo te ne mora svaki puta da bude extra mega giga super sex....
 
Nisam rekla da svakoj treba 2 sata,ja volim dugo,za druge ne znam..........individualno.........dosta orgazama se glumi,i nema ovde nijedne zene koja ce sad reci da nikad nije odglumela..........ili nek se javi?
A glumi se iz raznoraznih razloga.........nije to nikakav autogol........to je balansiranje situacije............z:poz:

Meni je to debilno... nikada nisam glumila.
Može, super... ne može, odustajem... i to je to. z:hm:
 
Ajde bre pa ne postoji vreme predvidjeno za koliko trebam da dozivim orgazam,5min ili pola sata.Ponekad se desi posle dve sekunde ponekad se i ne desi ali se odglumi ako pocne vec da me smara.

z:hm: e ovo ne kapiram...sto bi ja sad kao glumila...lepo kazem da ne mogu.....a i uopste mi kvalitet sexa nije vezan za kolicinu niti jacinu orgazma, to je celokupan osecaj koji traje za vreme i posle sexa......a glumila jesam, kad sam bila sa prvim deckom, oboje smo bili nevini i dugo mi je trebalo da dodjem do orgazma iako sam jako uzivala u sexu....bojala sam se da, posto sam mu prva, ne nabijem komplekse....a kad su poceli da se desavaju, sve je bilo ok....:zskace:
 
Jednom prilikom sam pricao sa jednom prijateljicom o zenskom orgazmu..i pitao sam je kako to otprilike izgleda ..da proba da mi objasni recima ako je uopshte moguce ..
Mislim da je spomenula neshto ...otprilike..:."Kao da te drmne struja "
E sad me bash zanima kako taj deo odglumish...
MOZDA PROGUTASH KOJU BATERIJU PRE SEXA ...z:p

To je tako lako,i ne moras da budes talenat........uz svesne namerne vaginalne kontrakcije.......i malo vristanja........ma daj,zene znaju o cemu pricam...........z:lol:
 
z:hm: e ovo ne kapiram...sto bi ja sad kao glumila...lepo kazem da ne mogu.....a i uopste mi kvalitet sexa nije vezan za kolicinu niti jacinu orgazma, to je celokupan osecaj koji traje za vreme i posle sexa......a glumila jesam, kad sam bila sa prvim deckom, oboje smo bili nevini i dugo mi je trebalo da dodjem do orgazma iako sam jako uzivala u sexu....bojala sam se da, posto sam mu prva, ne nabijem komplekse....a kad su poceli da se desavaju, sve je bilo ok....:zskace:

Naravno da uzivam u sexu ali ponekad mi zaista treba malo vise vremena .Ako vec pocne da mi opada uzbudjenje ili mi jednostavno nije vise do sexa,da,ponekad ga jednostavno odglumim jer on zeli da ja dozivim orgazam.Naravno da ne uvek,ponekad.
Nekada i prodje bez orgazma i to je ok.Srecom u vecini slucajeva to je onaj pravi,koji ti prodrma i dusu i telo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top