ruzni frajeri

Ana-Marija:
Ruzni ljudi ne postoje...Postoje oni manje lepi...Moljac bi za takve rekao :"Imaju lepe crte lica,ali nepravilno rasporedjene"! :wink:
jaooooo....pa ti si slushala moljca....zaljubljujem se u tebe :lol: :lol: :lol:
brazilce su toliko okupirali da su jedva stigli da se okupaju.....
ja sam svojevremeno bio najveci fudbaler....2 i 10...shalim se.....ustvari shalim se za ono 2 i 10...a da sam bio najveci fudbaler-to stoji....
zvali su me "ubica za bekovi, pravoslavna srna, veliki ON"....najvishe mi se svidjalo to "veliki On"
-umro je Tolstoj...umro je Dostojevski......a i je neshto ne osecam najbolje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ....ma bio je kralj
 
goodday:
divlja-u-srcu:
Pa nije bez para! :D
pa ni ja nisam bez para...ali nisam bogat...
dakle, da li je bio bogat?

Pa ok onda nije bogat! :lol:
Pricamo o spoju izgleda i inteligencije,obrazovanja, i duhovnosti!Toliko je snazan duhom, da je to strasno!Da se smrznes!:wink:
A radosna vest je da bez obzira na svoj izgled, nije opsednut zenom koja bi bila 'savrsenstvo bez mane'! :D
 
divlja-u-srcu:
goodday:
divlja-u-srcu:
Pa nije bez para! :D
pa ni ja nisam bez para...ali nisam bogat...
dakle, da li je bio bogat?

Pa ok onda nije bogat! :lol:
Pricamo o spoju izgleda i inteligencije,obrazovanja, i duhovnosti!Toliko je snazan duhom, da je to strasno!Da se smrznes!:wink:
A radosna vest je da bez obzira na svoj izgled, nije opsednut zenom koja bi bila 'savrsenstvo bez mane'! :D
i sve to da bi ja na kraju rekao "e pa ako nije bogat nije ni ekscentrik...vec je lud" :lol: :lol:
i nije mi neko uzivanje :roll: :lol: :lol:
 
hmmmm... sto li umesaste novac kod izgleda... mada, ume da utice (sto vise novca - to finije krpice, 'mirisljaviji' parfemi, lepa kola... i to sve spada pod izgled)...

Jedino mi nije jasno kako neko moze da bude pametan a da nema para... 'ebes ti IQ od 180 ako doticni ne ume to da iskoristi...
 
...a onda ju je zagrlio i rekao da ce sa njom da provede ne samo ovaj zivot nego i naredna dva. bar.
i ne moze im niko nista jer ta ljubav je jaca od intelekta, lepote i besparice zajedno.
 
suu:
Da li vam je bitno kako tip sa kojim ste izgleda? I koliko su vam bitni komentari vasih prijatelja? :?:
Za moje prijatelje uvek sam imala cudan ukus..:). No koja je poenta oslanjati se na ukus svojih prijatelja kad je u pitanju odabir ljubavnog partnera? Pa JA sam ta koja je sa njim, a ne oni ;) .
A shto se tiche konkretne estetike, kad je u pitanju samo 'vidjanje', iliti 'shema', imam visoke estetske kriterijume.. no kad se zacopam, onda mi sve teorije padnu u vodu..nema pravila!....:)).. kakav kontrast!! :))
 
Incognito:
Verujem... Ako je neko 'pametan' a ne ume to da iskoristi da olaksa zivot sebi (i njemu bliznjima) on uopste nije pametan!


Izvini, jel' ti to zivis u utopiji? :D

Olaksavanje zivota sebi i bliznjima je nesto drugo od biti bogat!Znam neke ne tako inteligentne ljude da ne kazem da su glupi, koji su 'snalazljivi', pa su se obogatili.Ali zbog toga nisu pametniji!
 
divlja-u-srcu:
Incognito:
Verujem... Ako je neko 'pametan' a ne ume to da iskoristi da olaksa zivot sebi (i njemu bliznjima) on uopste nije pametan!


Izvini, jel' ti to zivis u utopiji? :D

Olaksavanje zivota sebi i bliznjima je nesto drugo od biti bogat!Znam neke ne tako inteligentne ljude da ne kazem da su glupi, koji su 'snalazljivi', pa su se obogatili.Ali zbog toga nisu pametniji!

Pa da.Nisu pametniji,nego samo zive bolje od tih pametnijih,hm.Kako moze pametan covek da bude beda?Isto kao sto ne moze glup covek da bude bogatas.Pritom ne mislim na mamine i tatine sinove,vec na ljude koji svakodnevno prave hiljade i hiljade eura.
 

Back
Top