Sajam knjiga u Nišu

Ima i medicinskih knjiga, da... ''Službeni glasnik'' ima zanimljve stvari za pravnike, npr...

''Mladinska knjiga'' - standardno - enciklopedije koje su fenomenalne, a ako hoćete nešto estetski življe, ali koristivo i za decu i odrasle, to mogu biti enciklopedije u ''Mono&Majana''.

Ja čituckam dok prodajem, uzela sam sada da pred spavanje pročitam ''Kreativne inteligencije'', govori o tipovima inteligencije i kako iskoristiti kreativnost... Mislim, baš sam se ''navukla'', jeste da radim na stručnijem štandu, ali pretpostavljam da je on izbor priručnika i izvrsnih knjiga iz već pomenutih stručnih naučnih oblasti...

Javiću vam šta još uspem da pročitam i šta se meni sviđa, a neka se javljaju i ostali...

E, da... ima Dostojevskog za 5000 dinara i opasno se razmišljam da ga kupim, mada već imam dve njegove knjige rasprarne - jedna od njih je poklon - to se čuva kao oči u glavi. :)

P.S. A praviću i prikaze nekih knjiga na mom blogu, tako da kroz neko vreme možete pročitati moje ''kritike''... :) Uputiću vas na blog, ko je zainteresovan... :)

P.P.S. I obavezno kupite nešto na štandu ljudi-udruženja obolelih od multipleskleroze - ljudi su predivni, prave ikebanice, koje se toliko simpatične i nisu skupe uopšte...
Njima puno može da znači, a za svačiji budžet nije mnogo, a kome god da poklonite - dopašće mu se (a i dugo traju)!
 
******, jedna subota kada sam nameravao da ne radim je ispala radna; sutradan radim dvokratno tako da od sajma ove godine nema nista. Izvini Sokolice.

Ipak nije sve izgubljeno; zahvaljujuci onoj maloj knjizari na 2. spratu Merkatora ostao sam kraci za 3.750 din ali bogatiji za 5 knjiga. Sad, kad bih jos bio van bedaka i raspolozen za citanje, gde bi mi bio kraj...
 
Izvučeni dobitnici nagrada:

014398-laptop
015843-mobilni telefon
008668, 012164, 006461-enciklopedije.

Naravno, moja br.003083 od prvog dana, završila u košu.

Srećnim dobitnicima čestitam, i neka se jave do petka u NKC.
 

Back
Top