Председавајућа седницом СБ УН лупала шаком о сто због Вучића

Zašto joj nije rekao ZAŠTO LUPATE DA NEĆETE MOŽDA DA ME BIJETE?

Ali to sme da kaže samo Srbima u Srpskom parlamentu i nigde više na svetu.
trebalo smo neku zenu da posaljemo umesto dramosera, a ja cak mislim da on glumi da bi nas magarcio
si video albanka kako ga je srocila? umesto aljeka musliua, bolje ova da je predsednica srbije, sve se vidi na vucicevom izrazu lica
spasi srbiju, i ubij se aljece, ale, ale

dnica UN-a: Predsedavajuća prekinula Vučića​

Aco Parizeru nisu na Pinku nego u UN.

Capture.JPG

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Jadni mali nezasticeni,udaraju mu zause i uce ga lepom ponasanju. .. i niko ga ne razume. To je nepravda.
Danas se eto zakacio i sa Sloveniom i dato mu je do znanja da je ne pozelan tamo.

Dato je jasno do znanja i tvojim Šiptarima da nisu država, tablom ispred mesta na kojem je sedela vaša predstavnica.

Nije važno šta mislim personalno o svom predsedniku.... ali ovo me stavlja u bes, jar, u sirovu želju za dokazivanjem i osvetom.
Neću da nad mojim predsednikom neko tamo odlučuje neka 3 minuta, ponižavajuće je i nedopustivo!

Не може се одједном узети улога суверенисте.

Сам се договарао, израдили су га и сада је бесан, јер су га напушили....

Lupanje sakom u sto su znakovi agresije.
Tableticu je trebala popit.

Наредба из Америке, даје посебну моћ у обуздавању Вучића, којег су сами поставили да глуми српски суверенитет.

Позориште, на које треба насести

trebalo smo neku zenu da posaljemo umesto dramosera, a ja cak mislim da on glumi da bi nas magarcio
si video albanka kako ga je srocila? umesto aljeka musliua, bolje ova da je predsednica srbije, sve se vidi na vucicevom izrazu lica
spasi srbiju, i ubij se aljece, ale, ale

Такве нам извлаче из Олош-Елите, маме га, изводе керефеке са њим пар година, тапшу по раменима, а онда га вуку за нос, зеја6авају и нервирају, да би прсо ...

И Милошевића су навукли, ко се са њима спајта, од тог не остане ништа

Back