Sloboda govora na internetu

Aman, komunicirali ste sa mnom, sve dok niste pogrešno shvatili moju opasku a onda krenuli u besomučni napad na mene na koji nisam odgovorila. Inače, te postove ja ne brišem, nisam ni tada, mada i nebitno. Opet smo imali nesporazum, razumela sam da sam vas na ovoj temi nazvala lažovom. I još jednom, nije pravdanje ali ne volim nerazjašnjenje situacije, ne očekujem ni vaše razumevanje mene, mog humora, mog načina izražavanja, tako da nećete ni ovo što napišem razumeti kao najobičniju prepisku sa nekim random članom već kao napad na vaš integritet ovde.

Jel to potreba ili potrebica ??

--
Јел ти видиш да се много пише и разглаба о ничему до бесконачности и назад.

Лепо Вам је Марлон рекао да не ваља систем вредности на Крстарици као портал и да сте корисни идиоти (није увреда)
Превише анимозитета за превише куцкања... добро је само власнику због добре зараде
 
A ima i onih koji pronalaze načina da na neki minimum utiču na mišljenja, koja smatraju pogrešnima, stečenim listanjem tabloida, i ostalih beizidejnih medija. Kako bih inače saznala koliko ljudi je ubeđeno u svoju superiornost, koju po svaku cene žele da podele sa celim svetom? Kako bih inače saznala da neki ne umeju da prepoznaju pravu potrebu za nekom kulturnom Srbijom ni da ih udari posred čela? Kako bih saznala da sam botina,budala, sendvičarka, autošovinista, drugosrbijanka, feminaci, gramanaci :mrgreen: eto, sve to mi je rečeno, napisano, a vidim, niste ni u zatvoru ni u banu.Je l mi i dalje pričamo o slobodi izražavanja ? :mrgreen:

Не може се нико бавити никаквом културом као корисни идиот, било каквог медија у било ком друштву или култури

Хајде погледај зашто сам 10х банован пре 3 месеца сваки дан константно на теми о Израелу и Хамасу !

Да ли ти имаш храбрости да истражиш исквареност модерације и даш свој суд?
 
Даље, затрпавање свачијим мишљењем (јер свако има право на њега), долази до софистициране инверзије кенсел културе.

Ако је већ неки хипермодератор овде поменуо културу !
 
Ja stvarno ne znam ko tebe dira da i dalje nastaviš da lajkuješ sa srcima ?!?

Jel te dira sujeta ili šta ? :kafa:
Можда би он волео да га ја мало подирам. Судим по дамама које не знају како да васпоставе комуникацију са мном па прибегну ђон систему.

Фина сцена из серије 2 ипо мушкарца када Чарлија бивша лујка облати отварајући сајт каки је он гадан, покварен и зао, где све одбачене као у кокошарнику крену да бљују сплачине по њему. А он се онда довати компа и под клоном почне да пише као нека која је кобајаги за њим скроз луда. Његов брат који је пар екселанс морон, али не баш толики за нет, само га љигаво погледа и рече му: Ти баш не знаш како интернет функционише.

Е тако и овај сујетни. Не зна како ово функционише.
 
Poslednja izmena:
Можда би он волео да га ја мало подирам. Судим по дамама које не знају како да васпоставе комуникацију са мном па прибегну ђон систему.

Фина сцена из сероије 2 ипо мушкарца када Чарлија бивша лујка облати отварајући сајт каки је он гадан, покварен и зао, где све одбачене као у кокошарнику крену да бљују сплачине по њему. А он се онда довати компа и под клоном почне да пише као нека која је кобајаги за њим скроз луда. Његов брат који је пар екселанс морон, али не баш толики за нет, само га љигаво погледа и рече му: Ти баш не знаш како интернет функционише.

Е тако и овај сујетни. Не зна како ово функционише.

Нису такви стигли да постану грађани од 1918.г.-1941.г.

После није ни постојао Грађански законик, већ Законик поданика.(Црвеног терора)

И са ким да овде причаш о Слободи изражавања ?

Култура слободног грађанина као основна политичка функција једног друштва - НЕ ПОСТОЈИ ОД 1944.Г.

Власник Крстарице је дете комунизма и дозвољено му је у ДБ-у да направи Крстарицу / уз дозволу контроле! - КАКВА СЛОБОДА ИЗРАЖАВАЊА ?

Да се ми више не заје6авамо... :kafa:
 
Нису такви стигли да постану грађани од 1918.г.-1941.г.

После није ни постојао Грађански законик, већ Законик поданика.

И са ким да овде причаш о Слободи изражавања ?

Култура слободног грађанина као основна политичка функција једног друштва - НЕ ПОСТОЈИ ОД 1944.Г.

Власник Крстарице је дете комунизма и дозвољено му је у ДБ-у да направи Крстарицу ! - КАКВА СЛОБОДА ИЗРАЖАВАЊА ?

Да се ми више не заје6авамо... :kafa:
Наравно.

Мада ако ћемо реално, свако ко је размишљао, могао је видети правац у коме ће се Крстарица кретати само ли завири у Причаоницу. Она је била корен и суштина начина комуникације који је пожељан и на Форуму. Цела генерација ликова из администрације се ковала на Причаоници пишући под клоновима најгоре бљувотине које су биле тада ин. Тако је и почело кадрирање, умеш да пишеш различито и да се кобајаги свађаш сам са собом и провоцираш друге најгорим простаклуцима, ти си виђен за нашу групу.
 
Занима ме зашто Админ не узме учешће на теми коју је сам отворио и макар покуша да оповргне део овога шта је написано.

Него гура друге да то раде. Као што је био одувек познат метод. Нападнеш модераторку која се иживљава, разбијеш је у парампарчад а она почне да цвили како је слаба жена и са шмрц шмрц изазове навалу симпатичних модова и њихових клонова који је јел као теше.

А сама имала преко 100 кила, та слаба жена.
 
Други ник, други стил, а позиција иста. Корисник се преникује из баналних разлога. Неко из администрације кад то уради, уради из специфичних.

То је права слобода. Слобода у лажи. Данас си један лик или ликуша како се каже, а сутра немаш никакву прошлост коју ти је врховни цензор обрисао као у комунистичка времена кад су ручно брисали непожељне ликове са цб фотографија. Нов идентитет, а стари као руком однешен.

Има будала који и у такву истину верују. Политичким речником, једна иста глава али друга политичка капа, или код жена, друга фризура, друга шминка а и гардероба наступа.
 
Дакле, не дају ти ауторске и едиторске могућности управљања и брисања, већ само писања - а то није слобода изражавања !

итд...

Дакле не знају да створе неки минимални амбијент слободе изражавања
U pravu si. To za šta se ti zalažeš ( odnosno šta bi volio ) nije sloboda izražavanja. Jer bi ti ( ili bilo ko da mu se to omogući ) brisao postove samo zato što ti se ne sviđa ono što je u njima napisano. Ili zato što ti se ne sviđa onaj ko je post napisao. A to baš i nije sloboda govora.
 
Е баш си нашао друже коме да кажеш да не воли надгорњавање у дискусији и карактеришеш га као вашу групацију.

Да ли си икада пратио за ових 15. година колико је тај човек дискуија водио, од Филозофије до Политике?

То што си рекао, то је методологија протокола, лекција број 1., кад се замене тезе и све што ти радиш, не баш ти већ твоји, припишеш неком другом. То ради СНС од првог дана.
 
Poslednja izmena:
Имаш најбољи пример са Соколом, око свега шта сам и о чему писао на овој теми. Допушташ твом јарану из Босне да има онакве изливе о мени, а реч није рекао о теми.

А сви знају који и какав речник има тај медиокритет и шта си све допуштао несанкционисано да лупа. Таквима и треба брисати бљувотине, да се науче да пишу о теми а не да износе своје претпостављам психо-аналне фиксације о одређеним корисницима. То ради и на Љису. Али то је јаран, па може.

Неће још дуго моћи тако овде. Веруј ми.
 
U pravu si. To za šta se ti zalažeš ( odnosno šta bi volio ) nije sloboda izražavanja. Jer bi ti ( ili bilo ko da mu se to omogući ) brisao postove samo zato što ti se ne sviđa ono što je u njima napisano. Ili zato što ti se ne sviđa onaj ko je post napisao. A to baš i nije sloboda govora.

Јесте. Пуна слобода изражавања.

Него не знаш политички и филозофски да промислиш, шта би крајња била привремена, а шта би била крајња последица.

Јефтини су ти трикови.

Што се бавиш промишљањем које ти не иде?!?
 
Јесте. Пуна слобода изражавања.

Него не знаш политички и филозофски да промислиш, шта би крајња била привремена, а шта би била крајња последица.

Јефтини су ти трикови.

Што се бавиш промишљањем које ти не иде?!?
Pa ne, nije. Ne možeš se zalagati za slobodu mišljenja s jedne strane a sa druge da zagovaraš cenzuru. Krajnja posljedica bi bila da ja npr napišem mystic nisi u pravu iz tih i tih razloga. I ti to obrišeš jer ti se ne sviđa.
 
Pa ne, nije. Ne možeš se zalagati za slobodu mišljenja s jedne strane a sa druge da zagovaraš cenzuru. Krajnja posljedica bi bila da ja npr napišem mystic nisi u pravu iz tih i tih razloga. I ti to obrišeš jer ti se ne sviđa.

Ништа ти не капираш.
Причаш напамет, то је привремена последица.

Не иде ти промишљање
 
To je trajna posljedica. Diskusija sa istomišljenicima ne vodi ničemu. Usput ko kaže da si ti najpametniji i uvijek u pravu? Ili bilo ko od nas ovde?

Па што не пустите један ПФ политикологија као експеримент.

Шта је, плашиш се да ћете изгубити посао модератора.?!?

Ајде признај да си заглавио у неслободу крстарице.
 

Back
Top