Сала празна током говора Александра Вучића пред Генералном скупштином УН

Svatio je ceo svet da lik samo laprda,samo Srbi nisu.

aaaaaaasmall-318x200.jpg


Čuli da hoće da ukrade, da je penzionere već pokrao pa pobegli sa novčanicima
A i da izigrava Evropskog Idi Amina sa hapšenjima gradjana preko Fejsbuka
Onog za sms poruku valjda ubio sa svojima...
Ovakve nagone pokazivao još kao mlad ministar informisanja...


900.000 glasača... nastali simbiozom otpadaka SRS i DS stranke uz nešto preletača...
jači profil u smislu ljudskih vrednosti... jad i čemer koji niko u svetu neće i koji samo nama može da pije krv preko institucija
 
Zahvaljujući ovom ološu preostalih 6.600.000 stanovnika Srbije je postalo obeleženo

da se banda nafaćka
da im bidne lepo

ostali nek crknu
na probno po najvišim svetskim standardima

u mamicu vam...

KAKAV FAKULTET? KAKVA FUNKCIJA?
JEL VIDITE DA STE ŠLJAM KOJI NIKO NEĆE?

MRŠ
 
Poslednja izmena:
Премда сам Југословен, када сам видео слике, обузе ме изненадно осећање празнине и очаја! :hahaha: :rotf:

Prijatelju,

možemo mi da se smejemo ovoj osobi, da sam mu otac u kuću ga ne bih više primio, ali nažalost ovako nas svet doživljava

i njega i njegove i onih 6.600.000 koji ga nisu glasali od ukupno 7.500.000


zahvalio samo ovima koji ga slušaju, na svu sreću pa nije dugačak spisak...

ali tu su njegovi Javni Tužioci, njegove sudije, njegovi panduri, njegovi opštinari, njegovi menidjeri koji pažljivo biraju ko se zapošljava...
i svi su oni u ovoj slici kako taj ološ ljudski Beli Svet doživljava...

SAMO OVDE MOGU DA SE IŽIVLJAVAJU

Zimbabve je mogao da izadje, gde ćemo mi?

- - - - - - - - - -

Daj slike sale za neke afričke, azijske i latinoameričke siromašne zemlje, živo me zanima.
jel mi buraz živimo u Africi? Ni oni ne žele da nas slušaju... do juče nesvrstani ortaci :D
 
Poslednja izmena:
Осетих ледени задах празне сале УН....

Inače bila prepuna jedna druga sala, doduše ovde...
ono kada su mislili da je zrelo za prodaju EPS-a
hteli oči da povade medjusobno koliki je čiji deo...
kosovska bitka re-mix
 
Vucic-UN-prazna-sala008.jpg


Vucic-UN-prazna-sala001.jpg


Vucic-UN-prazna-sala007.jpg


Vucic-UN-prazna-sala002.jpg

Снима газду. Камо среће да је тако марљиво бранио наш територијални интегритет.

Vucic-UN-prazna-sala004.jpg

▻ Извор: РТС. Сви сте имали прилике да видите пренос, па не измишљајте разлоге да уклоните тему.

Ово није претерано ретка појава у УН, али чак и при посети предтавника неких тамо острвских земаља са пар хиљада становника, присутне су бар делегације суседа. Какви су резултати разорне политике коју води ова влада јасно се може видети на овом примеру. Нити су присутно наши стари пријатељи нити Вучићеви нови 'пријатељи'.


Pa svi su otišli u kafanče preko puta da proslave trampov dolazak u Srbiju .......mislim čemu ova tema kada se zna gde su 243 delegacije otišle .

Ovako ispada da naš precednik nije ni za qurac .
 
Pa svi su otišli u kafanče preko puta da proslave trampov dolazak u Srbiju .......mislim čemu ova tema kada se zna gde su 243 delegacije otišle .

Ovako ispada da naš precednik nije ni za qurac .

obrni okreni bar je dokazao kako se u Srbiji dolazi do penzije o državnu grbinu
on će sad još malo da ladi muda

a ja i još milion i po nas da računamo koliko nam treba radnog staža za onu minimalnu penziju
što će poplaćamo račune i pola leba na nedelju dana, bolest ne dolazi u obzir, šta će mi?

- - - - - - - - - -

Naš problem je što se previše precenjujemo i očekujemo punu salu, možda bi je imali devedesetih, tada smo bili u centru pažnje. :lol:

Znači zaratimo i onda čekamo sastanak UN.

Čitali smo Informer i tamo sve lepo piše koliki smo svetski qurac

- - - - - - - - - -

danas sam na ulici naišao na neku dudlaru, raskokodakala se na mobilni kaže mnogo se danas iscimala u RIK-u
valjda još broje glasove?
 

Back
Top