Позивамо Председника Републике Србије Александра Вучића да Путину честита још једну победу на изборима, онако како доликује

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.379
Председник председнику мора да честита на победи на изборима.


Чик, Вучићу, честитај Путину!!!



Нећеш ваљда као нека уснија, да му честиташ посредно, преко Додика?
 
Председник председнику мора да честита на победи на изборима.


Чик, Вучићу, честитај Путину!!!



Нећеш ваљда као нека уснија, да му честиташ посредно, преко Додика?
Додик је то већ обавио:

Palata Republike večeras u bojama ruske zastave u čast Putinove pobjede​

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik istakao je da će večeras Palata Republike biti osvijetljena u bojama ruske zastave, kao znak prijateljstva Srpske i Ruske Federacije i u čast pobjede Vladimira Putina na predsjedničkim izborima.

Dodik je sinoć na društvenoj mreži Iks ranije čestitao Putinu peti mandat na čelu Ruske Federacije.
https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=548465
 
Додик је то већ обавио:

Palata Republike večeras u bojama ruske zastave u čast Putinove pobjede​

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik istakao je da će večeras Palata Republike biti osvijetljena u bojama ruske zastave, kao znak prijateljstva Srpske i Ruske Federacije i u čast pobjede Vladimira Putina na predsjedničkim izborima.

Dodik je sinoć na društvenoj mreži Iks ranije čestitao Putinu peti mandat na čelu Ruske Federacije.
https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=548465

Наш брат Додара није уснија, као Уснија, и не боји се ни овна ни го.вна, тако да може већ исте вечери да честита.


Чекамо честитку председника Р. Србије.
 
Nego ja vama dragi sapatnici foruma da čestitam veličanstvenu kao djevičina čednost čistu i časnu pobedu predsednika svih svetova Putina .

:vatromet: :vatromet:


282601_486092221454408_84099447_n.jpg
 
Додик је то већ обавио:

Palata Republike večeras u bojama ruske zastave u čast Putinove pobjede​

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik istakao je da će večeras Palata Republike biti osvijetljena u bojama ruske zastave, kao znak prijateljstva Srpske i Ruske Federacije i u čast pobjede Vladimira Putina na predsjedničkim izborima.

Dodik je sinoć na društvenoj mreži Iks ranije čestitao Putinu peti mandat na čelu Ruske Federacije.
https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=548465
dodik je proslvljao pobedu putina jos prosle nedelje
Imao covek dojavu....
 
Dragi Vladimire Vladimiroviče Putin, mi forumaši čestitamo vam pobedu na izborima i želimo vam da uspešno vodite Rusku Federaciju narednih šest godina u skladu sa ustavom, zakonima i opštepriznatim demokratskim standardima a da se u međunarodnim odnosima držite međunarodnog prava.
 
Dragi Vladimire Vladimiroviče Putin, mi forumaši čestitamo vam pobedu na izborima i želimo vam da uspešno vodite Rusku Federaciju narednih šest godina u skladu sa ustavom, zakonima i opštepriznatim demokratskim standardima a da se u međunarodnim odnosima držite međunarodnog prava.
molim te da mene izuzmes iz cestitki, ja mu ne cestitam.
da su izbori bilo posteni, da je pustio da se kandiduju i protivnici agresije na Ukrajinu, pa da su pored svega toga glupavi Rusi opet njega izabrali, ne bi imao protiv da mu se cestita pobeda, ali ovako je smesto uopste to nazivati "pobedom" a kamoli cestitati! 💩 💩 💩
 
molim te da iz cestitki izuzmes mene, ja mu ne cestitam.
da su izbori bilo posteni, da je pustio da se kandiduju i protivnici agresije na Ukrajinu, pa da su pored svega toga glupavi Rusi opet njega izabrali, ne bi imao protiv da mu se cestita pobeda, ali ovako je smesto uopste to nazivati "pobedom" a kamo li cestitati! 💩 💩 💩
Nedvojbeno je da je Putin pobedio na izborima. Bilo je još kandidata. Da su bili protiv njega glasali bi za Haritonova ili koga drugog, iz protesta. Volja naroda je najviši zakon.
 
Nedvojbeno je da je Putin pobedio na izborima. Bilo je još kandidata. Da su bili protiv njega glasali bi za Haritonova ili koga drugog, iz protesta. Volja naroda je najviši zakon.
"jos kandidata" :hahaha:

to je kao kada bi se u Srbiji kandidovao Vucic, a protivkandidati Dodik, Vulin i Marijan Risticevic!
 

Back
Top