Samar - Da li vas je nekad muskarac udario? jel mislite da ste zasluzili to ili ne?

Sve je to jedno zamrseno vrzino kolo :mrgreen:

Ovako-niko nikog ne sme da bije!

E sada.......ljudi su za svo ovo vreme postojanja razvili veoma mocan vid psihicke/verbalne torture na koju normalan covek nekad i ne zna da uzvrati osim-silom........ne vezano da li je to musko ili zensko.

Dok........su muskraci na tom polju malo zaostali u odnosu na zene.

Sta znaci zasluziti samar?ja licno mislim da mnooogi ljudi zasluzuju takav vid kazne za kojekakve gluposti......zbog ravnopravnosti polova bih tu pojdnako svrstao i zene i muskarce :mrgreen:

Pa licno posto je tema vise o zenama ovako.......dajte ne boodalite:mrgreen:.......tj ne budite licemerni.......koliko zena napr. prevari muskarca u vezi?dostaaa.......pa ako to ne zasluzuje min. samar onda ne znam sta zasluzuje.......isto vazi i za muskarca.

Ljudi izazivaju ratove,smrti i ko zna sta jos a da neko ne zasluzuje samar.........dakle samar itekako moze da se zasluzi......kada u nekim zemljama moze da se zasluzi smrtna kazna sto ne bi mogao i samar :hahaha:........

Daklem.....opet.......niko nikog ne sme da bije......ako si ti jedan/dna od onih koji nikada nisu na nekog nasrnuli psihofizicki i ako NIKAD niste opravdavali ni jedan vid nasilja pa i samar prema bilo kome,onda svakako da takva osoba ne moze zasluziti samar.

Ali ukoliko ste ikada u svom zivotu opravdali sto je neko nekome to uradio........mozete zasluziti.
 
Sve je to jedno zamrseno vrzino kolo :mrgreen:

Ovako-niko nikog ne sme da bije!

E sada.......ljudi su za svo ovo vreme postojanja razvili veoma mocan vid psihicke/verbalne torture na koju normalan covek nekad i ne zna da uzvrati osim-silom........ne vezano da li je to musko ili zensko.

Dok........su muskraci na tom polju malo zaostali u odnosu na zene.

Sta znaci zasluziti samar?ja licno mislim da mnooogi ljudi zasluzuju takav vid kazne za kojekakve gluposti......zbog ravnopravnosti polova bih tu pojdnako svrstao i zene i muskarce :mrgreen:

Pa licno posto je tema vise o zenama ovako.......dajte ne boodalite:mrgreen:.......tj ne budite licemerni.......koliko zena napr. prevari muskarca u vezi?dostaaa.......pa ako to ne zasluzuje min. samar onda ne znam sta zasluzuje.......isto vazi i za muskarca.

Ljudi izazivaju ratove,smrti i ko zna sta jos a da neko ne zasluzuje samar.........dakle samar itekako moze da se zasluzi......kada u nekim zemljama moze da se zasluzi smrtna kazna sto ne bi mogao i samar :hahaha:........

Daklem.....opet.......niko nikog ne sme da bije......ako si ti jedan/dna od onih koji nikada nisu na nekog nasrnuli psihofizicki i ako NIKAD niste opravdavali ni jedan vid nasilja pa i samar prema bilo kome,onda svakako da takva osoba ne moze zasluziti samar.

Ali ukoliko ste ikada u svom zivotu opravdali sto je neko nekome to uradio........mozete zasluziti.

Ako zena prevari muza ili ako muz prevari zenu mogu zasluziti samo dve stvari: Ili oprost ili razvod, zavisno od njihovog odnosa, shvatanja i karaktera. Samarima kaznjava samo onaj ko ne ume nista drugo a takvi ljudi su obicno i sami delom krivci sto se partner odlucio na prevaru.

Sa poslednjim delom posta bih se i mogla sloziti. Licemerno je boriti se protiv nasilja nasiljem.
 
evo ja npr mislim da si ti zbog ovakvog posta zasluzio ne samar nego samarcinu
sta imas da kazes na to

Pa obicno takvi sto misle kao ti ne dobiju samo shamarchinu nego zavrshe u nekom gepeku zbog bezobrazluka.

A pogotovu kada se ponasaju bezobrazno bez ikakvog povoda.

Ja u mom postu nista lose nisam rekao niti ikoga uvredio,a za tvoje komplekse i traume iz detinjstva svakako ne snosim odgovornost..............

Eto sta imam da kazem. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ako zena prevari muza ili ako muz prevari zenu mogu zasluziti samo dve stvari: Ili oprost ili razvod, zavisno od njihovog odnosa, shvatanja i karaktera. Samarima kaznjava samo onaj ko ne ume nista drugo a takvi ljudi su obicno i sami delom krivci sto se partner odlucio na prevaru.

Sa poslednjim delom posta bih se i mogla sloziti. Licemerno je boriti se protiv nasilja nasiljem.

Jok,sa ovim se tek ja ne bi slozio.......reci da je za prevaru kriv prevareni isto je kao i reci da je ubijeni kriv zao sto je ubijen,a to je maltene pa fashizam.
Znaci moras tezinu nekih dela da razvrstas u glavi........

Ali to je nebitno,nitno je da se slazemo oko glavnog sto je i bio cilj.........ako se sam upletes u nasilje prihvatas ga.

Nasiljem se nista ne resava.
 
Poslednja izmena:
Pa obicno takvi sto misle kao ti ne dobiju samo shamarchinu nego zavrshe u nekom gepeku zbog bezobrazluka.

A pogotovu kada se ponasaju bezobrazno bez ikakvog povoda.

Ja u mom postu nista lose nisam rekao niti ikoga uvredio,a za tvoje komplekse i traume iz detinjstva svakako ne snosim odgovornost..............

Eto sta imam da kazem. :mrgreen:
moji kompleksi i traume iz detinjstva:eek:
:rotf::rotf::rotf:
bravo,ovo je najbrza dijagnoza za kompleks i traume iz detinjstva koju sam procitala na forumu,obicno je potrebno od malo vise
nista znaci stvarno si zasluzio onaj samar iz rikverca,znas ne dlanom nego nadlanicom:mrgreen:
 
moji kompleksi i traume iz detinjstva:eek:
:rotf::rotf::rotf:
bravo,ovo je najbrza dijagnoza za kompleks i traume iz detinjstva koju sam procitala na forumu,obicno je potrebno od malo vise
nista znaci stvarno si zasluzio onaj samar iz rikverca,znas ne dlanom nego nadlanicom:mrgreen:

Nemoj brate,znas veoma dobro da nasilje izaziva nasilje......a onda moramo da temu stavimo pod kljuc jer nece imati nikakvu svrhu ako krenemo da se cashcavamo shamarima:mrgreen:

BTW........joj pa ja nisam znao da si ti zensko........lepo pise musko.....:mrgreen::hahaha:

E ondak izvini za ono gepokovanje,shamar bi istrpeo i slatko se nasmejao :mrgreen::hahaha:
 
Svaki muskarac koji nije dovoljno muskarac da zenu verbalno nadjaca ili ubedi u svoje argumente (tj. objasni joj da je u krivu), prestace da bude muskarac onoga trenutka kad joj to "nacrta" dlanom... Jasno k'o dan.
Dakle, NISI ZASLUZILA SAMAR. Samo on nije znao da obuzda tvoju (verovatno) histeriju u datom momentu...
Ja kad vidim da mi popustaju ventili, izadjem napolje i udri po trcanju... Kad se smirim, a u medjuvremenu i FIZICKI SLABIJA polovina izduva svoj bes, resimo problem u mirnijem tonu...
Piece a cake. Stvar samokontrole.

Tvoje mišljenje i stav su za svaku pohvalu, šteta samo što je takvih u deficitu:bye::bye::bye:
 
Da se i ja oglasim po ovom pitanju, jednom od tate sam dobila šamar , zaslužila sam, i nikada više mi se nije desilo , a verujem, u stvari sigurna sam da mi se to neće desiti, za sve one koji su to sebi dozvolile mogu reći, ako se desilo jednom , desiće se i drugi put,treba na vreme postaviti stvari na svoje mesto da ne bi do toga došlo ponovo, u koliko i dođe treba prekinuti svaki kontakt:bye::bye::bye::bye:
 
Sve je to jedno zamrseno vrzino kolo :mrgreen:

Ovako-niko nikog ne sme da bije!

E sada.......ljudi su za svo ovo vreme postojanja razvili veoma mocan vid psihicke/verbalne torture na koju normalan covek nekad i ne zna da uzvrati osim-silom........ne vezano da li je to musko ili zensko.

Dok........su muskraci na tom polju malo zaostali u odnosu na zene.

Sta znaci zasluziti samar?ja licno mislim da mnooogi ljudi zasluzuju takav vid kazne za kojekakve gluposti......zbog ravnopravnosti polova bih tu pojdnako svrstao i zene i muskarce :mrgreen:

Pa licno posto je tema vise o zenama ovako.......dajte ne boodalite:mrgreen:.......tj ne budite licemerni.......koliko zena napr. prevari muskarca u vezi?dostaaa.......pa ako to ne zasluzuje min. samar onda ne znam sta zasluzuje.......isto vazi i za muskarca.

Ljudi izazivaju ratove,smrti i ko zna sta jos a da neko ne zasluzuje samar.........dakle samar itekako moze da se zasluzi......kada u nekim zemljama moze da se zasluzi smrtna kazna sto ne bi mogao i samar :hahaha:........

Daklem.....opet.......niko nikog ne sme da bije......ako si ti jedan/dna od onih koji nikada nisu na nekog nasrnuli psihofizicki i ako NIKAD niste opravdavali ni jedan vid nasilja pa i samar prema bilo kome,onda svakako da takva osoba ne moze zasluziti samar.

Ali ukoliko ste ikada u svom zivotu opravdali sto je neko nekome to uradio........mozete zasluziti.
Mislim da niko ne treba nikoga da udara, šamara... U redu prevare žene muškarce kao što i muškarci prevare žene, samo u tim situacijama (u najvećem broju slučaja) muškarac će ošamariti devojku i ona će će otići, a u obrnutom slučaju muškarac će uzvratiti. Prosto muškarci znaju da su fizički jači i to koriste.
 
Da se i ja oglasim po ovom pitanju, jednom od tate sam dobila šamar , zaslužila sam, i nikada više mi se nije desilo , a verujem, u stvari sigurna sam da mi se to neće desiti, za sve one koji su to sebi dozvolile mogu reći, ako se desilo jednom , desiće se i drugi put,treba na vreme postaviti stvari na svoje mesto da ne bi do toga došlo ponovo, u koliko i dođe treba prekinuti svaki kontakt:bye::bye::bye::bye:

Tako je Goco...kad jednom popustis i oprostis, gotovo je...Moj mene nije nikad i ne bih ni dozvolila ni oprostila...To zna od pocetka i ne sme da proverava tvrdnju...;):)
 
Da li ste nekad popile samar od muskarca? ja jesam i to dva puta...prvi put sam imala 13,14 god. kad sam opsovala jednog taksistu. On je izleteo iz kola, sav pomahnitao, i trensuo mi sljagu (secam se toga kao da je juce bilo)
Drugi put me je udario jedan bivsi momak, imala sam tad 23, svadjali smo se, tj. ja sam se svadjala i zalepio mi je samar.
mislim da sam oba puta to zasluzila
kakva su vasa iskustva/neiskustva?

Nikad! Niti sam to zasluzila ikad...:)
 

Back
Top