Samo neveruju u Boga ili nece Boga pa zato neveruju?

AntunTun:
dakle ovaj bl je zaista.....one stupid motherfuker.....klichimo mu.....moderni krstash....eve ga di na naetu prodaje svoja religijska ubedjenja.....gadno jadno tuzhno otuzhno.....broj glupaka je neogranichen!

Секташу мутави.

IGNORE IDIOT IGNORE IDIOT IGNORE IDIOT
IGNORE IDIOT IGNORE IDIOT IGNORE IDIOT
IGNORE IDIOT IGNORE IDIOT IGNORE IDIOT
IGNORE IDIOT IGNORE IDIOT IGNORE IDIOT
IGNORE IDIOT IGNORE IDIOT IGNORE IDIOT
IGNORE IDIOT IGNORE IDIOT IGNORE IDIOT
 
hanibal77:
ko je rekao da ja verujem u to? :shock:
ali ni u taj incest ne verujem!!!a sto mi ne objasnite mozda me preobratite :wink:

IGNORE IDIOT IGNORE IDIOT IGNORE IDIOT
IGNORE IDIOT IGNORE IDIOT IGNORE IDIOT
IGNORE IDIOT IGNORE IDIOT IGNORE IDIOT
IGNORE IDIOT IGNORE IDIOT IGNORE IDIOT
IGNORE IDIOT IGNORE IDIOT IGNORE IDIOT
IGNORE IDIOT IGNORE IDIOT IGNORE IDIOT

Свети Максим Исповједник

О ЈЕРЕТИЦИМА
.....Ја не желим да се јеретици муче, нити се радујем њиховом злу - Боже сачувај! - него се већма радујем и заједнички веселим њиховом обраћању. Јер шта може бити милије вернима него да виде да се расијана дјеца Божија сабирају у једно. Ја нијесам толико помахнитао да савјетујем да се немилост више цијени од човјекољубља. Напротив, савјетујем да треба са пажњом и искуством чинити и творити добро свим људима, и бити свима све (1. Кор. 9,22) како је коме потребно. Притом, једино желим и савјетујем, јеретицима као јеретицима не треба помагати на подршку њиховог безумног веровања, него ту треба бити оштар и непомирљив. Јер ја не називам љубављу него човјекомржњом и отпадањем од Божанске љубави кад неко потпомаже јеретичку заблуду, на већу пропаст оних људи који се држе те заблуде.
 
hanibal77:
ko je rekao da ja verujem u to? :shock:
ali ni u taj incest ne verujem!!!a sto mi ne objasnite mozda me preobratite :wink:
Kako mislis da objasnjavamo ista onima koje vec ne zele da veruju i koji bi hulili?
Ali evo vam malo, da se ne mucite:
Svaki moralni kodeks zavisi od zapovesti Bozije tj. od zakona. Sta mislis, zasto se nisu mnozili Adam i Eva u raju? Zasto tek kada su prognani i prokleti?
 
jomini:
King 7:
Perverzno je sto verujete da ste nastali od majmuna. Da nosite gene i da ste dalek rod.
Pa bolje i to nego da nas je rođeni brat napravio!
Što se tiče majmuna, i oni bolje kapiraju od vas :lol: . I majmun je daaaaleki predak čoveka, koji se razvijao i EVOLUIRAO milionima godina. I nije čoveka rodila majmunica, maheru 1!
Posto ti je majmun daleki predak zatvori diskusiju, saznao si od koga si i uzivaj. Ne histerisi ovde velikim slovima. Znas li sta majmun uradi kada naidje na nesto u sta se ne razume? Pokusa da ga razbije. Ja znam da sam po liku Bozijem stvoren i darove od njega samo imam. Tako i razum. Bog i Bozije su velike tajne da bi se vama prepirao a kamoli vam prepricavao. Mogu da zalim samo gledajuci.
 
King 7:
Znas li sta majmun uradi kada naidje na nesto u sta se ne razume? Pokusa da ga razbije.

ne, prvo pokusa da ga razume, cacka ga, cima ka, okrece, obrce, na kraju pokusa da vidi sta je unutra, i normalno je da ce da ga razbije.
sta radi vernik kada naidje nesto u sta se ne razume? kaze, to su bozije stvari, bolje da ne diram.
i sad te ja pitam, jel bolje biti radoznali majmun, zeljan znanja ili zatucan vernik?
 
King 7:
hanibal77:
ja odgovaram incestom a ti vidi u kakvog to boga verujes :wink:
Sa koje tacke nepogresivosti ti sudis? Odakle potice taj tvoj sud i na cemu se temelji? Ko si ti, ja ili bilo ko da sudi Bogu?
iju!ja da sudim na osnovu lazi?svasta!ne sudim ja nego iz te vase bajkice izvlacim logican zakljucak i cudim se zasto vas je strah da otvorite oci :wink:
nemam ja kome da sudim,kako da sudim nekome ko ne sme da se pojavi i prekine ove rasprave npr?nek se pojavi i kaze "ja sam ta faca koja vas je stvorila" ja cu prva da priznam gresku
 
Jadni mali ljudi, kad bi mogli sve da dokazemo ovako maleni. Vi bezboznici se mnogo gurate oko necega sto tvrdite da ne postoji. E, pa biseri se ne bacaju. Ko zeli da zna - dobice. Hulni imaju svoje mesto pred Bozijim sudom. Ne zelim da ucestvujem u huli sa vama niti da vas podsticem u ludostima. Mislite da Hristos nije imao takve kao vi? I gore. Mislite da im je objasnjavao nesto i dokazivao? Ludi spoticaci, lude reci. Vi ste za zaljenje.
 
hanibal77:
ma dobro,mi isto mislimo da ste vi za zaljenje i kvit.
mislila sam da cu dobiti neke jace argumente ali zeznula sam se.
p.s.nisam ja mala,u mom svetu covek je najveci :wink:
i pozz, nije mi do svadje :wink:
Honeyball, ti si mi najvrednija ovde. Ali moras znati da iako rado dajem odgovore o stvarima koje znam i rado pricam o ovome, moram prvo proceniti kakve su namere i stav onoga koji pita. Ove stvari i istina su skupoceni i ne mogu ih rasturati tek tako, nisam ja budista ili jehovin svedok. Znaci, namere vam nisu dobre uopste. Inace, covekova najbolja osobina je poniznost. Ona ne priznaje nadimanja, samovelicanja. Bakterija ne vidi coveka i razum jednog coveka i bakterije je smesno porediti. Ali ista bakterija zivi u coveku i koristi sve blagodeti. Tako i covek ne vidi ni andjele ni Boga. Prema tome, ako ste uistinu velicine onda zivite u svojoj istini dok vam istina ne pokuca na vrata sama. Onda moze biti kasno.
 

Back
Top