Snove snivam, snujem snove...

Lady Moon

Domaćin
Poruka
4.710
Tema verovatno i da postoji, ovde ili u nekom drugom pdf-u foruma, ali ova ne mora biti konvencionalna, već opuštena, za razgovor o bilo čemu vezanom za snove.

Da li pamtite snove?
Jeste li primetili neku vezu između svoje realnosti i snova?
Da li vam se dešava da se u pola nekog sna probudite, pa kada ponovo zaspite, nastavite da sanjate isti san?
Verujete li da snovi nešto mogu predskazati?
Šta ste poslednje sanjali?

Možete postavljati i muziku, misli, poeziju, slike... bilo šta vezano za snove. :)

ko sam ja da zabranim dami da me sanja :smeker:

svestan sam da uveseljavam i donosim lepe misli u san
Gde si radio te veštake, pa ti se tako lepo cakle? Preporuči. :zkez:

Nego, hajde, reci ti meni (ostale 👀 zanemari :whistling:), šta si lepo sanjao poslednji put? Koga? :manikir:
Za kako se ne usuđujem da pitam... :rotf:

A sanjaću te samo ako nisi težak u snovima, i ako ne nosiš sliku J.J. na majici. :zplez:

inace sad si me setila iz desavanja u srednjoj skoli.
trebala namaa trojici (ja i dva drugara) petica iz jednog predmeta gde smo imali cetvcorke za odlican uspeh

i mi lepo odstampali majice "I ♥ prof. (i ime profesora)"
covek nam dade peticu u sekundi..bio je odusevljen :kez:
ko zna zna :D

Tema...

Dakle, unazad već duže vreme pamtim snove. Ranije nisam.

U poslednje vreme često sanjam kako hodam kroz vodu, ne duboku. Lep osećaj, bar u snu.
Isto kao što je to meni prelep osećaj i uživo, da bosa hodam plićakom, duž obale... :)
Znači da bi trebalo da se okreneš drugačijem pristupu i rešavanju problema i to će doneti određeni uspeh
Podsvest ti signalizira da stazu po zemlji zameniš hodanjem kroz vodu, naravno ne bukvalno

Back