samo sam uzasno radoznala

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e, a sad mi pade na pamet...
da li vam se, zenske, desavalo da ne mozete da svrsite pri oralnom sexu? naravno, pri primanju istog :)
(mada sam cula price o nekim devojkama koje svrsavaju dok ga puse.. hmm)
i ako dok vam lize ne mozete da svrsite, je l' i tad ponekad lazirate?
 
Nisam rekla da svakoj treba 2 sata,ja volim dugo,za druge ne znam..........individualno.........dosta orgazama se glumi,i nema ovde nijedne zene koja ce sad reci da nikad nije odglumela..........ili nek se javi?
A glumi se iz raznoraznih razloga.........nije to nikakav autogol........to je balansiranje situacije............z:poz:

mhm ja i dalje ne shvatam sta se time postize..mislim kapiram balansiranje u mnogim drugim situacijama ali ne i u ovoj

heh
niko ne može znati šta se događa u tuđim spavaćim sobama
naročito to šta je i koliko odglumljeno =)
imala sam ja i temu o tome, samo sam pitala momke kako znaju da baš sa njima devojka nije glumila
i svi su bili kao..aaaa pa nema šanse provali se to
a onda sam ja bila kao, pa ok jel vama neka glumila pa znate da se lako provali
sve u svemu, ni do kakvog zaključka nismo došli
osim da forumašima ni jedna ne glumi, ali da slučajno glumi oni bi lako provalili
ali nema šanse da neka glumi pošto sve svršavaju jer su oni tatamate

a posebno ne shvatam kako uopste moze da se odglumi...mislim misici vagine prilikom orgazma stvaraju kontrakcije sto svako moze da oseti "pod prstom" i muskarac i zena..pa bi bilo logicno da iste kontrakcije mogu da se osete i na penisu
dobro moze ona da i svesno steze iste misice ali samim tim moze da proizvede i orgazam
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top