Samar - Da li vas je nekad muskarac udario? jel mislite da ste zasluzili to ili ne?

Ja generalno nisam sklon nasilju, ali mogao bih da vratim i to dobro kada bi do toga doshlo. Par puta sam imao zelju da nekoga ubijem, ali se uglavnom zavrshavalo tako shto slomim sto, bacim rachunar kroz terasu ili udarim rukom u zid, vrata, etc.

gospodin choek... al' bez rachunara, stola, sa rupom u zidu i razbijenim dovratkom.... :mrgreen:
 
Što se tiče batina, imala sam sreće, niko me nije ni šamarao, ni tukao:)
žene, lude ste ako trpite batine!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:rtfm:

Како неко може да размишља да је срећа не добити батине? :mrgreen:
Нисам имала среће, имала сам став такав да ником не падне на памет да ме удари!
 
Jako su me zaboleli prsti (napisao sam prvo "zasvrbeli", pa sam obrisao, zato što bi asocijacija bila pogrešna) leve ruke.

Levoruk sam. Mi levoruki tu ruku bi trebalo da odmaramo, a ne da je opterećujemo još težim poslovima, poput šamaranja vedrih i nedužnih ženskih obraščića. :)

Wandice, kad god te sretnem dobijem neodoljivu želju da te uštipam za dupence... pardon, za obraščić! Uf, buci-buci! :P

Којо, личим ли ја теби заиста на жену са обрашчићима за ,,буци,буци'' и са дупенцетом за уштипавање? :mrgreen:
 
Koje gluposti vi ovde pisete:
Ja sam musko i kad mi neko opsuje majku ja udaram ne gledam jel musko ili zensko.

Do sada nisam samarao zene ali se ne bih libio

nema tu tazgovora... treba da razgovaram sa nekim a on mi psuje majku.


Fantastično ali prosto fantastično!!!
10 za momka...
Dajte aplauz!!!!!!:klap::klap::klap::klap:

Majku ti .....!!!:mrgreen::manikir::manikir:
 
Poslednja izmena:
Којо, личим ли ја теби заиста на жену са обрашчићима за ,,буци,буци'' и са дупенцетом за уштипавање? :mrgreen:
Bogami ličiš. :)

Dobro, možda nemaš baš "buci-buci" obraščiće, ali ti je guza svakako za uštipavanje, a bogami i za pošteno grickanje. Gric! :)
 
Ух, онда си ме жестоко промашио! :)
Мислила сам да се боље познајемо...
Šalio sam se, ali samo za obraščiće. U njih ću da te ljubim, evo ovako: :cmok:

Ali samo dok se bolje ne upoznamo. A onda... onda ću da te štipkam za
dupence i vičem: "Buci-buci". U stvari, neću da vičem, šaputaću ti na uvce... :)
 

Back
Top