Sa koliko....

Lazes krvavi ti zubi: http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=128370
2005 je izasla nova generacija Audia pod oznakom C6. Na njoj je mogao da se nadje samo jedan 2.0 TDi motor, od 138ks i 320Nm. A taj ne moze da izvuce 250+ kmh, da jеbe oca. Osim ako nije pretrpeo neko teze budzenje, ushta cisto sumnjam.
Tako da ono, razumem ja potrebu da bude najdu... najbrzi, A6, TDi, qurac-palac... ali budimo realni ipak.
 
E sad imam problem :D
Ja ovaj Audi ne znam da vozim, ondosno, ako vozim kako sam navikao onaj ekonometar uvek u crvenom, ali zato ako idem trecom 80 on zakuca na minimum :confused:

Ebiga, sparen sparen Diesel fahren :lol:
 
Pazi Iwane, mogu ja da ti uradim da ti po cajgeru pise da ides 120 a da realno po radaru ides 80.
Gledajte malo sta pise na onim radarima pored skola pa uporedjujte sa cajgerom.
A ovom Superbirdu bih preporucio da proda i Audija, a da mu ja nadjem ispravnog limarijski dobrog Forda za 100 evra, doduse neregistrovanog i bez plina al sta sad :lol:
Salim se, al svako vozilo se drugacije vozi.
A da ubacis ti ipak 200D iz Mecke? :lol:
 
Prvo, ja ne patim za 200D, vec za zvezdom na haubi i PRNDSL... :neutral:

Drugo, ja necu da imam veze sa tim nomadskim autima :lol: - Audiju u krstenici pise Ingolstadt, Deutschland, a ti Fordovi dal su iz USA, Australije, Nemacke, Engleske il Svazilenda ni milicija ne zna :hahaha:

Trece, Kojotici se svidja - "Jel mozes ti da kupis auto ko sav normalan svet il moras ove autobuse da vozis, mada je bas lep, jos kad bi ga ofarbao u crno bio bi fantazija..." ;)
 
Poslednja izmena:
Taj Ingolstadt - jel to neko selo tamo u DE, pandan nekom nasem selu iza Pozarevca ili...? :lol:
Ma jok, svi ti stariji kod nas su iz Genka u Belgiji.
Mada sta rekosmo ono kad smo pravili podelu - ozbiljna firma, nema u kojoj zemlji nisu imali fabriku, pa cak i kod nas.
A i imas tamo na Wikipediji da citas spisak svih postrojenja na svetu - da se ukakis tri dana dok sve procitas. :lol:
 
911s [SK];11784506:
Taj Ingolstadt - jel to neko selo tamo u DE, pandan nekom nasem selu iza Pozarevca ili...? :lol:

Istina ... Prava varošica :D :

2007442-Das_Mo-Ingolstadt.jpg


... a km dalje potpuno druga priča :D

0815Audidriversday_AudiForumIngolstadt.jpg


1.jpg


 
Po ovom novom zakonu,kad je 50km/h u naseljenom mjestu,jel` ga davite u cetvrtoj ili trecoj...ili vec nekako drugacije.

B-King tek cekam da isprobam dal ce to biti druga ili treca.:D
A kod auta zavisi od prenosa.Danas sam vozio Cordobu 1,4 TDI koja ladno trecom moze i 70 da se vozi a da ne osetis potrebu da ubacis u cetvrtu.Punto vozim cetvrtom jer ima 6 brzina i krace prenose.
 
...na sat ubacujete u I, II, III, IV, V i ko ima VI brzinu? Znaci, kilometraza me zanima, ne obrtaji. I recimo da je suvo vreme i ravan put.

edit

i kojim kolima

Imam dva rezima voznje :
Kada sam normalan :
1.10-15
2.15-35
3.35-55
4.55-90
5.90-120 i tako ga drzim vecinom puta,osim ako negdje moram stati (pravac,duze putovanje i tako).

E sad ima jedan pravac oko 3 kilometra,zatvoren put s jedne strane i tu se nekada odem s drustvom,okupi nas se,pa ga przim onako bezveze malo.

Tada ide :
1.30
2.60
3.90
4.120
5.160
I onda valja stisnut kocnicu i zube da ne uletis u zito :D
Eheh.

Bezveze,a auto je Renault clio II 1.9 D.

I ima jedan onako poslije par piva :
1.Paran broj piva
2.Pojacana muzika
3.40km/h do kuce
4.Presretan sto sam dosao kuci a nije bilo Drotova nigdje :D
 
Moze i ovako- radi se o B-Kingu:
1.70
2.160
3.200
4.240
5.270
6. :D

A sa Astrom Bertone je bilo ovako:
1.60
2.120
3.165
4.200
5.250
Ako neko ne veruje da nema gde da se vozi ovom brzinom,vara se jer nije isto navuci auto od 70 ks na maksimalnu brzinu i auto od 240 ks koji je na 200 dok je ovaj na 100.(grubo receno)
 

Back
Top