Samar - Da li vas je nekad muskarac udario? jel mislite da ste zasluzili to ili ne?

ja veceras zamalo da stradam od bahatog vlasnika staforda koji je skocio na mene,svu me isprljao,a gospodin nije nasao za shodno ni da se izvine .Na moje reci da bi trebao da obrati paznju na svog psa i da ga izvodi u setnju sa obaveznom korpom i povocem,"gospodin" se okrenuo i jos mi zapretio da ucutim ili ce on da se vrati i da mi se na.... majke.Ne smes vise normalno ni da prosetas po gradu a da ne spopadnu kojekakve budale...
 
Da li ste nekad popile samar od muskarca? ja jesam i to dva puta...prvi put sam imala 13,14 god. kad sam opsovala jednog taksistu. On je izleteo iz kola, sav pomahnitao, i trensuo mi sljagu (secam se toga kao da je juce bilo)
Drugi put me je udario jedan bivsi momak, imala sam tad 23, svadjali smo se, tj. ja sam se svadjala i zalepio mi je samar.
mislim da sam oba puta to zasluzila
kakva su vasa iskustva/neiskustva?

jedan idiot iz porodice, stariji od mene nekoliko godina, kada sam bila mala, ali uvijek sam se branila
vise ne razgovaramo sa njima i... to je jedina osoba koja je uspjela spustiti ruku na mene, bila sam previse mala

onda, u dva navrata su dvoje, pojedinacno, nesto pokusali samnom dok sam bila prvi/drugi osnovne.... ali posto me je brat jelte naucilo da se bijem
prvog sam istukla, drugi je bio stariji od mene pa nisam ali sam se svakako odbranila

ne, ne mislim da sam kriva sto sam zensko i bila manja od njih
uglavnom nisam popila shamar ili bilo sto konkretno, jer mi nikada nisu prisli dovoljno blizu da urade bilo sto vise od pokazivanja namjere, kako tada kao djetetu tako i kao teenovcu ili sada kao starijoj...

momku ne oprastam ni najmanji oblik agresije ili emotivnog ucjenjivanja i prekidam vezu istog trena
te stvari treba sasjeci u korjenu :roll:
 
Interesantno da pola zena koje ovde prichaju o tome da je apsurdno udariti slabijeg od sebe na forumu "dom i porodica" imaju otvoreno priznanje da svojoj deci priredjuju vaspitno-popravni shamar s vremena na vreme. Deca nisu slabija?

Ja generalno nisam sklon nasilju, ali mogao bih da vratim i to dobro kada bi do toga doshlo. Par puta sam imao zelju da nekoga ubijem, ali se uglavnom zavrshavalo tako shto slomim sto, bacim rachunar kroz terasu ili udarim rukom u zid, vrata, etc.
 
Jesam, 1x od tate, 1x od mame, od sestre sam dobila jedno 5-6 samara i 20-ak cuski, u osnovnoj jedno 2x od drugara, i jedan od decka
Inace, mislim da ne postoji opravdan razlog da ljudi komuniciraju samarima i apsolutno sam protiv toga
Ja sam Mindjusici lupila mali samar kad je imala jedno 5 godina, dobila je i par puta po guzi, a iskreno i sad me grize savest sto sam tad tako postupila
 
Nisam dobila šamar. Zaslužila sam. :(
Jednom sam udarila dečka u trećem osnovne jer nam je krao sličice. Krenula mu krv na nos :( Nisam ni znala da je to moguće.
Posle sam iz šale kao pljesnula dečka po licu, kad smo se rvali nešto pa nisam mogla da ga savladam. I on mi uzeo za ozbiljno to, a ja mislila da se zezamo. Valjda je mislio da sam iz nemoći to uradila... I sad mi je krivo, bolje da mi je vratio istom merom :)
 
Koje gluposti vi ovde pisete:
Ja sam musko i kad mi neko opsuje majku ja udaram ne gledam jel musko ili zensko.

Do sada nisam samarao zene ali se ne bih libio

nema tu tazgovora... treba da razgovaram sa nekim a on mi psuje majku.

Aha....sigurna sam da ti majka procveta od radosti svaki put kad išamaraš nekog u njeno ime....:dash:
Glup ti izgovor. Ako već voliš da batinaš priznaj slobodno. Imamo mi ovde na forumu svakakve psihiće i neandertalce. Jedan više manje, neće da se primeti....
 
Interesantno da pola zena koje ovde prichaju o tome da je apsurdno udariti slabijeg od sebe na forumu "dom i porodica" imaju otvoreno priznanje da svojoj deci priredjuju vaspitno-popravni shamar s vremena na vreme. Deca nisu slabija?

Ja generalno nisam sklon nasilju, ali mogao bih da vratim i to dobro kada bi do toga doshlo. Par puta sam imao zelju da nekoga ubijem, ali se uglavnom zavrshavalo tako shto slomim sto, bacim rachunar kroz terasu ili udarim rukom u zid, vrata, etc.
takoeee:)
 

Back
Top