Sloboda govora na internetu

Пита ме један тзв. ”корисник” са Љиса на пп шта имам против њега. Мрзи ме винк да ставим.

А први ме чачкао и дркао мислећи да ћу да му оћутим. Наравно, као увек срамота се брише ако се преваре у намери. А срамота је била за Енциклопедију Британику. И наравно мод после брисања остави репић, онако као ”случајно”.

Ви стварно господо мислите да овде имате посла са дебилима?
 
Стално нека правдања, све је супер на крстарици, не треба ништа мењати.
Логика добитка.

Проблем је за прст на чело када ствар почне да пуца а радиш малтене исто као раније. Или покушаваш гомилом дебилних тема да испровоцираш дискусију.

Или још лепше. Ликовним аранжманом. Икебана добитка.
 
...и тако ...

...да ли постоји слобода говора у контролисаним медијима ?

:kafa:

Сви медији су контролисани и неслободни у неслободној држави Србији.

колико је неслободна Крстарица и ко је контролише ?
 
...и тако ...

...да ли постоји слобода говора у контролисаним медијима ?

:kafa:

Сви медији су контролисани и неслободни у неслободној држави Србији.

колико је неслободна Крстарица и ко је контролише ?
mogu da ti kazem koje odelenje je zaduzeno i u kojoj ulici...grupno, znaci za krstu i jos plus nekoliko drugih foruma iz srbije :lol:
 
И када ми нешто пишемо о слободи, суверенитету и устанку, онда зову Ивана и Таба на рибање, јер немају довољно баба сера да почисте преврнуте кофе од го6ана...
 
Мора побуна да се догоди, бар мала у неслободној и несувереној земљи.

Бар против медија који држе народ у мраку и апатији... :kafa:
pobuna se ne dogadja tek tako, vec se pobuna inicira i strategijski vremenom temeljno pripremi.

onda je sve stvar samo tehnike kako ce se realizovati.
 
pobuna se ne dogadja tek tako, vec se pobuna inicira i strategijski vremenom temeljno pripremi.

onda je sve stvar samo tehnike kako ce se realizovati.

Pobune se dogaђају у светским оквирима, што би рекао Мишел Уелбек - метафизичке мутације

Парадигме се тешко пробијају
 
Шта има новог у слободи јавног изражавања?!?

Има ли мудро руководство Крстарице нешто ново или нема појма већ 20 г., да ли је слобода изражавања у одласку или доласку??

:kafa:
 
Шта има новог у слободи јавног изражавања?!?

Има ли мудро руководство Крстарице нешто ново или нема појма већ 20 г., да ли је слобода изражавања у одласку или доласку??

:kafa:
mudro rukovodstvo me voli povremeno prisutnog, nikako ne voli trajno odsutnog.

ljubav ima razlicite inpute kod nekih :rotf:
 
mudro rukovodstvo me voli povremeno prisutnog, nikako ne voli trajno odsutnog.

ljubav ima razlicite inpute kod nekih :rotf:

ПреМудрост управе је толика, да се ништа не треба мењати, јер је све овде предобро и изврсно, а не ваља народ са корисничким налозима и модерација...

Дакле народ треба променити...
 
Оваква окошталост и цементираност јавног изражавања заврши се терањем модерација да на силу отварају теме...

Дакле долазимо до тога да ће временом само подобни отварати теме, њихови клонови, медиокритети и клонови медиокритета.

То је за политиколошке слепце, диференцијални рачун.... :kafa:
otvoris temu ako imas inspiraciju da je vodis i usmeravas..ja otvorio samo dve ozbiljne za 18 godina...o okultnim drustvima i svetskoj politici i o demagogiji na filozofiji. koji q da otvorim temu i napisem uvodni post a onda odem da se qaram sa zenskom dok oni balave po njoj :lol:
 
Рекао бих данас: Пети сталеж.

Регресиран човек "грицкалица и ријалитија".

--
Некада се говорило о светини и глупом Четвртом сталежу "хлеба и игара"

Пропаст :kafa:
 
Рекао бих данас: Пети сталеж.

Регресиран човек "грицкалица и ријалитија".

--
Некада се говорило о светини и глупом Четвртом сталежу "хлеба и игара"

Пропаст :kafa:
pa ti izaberi... sa godinama menjas prioritete, pored tebi lezi mlada zena zanosnih oblina i mazno te zove u topao krevet, a tebi samo misao cek da odem na krstu da se naebem majci onom mistiku sto sere tamo nesto o nekom regresiranom coveku, nataknem ga regresiranog... ako nis znao, to ide s godinama :rotf:
 
pa ti izaberi... sa godinama menjas prioritete, pored tebi lezi mlada zena zanosnih oblina i mazno te zove u topao krevet, a tebi samo misao cek da odem na krstu da se naebem majci onom mistiku sto sere tamo nesto o nekom regresiranom coveku, nataknem ga regresiranog... ako nis znao, to ide s godinama :rotf:

Натакнем регресиране, јер налог мудрог руководства крстарице је да модерација овде на овој теми не сме писати.

Кенсел култура крстарице, јесте структурирана као и ДБ или нпр.министарство правосуђа. Само Од горе на доле, при чему не постоји хоризонталност, као што у институцијама нема већа, сената или Грузије или др.
 
Натакнем регресиране, јер налог мудрог руководства крстарице је да модерација овде на овој теми не сме писати.

Кенсел култура крстарице, јесте структурирана као и ДБ или министарство правосуђа. Само Од горе на доле, при чему не постоје хоризонталност, као што у институцијама нема већа, сената или Грузије или др.
bzvz..sta fali neka pisu, ja volim da ih natacinjem i dokazujem koliki su licemeri... prvi sam predlagao ukidanje kartona i pustanje svega pa nek se vidi ko je dominantan i ko nesto zna u prici a ko je spamer troler i serenda u prazno...i bilo je tako kratko vreme...ma....
 

Back
Top