Samo neveruju u Boga ili nece Boga pa zato neveruju?

Obersturmfuehrer:
King 7:
Jadni mali ljudi, kad bi mogli sve da dokazemo ovako maleni.

mozda se ti smatras malim i jadnim, ali nemoj ostale u isti kosh da trpas, zajedno sa tobom. Za zaljenje je bespogovorno prihvatanje bilo kakvog ucenja...
Jadni i mali pred Bogom. Pogotovo kad se prse gledajuci u nebesa. Pogledaj vasionu, i dalje mislis da si velicina? Sad te ima pa te nema, ne pitas se ni kada ces umreti. Uvek si u vlasti nekoj a jedino sto mozes je da biras.
 
hanibal77:
moja namera:da vas suocim sa istinom da je ta cela prica prazna!samo to :lol:
istina i ja sam nekad bila vernik,ne tako zagrizen kao ti ali ipak.i shvatila da je to bilo zato sto sam bila slaba i bojala se nistavila pa sam trazila oslonac.zasto ne razmislis o sebi na taj nacin?
Sa istinom se mozes suociti samo kad je prihvatis u srcu. Pusti glavu, glava misli kuda noge idu. Svaki dan prihvati istinu kako treba i oci ce ti se otvoriti. Inace, nije vera navika, tradicija. Vera, to je plamen koji drzi zivot u tebi, nadu. Zato sto smo slabi snaga nam je Bog. Kada ti je snaga Bog ne moze te poraziti nista cak ni smrt. Nekad bila vernik? znaci da si se odrekla Boga. Onda nema price vise.
 
King 7:
hanibal77:
moja namera:da vas suocim sa istinom da je ta cela prica prazna!samo to :lol:
istina i ja sam nekad bila vernik,ne tako zagrizen kao ti ali ipak.i shvatila da je to bilo zato sto sam bila slaba i bojala se nistavila pa sam trazila oslonac.zasto ne razmislis o sebi na taj nacin?
Sa istinom se mozes suociti samo kad je prihvatis u srcu. Pusti glavu, glava misli kuda noge idu. Svaki dan prihvati istinu kako treba i oci ce ti se otvoriti. Inace, nije vera navika, tradicija. Vera, to je plamen koji drzi zivot u tebi, nadu. Zato sto smo slabi snaga nam je Bog. Kada ti je snaga Bog ne moze te poraziti nista cak ni smrt. Nekad bila vernik? znaci da si se odrekla Boga. Onda nema price vise.
pa da,dok sam verovala bila sam slaba. :wink:
odrekla se boga :lol: i oslobodila se tereta :wink:
 
jomini:
Ma pukli ste vi toliko da to i ne možete da vidite.
Mala priča za vas. O veri.
Vlasnik ''RADOVIC Co'' (svi znamo za tu firmu, jedna od najjačih donedavno), ozbiljan, poslovan čovek, zapošljavao stotine ljudi sa veeelikim platama i odličnim uslovima za rad. Sve išlo odlično dok čovek nije puk'o. Odjednom počeo da pušta bradu, zanemaruje posao, zaposlene i sve ostalo. Pare počeo da ulaže (troši) u nekakav svoj manastir, delio donacije crkvama po zemlji, išao kod kojekakvih sveštenika, ljubio im ruke, umišljao koješta. Trenutno gasi firmu, ljudi mu nisu dobili platu po 7 meseci. Nema robe za rad, poslovni partneri pobegoše glavom bez obzira!
Juče na sastanku nije uspeo BUKVALNO, ALI BUKVALNO da sastavi dve rečenice. Zarastao, pobožan,...puko! I sa sobom povukao u frku stotine ljudi....
E TO TI JE SPC ČIST BIZNIS OGULI BOGATAŠE A ONI SE ŠVRĆKAJU SA PAPOM
 
King 7:
jomini:
Ma pukli ste vi toliko da to i ne možete da vidite.
Mala priča za vas. O veri.
Vlasnik ''RADOVIC Co'' (svi znamo za tu firmu, jedna od najjačih donedavno), ozbiljan, poslovan čovek, zapošljavao stotine ljudi sa veeelikim platama i odličnim uslovima za rad. Sve išlo odlično dok čovek nije puk'o. Odjednom počeo da pušta bradu, zanemaruje posao, zaposlene i sve ostalo. Pare počeo da ulaže (troši) u nekakav svoj manastir, delio donacije crkvama po zemlji, išao kod kojekakvih sveštenika, ljubio im ruke, umišljao koješta. Trenutno gasi firmu, ljudi mu nisu dobili platu po 7 meseci. Nema robe za rad, poslovni partneri pobegoše glavom bez obzira!
Juče na sastanku nije uspeo BUKVALNO, ALI BUKVALNO da sastavi dve rečenice. Zarastao, pobožan,...puko! I sa sobom povukao u frku stotine ljudi....
Ne sudim coveku i ne znam ko je. Vidis li ti koliko pametnih, vrednih, sposobnih, postenih, izuzetnih ljudi postoji Hriscana, pravoslavaca ima? Ne zelis da vidis jer gledas ono sto tebe interesuje. Sudis, kaljas. Zemlja Srbija je jedna od najbezboznijih zemalja trenutno na svetu, propada u blato i vama nije jasno nista. Satanizam crni, boljsevizam i deca boljsevicka. Otvorite oci malo, bez Boga si nista. Ja sam ponosan na njega a kako me je darovao imam i cime da se hvalim. Najbolje ljude koje znam su verujuci. Vrhunski ljudi.
Inace, velik je podvig ako neko rasproda sve i podeli sirotinji. Pre svega valjalo bi da plati i radnike da ne ostane duzan, greh je ne platiti rad radnika veliki. Reci mu to.
NIJE HTEO DA RASPRODA,I KAKO DA DA PLATU KAD MU SPC SVE UZE
 
Postoje visa a postoje niza bica. Kada covek svoj razum podredi nagonima a nagone oma zivotinja umesto razuma onda postaje nizi od zivotinje. Najveci umovi, stvaraoci ljudi neponovljivi u istoriji su znali za Visnje, za Boga. Duhovni degenerici su skloni huli i pljuvanju i sve cine da dostignu savrsenstvo svojih nagona i da ga prozovu visim i pismenim. Duhovni degenerici su napravili nakaze od sebe i visnje im je neprijatelj. Zato, sektasi maloumni ovo da znate: Sud Boziji ide, sa visine a ne sa dna. Svaka rec ce biti izmerena i svako delo. Ne prlja ono sto ulazi u usta nego ono sto iz usta izlazi ljudskih. Nek vam je Bog u pomoci.
 
hanibal77:
moja namera:da vas suocim sa istinom da je ta cela prica prazna!samo to :lol:
istina i ja sam nekad bila vernik,ne tako zagrizen kao ti ali ipak.i shvatila da je to bilo zato sto sam bila slaba i bojala se nistavila pa sam trazila oslonac.zasto ne razmislis o sebi na taj nacin?

Е јадо, па ти ниси ни близу истине.Ти си отшала у секташтво тешко.
 
King 7:
Zato, sektasi maloumni ovo da znate: Sud Boziji ide, sa visine a ne sa dna. Svaka rec ce biti izmerena i svako delo. Ne prlja ono sto ulazi u usta nego ono sto iz usta izlazi ljudskih. Nek vam je Bog u pomoci.

ako ce TVOJA rec biti merena, ti ces da gacas po blatu, jer ti ovde samo citiras kojekakve likove, a TVOJE reci su: se*onja, kreten, mamlaz, i slicno...tako da...nemoj molim te vise da pricas :)
 
King 7:
Postoje visa a postoje niza bica. Kada covek svoj razum podredi nagonima a nagone oma zivotinja umesto razuma onda postaje nizi od zivotinje. Najveci umovi, stvaraoci ljudi neponovljivi u istoriji su znali za Visnje, za Boga. Duhovni degenerici su skloni huli i pljuvanju i sve cine da dostignu savrsenstvo svojih nagona i da ga prozovu visim i pismenim. Duhovni degenerici su napravili nakaze od sebe i visnje im je neprijatelj. Zato, sektasi maloumni ovo da znate: Sud Boziji ide, sa visine a ne sa dna. Svaka rec ce biti izmerena i svako delo. Ne prlja ono sto ulazi u usta nego ono sto iz usta izlazi ljudskih. Nek vam je Bog u pomoci.
Pa samo želimo da nam kažete kako je po vašim knjigama bilo neposredno posle Adama i Eve. Mora da negde ima neko objašnjenje...???
 
GojkoSisa:
King 7:
Postoje visa a postoje niza bica. Kada covek svoj razum podredi nagonima a nagone oma zivotinja umesto razuma onda postaje nizi od zivotinje. Najveci umovi, stvaraoci ljudi neponovljivi u istoriji su znali za Visnje, za Boga. Duhovni degenerici su skloni huli i pljuvanju i sve cine da dostignu savrsenstvo svojih nagona i da ga prozovu visim i pismenim. Duhovni degenerici su napravili nakaze od sebe i visnje im je neprijatelj. Zato, sektasi maloumni ovo da znate: Sud Boziji ide, sa visine a ne sa dna. Svaka rec ce biti izmerena i svako delo. Ne prlja ono sto ulazi u usta nego ono sto iz usta izlazi ljudskih. Nek vam je Bog u pomoci.
Pa samo želimo da nam kažete kako je po vašim knjigama bilo neposredno posle Adama i Eve. Mora da negde ima neko objašnjenje...???


ПАЖЊА СЕКТАШ :twisted: ПАЖЊА СЕКТАШ :twisted:
ПАЖЊА СЕКТАШ :twisted: ПАЖЊА СЕКТАШ :twisted:
ПАЖЊА СЕКТАШ :twisted: ПАЖЊА СЕКТАШ :twisted:
ПАЖЊА СЕКТАШ :twisted: ПАЖЊА СЕКТАШ :twisted:
ПАЖЊА СЕКТАШ :twisted: ПАЖЊА СЕКТАШ :twisted:
ПАЖЊА СЕКТАШ :twisted: ПАЖЊА СЕКТАШ :twisted:
ПАЖЊА СЕКТАШ :twisted: ПАЖЊА СЕКТАШ :twisted:
 
Obersturmfuehrer:
King 7:
Zato, sektasi maloumni ovo da znate: Sud Boziji ide, sa visine a ne sa dna. Svaka rec ce biti izmerena i svako delo. Ne prlja ono sto ulazi u usta nego ono sto iz usta izlazi ljudskih. Nek vam je Bog u pomoci.

ako ce TVOJA rec biti merena, ti ces da gacas po blatu, jer ti ovde samo citiras kojekakve likove, a TVOJE reci su: se*onja, kreten, mamlaz, i slicno...tako da...nemoj molim te vise da pricas :)

ПАЖЊА СЕКТАШ ПАЖЊА СЕКТАШ
ПАЖЊА СЕКТАШ ПАЖЊА СЕКТАШ
ПАЖЊА СЕКТАШ ПАЖЊА СЕКТАШ
ПАЖЊА СЕКТАШ ПАЖЊА СЕКТАШ
ПАЖЊА СЕКТАШ ПАЖЊА СЕКТАШ
ПАЖЊА СЕКТАШ ПАЖЊА СЕКТАШ
ПАЖЊА СЕКТАШ ПАЖЊА СЕКТАШ
 
Obersturmfuehrer:
Бл:
ПАЖЊА СЕКТАШ ПАЖЊА СЕКТАШ

opet nestalo citata :)) tako ti je to kada nemas svoje misljenje....

Ти си стварно малоуман, шта је моје мишљење, мишљење једног обичног мрава земаљског наспрам мишљења Св. Отаца СРБСКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ЦРКВЕ Горостаса овога света.
Твој пут којим сада идеш је пут антихриста, ако наставиш тако питање је дал ћеш се спасити.
А за мене има наде ако се будем придржавао Св.Отаца и ПРАВОСЛАВНИХ НАЧЕЛА.Тако да када дођеш пред БОГА неће ти важи твоје мравље мишљење и мајмунска наука.
 
NatasaNatasa:
Бл:
jomini:
Obersturmfuehrer:
Бл:
ПАЖЊА СЕКТАШ ПАЖЊА СЕКТАШ

opet nestalo citata :)) tako ti je to kada nemas svoje misljenje....
...pa moraš da nađeš neku knjigu za kakvo-takvo mišljenje.




PS gotov je.
:wink:

Ја нисам ни близу готовога :D

Šta li smo mi zgrešili?

Па небих зано? Ти знаш где грешиш :lol:
 
NatasaNatasa:
Ja znam gde grešim, ali ti izgleda ne znaš i to je strašno.

Лепо када се сикираш за мене, али како кажу:
извади БАЛВАН из свога ока,па трун из ока БРАТА свога

Воскресеније Твоје Христе Спасе
Ангели појут на небесјех,
и нас на земљи сподоби
чистим сердцем Тебе славити.

Слава Богу за све
 

Back
Top