Sajam knjiga u Nišu

Ma tuga sto ce oni da kazu da ti (neko, svako) to radi samo iz tih pobuda.

Mozda uspem da naidjem za kraj sajma... jel ima popust na knjige ako 'znam' nekog ko tamo radi?
Ali ja kupujem samo debele knjige sa slikama. Atlas mi najlepsi ;-)

E, sad, ovo jeste Srbija, ali baš da smo toliko i svuda ogrezli... nije baš... :)
Ja sam svojevremeno na osmeh dobijala popust. Sad mi ni taj popust ništa ne znači. Ne fale mi više knjige, sad imam problem sa policama. A ni police više nisu toliki problem koliko to što za potkrovlje nemamo stepenice. A ni stepenice nisu... :)
A i ne mogu više da se smejem... pa nikome bez zasluga... :)

Ako dođeš, ja sam tamo... pa se usudi da me pronađeš i priupitaš nešto... :)
 
E, sad, ovo jeste Srbija, ali baš da smo toliko i svuda ogrezli... nije baš... :)
Ja sam svojevremeno na osmeh dobijala popust. Sad mi ni taj popust ništa ne znači. Ne fale mi više knjige, sad imam problem sa policama. A ni police više nisu toliki problem koliko to što za potkrovlje nemamo stepenice. A ni stepenice nisu... :)
A i ne mogu više da se smejem... pa nikome bez zasluga... :)

Ako dođeš, ja sam tamo... pa se usudi da me pronađeš i priupitaš nešto... :)

Da ne lipce mogare do zelenu travu...

Ja cu, ako treba, da se smiskam ko Hanka Paldum i Dzulija Roberts zajedno, samo da osvojim popust... ako to jos uvek radi
A i gde smem da te pitam nesto... ima odma da napises pesmu ;-)
 
Ja sam bio i ne znam koliko sam u pravu, Sokolica ce me ispraviti ako nisam :), ali smatram da bi knjige koje se nadju na sajmu morale da budu jeftinije nego inace, makar malo ..jer prosto..to je sajam. Ja sam u nedelju kupio knjige koje sam platio isto onoliko koliko kostaju u Mamutu i IPS-u i jos sam dao 70 dinara za ulaz, a o tome sto sam morao da se guram i gazim sa ljudima i da ne govorim. Imam osecaj da to tako funkcionise samo kod nas...U Svajcarskoj npr. sajam knjiga je sinonim za ,,mnogo knjiga- malo para".
 
Da, to bi zapravo trebalo da bude rasprodaja knjiga... Ove godine se izdavači žale na svetsku ekonomsku krizu (sada će to da bude i realno i izmišljeno opravdanje za sve skupoće i dobar razlog za manipulaciju) i kako je i njima slaba prodaja i sa najnižim cenama, i kako im je skup otkup štanda... a na niškom Sajmu nije to samo ove godine tako, nego svake godine ista priča... lično nisam bila na Beogradskom, ali kad sam videla koliko je i to kakvih knjiga koleginica kupila za dve hiljade dinara... pa, ovde nema šanse da se to za taj novac nađe, a još smo kao siromašnija sredina...
 
Na sajmu bila ali se jako razocarala. Ne znam da li se moze uopstavati ali u vreme moje posete hala je bila poluprazna, utisak poprilicno sumoran. Knjige su delimicno bile povoljne ali ni priblizno ocekivanjima. Ne znam koji je razlog skracenja cele manifestacije no pretpostavljam da ima veze sa interesovanjem i cenom zakupa standova kojih je cini mi se takodje bilo manje no prosle godine. Sve u svemu jako nezadovoljna ponudjenim a ne bi smelo da se i na ovome, uz toliki nedostatak bilo kakvih kulturnih desavanja, stedi, ogranicava, te nudi tako malo bez obzira sto je to "samo Nis".
 
Mislim da ima tema o sajmu knjiga ali ajd' još jednom da kažem svoje mišljenje. NE! Ne idem na sajam knjiga. Sajam knjiga bi u stvari trebalo da bude rasprodaja knjiga, po nižim cenama nego što su one inače. Ne želim da platim ulaznicu, guram se i gazim sa drugima i na kraju dam pare za knjigu koja košta isto onoliko, koliko koliko košta u Mamutu ili IPS- u(a tamo se ulaz ne naplaćuje i niko vas ne gazi, pa ste u stvari još i profitirali :))!!! A ono čega nema u Mamutu i IPS-u možete uvek da naručite preko njih ili kupite preko interneta!
 
Mislim da ima tema o sajmu knjiga ali ajd' još jednom da kažem svoje mišljenje. NE! Ne idem na sajam knjiga. Sajam knjiga bi u stvari trebalo da bude rasprodaja knjiga, po nižim cenama nego što su one inače. Ne želim da platim ulaznicu, guram se i gazim sa drugima i na kraju dam pare za knjigu koja košta isto onoliko, koliko koliko košta u Mamutu ili IPS- u(a tamo se ulaz ne naplaćuje i niko vas ne gazi, pa ste u stvari još i profitirali :))!!! A ono čega nema u Mamutu i IPS-u možete uvek da naručite preko njih ili kupite preko interneta!

Ja koliko znam cena je drasticno manja jer sam kupio neke knjige po mnogo nizoj ceni...A sto se tice guranja pa guranja ima i u autobusu svakodnevno...
 

Back
Top