Sajam knjiga u Nišu

Svakako cu posetiti Sajam knjiga...zasto ne!
Kad sam mogla svojevremeno da idem na beogradski, otici cu i do naseg u Nisu.
Zavisi kako ga i osmisle, ne bih volela da to bude vasar...ja sam na takvim sajmovima
dozivela nezaboravne trenutke...jes da je bilo poodavno...videla sam zive pisce...i upoznala
Desanku Maksimovic, izmedju ostalih...
 
Ja koliko znam cena je drasticno manja jer sam kupio neke knjige po mnogo nizoj ceni...A sto se tice guranja pa guranja ima i u autobusu svakodnevno...

Drago mi je da cujem da postoje i takva iskustva, ja sam do sada cuo uglavnom samo slaganja sa mojim stavom :D. A sto se tice guranja, u redu je podneti ga ako za to postoji dobar razlog, a ja ga na sajmu nisam nasao. :)
 
Kao sto sam rekla, poseticu Sajam i srecna sam sto nas grad ima takav dogadjaj! Zanimaju me novi naslovi, mozda nesto i kupim, ali...ja imam lose iskustvo sa privatnom bibliotekom!
Naime....puno, meni vaznih knjiga je otislo na pozajmicu i sad niko ne priznaje da je kod njega...
Za mene je to kradja a onda kazu..ukrasti knjigu nije greh!
Za svoj 15_ti rodjendan dobila sam od roditelja Grof Monte Kristo u 3 toma....drugi ga nigde nema, godinama..
Ipak je greh ukrasti knjige!
 
Пробај, мари47 да записујеш коме дајеш, па после извесног времена и потражи, јер неки људи не заслужују да им се књига позајми. Такве отворено елиминиши за сва времена!
 
Idem svake godine na sajam knjiga, mada moram da priznam da se svaki put razocaram. Ne dopada mi se mali broj izlagaca specijalizovane literature. Mada, kao sto je neko gore napomenuo on line kupovina resava sve probleme pozz
 
Kao sto sam rekla, poseticu Sajam i srecna sam sto nas grad ima takav dogadjaj! Zanimaju me novi naslovi, mozda nesto i kupim, ali...ja imam lose iskustvo sa privatnom bibliotekom!
Naime....puno, meni vaznih knjiga je otislo na pozajmicu i sad niko ne priznaje da je kod njega...
Za mene je to kradja a onda kazu..ukrasti knjigu nije greh!
Za svoj 15_ti rodjendan dobila sam od roditelja Grof Monte Kristo u 3 toma....drugi ga nigde nema, godinama..
Ipak je greh ukrasti knjige!

Je l' možeš da mi pozajmiš prvi tom? Pliiiiz! :mrgreen:
 
Pisma prijatelju-Seneka,
Voda iz kamena-Ljiljana Habjanović Đurović,
Umetnost vođenja ljubavi-Orlando de Kordoba,
Vladalac-Makijaveli,
Duhovi nad Balkanom-Gordana Kuić,
Venčanje-Nikolas Sparks,
Tenor ljubavi-Meri di Mikele,
Sirenina stolica-Sju Monk Kid,
Muzika i tišina-RouzTremejn,
Igre poznog doba-Luis Landero,
Želite li da postanete milioner-JUNIOR i OPŠTE ZNANJE(jednu platiš, dobiješ obe),
Ljubavna priča & Oliverova priča-Erik Segal,
Krug princeze Sultane-Džin Sason,
Kaligula-Marija Gracija Silijato.
 
Pisma prijatelju-Seneka,
Voda iz kamena-Ljiljana Habjanović Đurović,
Umetnost vođenja ljubavi-Orlando de Kordoba,
Vladalac-Makijaveli,
Duhovi nad Balkanom-Gordana Kuić,
Venčanje-Nikolas Sparks,
Tenor ljubavi-Meri di Mikele,
Sirenina stolica-Sju Monk Kid,
Muzika i tišina-RouzTremejn,
Igre poznog doba-Luis Landero,
Želite li da postanete milioner-JUNIOR i OPŠTE ZNANJE(jednu platiš, dobiješ obe),
Ljubavna priča & Oliverova priča-Erik Segal,
Krug princeze Sultane-Džin Sason,
Kaligula-Marija Gracija Silijato.

WOW pa ti mozes jos malo i knjizaru da otvoris...
 
Ne idem na sajmove knjiga otkako su se pretvorili u komercijalu i kic, kao da je to jedina prilika da se kupi knjiga. Ranije su i bili neki znatni popusti, sada...pa i nije bas toliko.
U toku godine po vise puta ima snizenja u raznim knjizarama, ne znam zasto bih morala da se "guram" na sajmu? I beogradski mi je postao "bljak" iskrena da budem, a kamoli niski...:confused::)
 
Sajam knjiga u Nišu od 1. do 7. decembra
28.Nov.2009, Izvor: Capital.ba

NIŠ, Jedan od najuglednijih srpskih pjesnika Rajko Petrov Nogo otvoriće 46. Sajam knjiga i grafika u Nišu, koji će biti održan od 1. do 7. decembra u hali 'Čair'. U saopštenju organizatora Niškog kulturnog centra navodi se da će na Sajmu učestvovati 72 izdavača iz Srbije. Na Sajmu će biti dodijeljene tradicionalne nagrade za kompletnu produkciju i...

http://www.vesti.rs/Nis/Sajam-knjiga-u-Nisu-od-1-do-7-decembra.html
 
kupio ja danas gomilu knjiga u TC Merkator, doslo me 3.750 din

tako ti je to kad imas 1 slobodan dan u nedelji da odes da gledas televizore i DVD plejere, sve se okrene naopako

mada, sledecu subotu popodne, ko zna, mozda tamo na sajmu nadjem nesto jeftino a dobro
 
Ja pa danas dobio neku knjigu u autobusu, delili knjige u gradskom BUS-u kao poklon Niskog Kulturnog Centra. Knjiga je bzvz ali poklonu se u zube ne gleda pa tako da ne izpadnem nezahvalan nisam zeleo da je promenim i uzmem neku drugu koju bi zapravo i procitao. Mozda se i ja prosetam do Sajma i uzmem "Posle Fajronta" knjigu o Pavlu Vujisicu i mozda nesto od Koelja.
 

Back
Top