ruzni frajeri

Anonymous:
ajde daj primer jednog ruznog i jednog lepog...od slavnih da se razumemo

Evo ti primer jednog naseg jako poznatog rukometasha crnogorca,ima sve,lep - k'o lutka,gradjen - jos lepse,para - ima toliko da ne potrosis ceo zivot,ribe - poznate ribe ga jure,pogotovo misice.Njegova sadasnja devojka je misica.I onda zamisli situaciju,sedimo moj decko i ja u kaficu i dolaze taj rukometas i njegova sadasnja devojka,pozdravljaju se sa nama i posto nije bilo mesta sedaju za nas sto.I onda pocinje koma.On narucuje KAFU S MLEKOM U VELIKU SOLJU,a ona kaze njemu kao u poverenju"...(ime),OVAJ,MORAM DA K!"
Kad je neko debil ni pare mu ne pomazu.
Ali zato s druge strane imamo npr Miodraga Kostica koji se savrseno uklapa u ovu pricu o ruznom i bogatom frajeru,koga svi pljuju da izgleda ocajno ali zato on seta jednu od najlepsih devojaka iz SCG,koja mu se pritom kune na vernost i kaze kako ne moze da zivi bez njega.I oboje su zadovoljni ma koliko to druge ljude nerviralo.
A treci primer,tu su ti kao nasi poznati glumci,koji toliko nemaju para da dahcu na hotline-u,a vaze kao za "face".Ne kazem da nisu dobri frajeri ali da li bi birala ruznog tipa sa parama pa ga vremenom zavolela ili bi birala "glumca" da ga ti finansiras...
 
AnaMaria:
Anonymous:
ajde daj primer jednog ruznog i jednog lepog...od slavnih da se razumemo

Evo ti primer jednog naseg jako poznatog rukometasha crnogorca,ima sve,lep - k'o lutka,gradjen - jos lepse,para - ima toliko da ne potrosis ceo zivot,ribe - poznate ribe ga jure,pogotovo misice.Njegova sadasnja devojka je misica.I onda zamisli situaciju,sedimo moj decko i ja u kaficu i dolaze taj rukometas i njegova sadasnja devojka,pozdravljaju se sa nama i posto nije bilo mesta sedaju za nas sto.I onda pocinje koma.On narucuje KAFU S MLEKOM U VELIKU SOLJU,a ona kaze njemu kao u poverenju"...(ime),OVAJ,MORAM DA K!"A ti ribo ti si savrsena...???
Kad je neko debil ni pare mu ne pomazu.
Ali zato s druge strane imamo npr Miodraga Kostica koji se savrseno uklapa u ovu pricu o ruznom i bogatom frajeru,koga svi pljuju da izgleda ocajno ali zato on seta jednu od najlepsih devojaka iz SCG,koja mu se pritom kune na vernost i kaze kako ne moze da zivi bez njega.I oboje su zadovoljni ma koliko to druge ljude nerviralo.
A treci primer,tu su ti kao nasi poznati glumci,koji toliko nemaju para da dahcu na hotline-u,a vaze kao za "face".Ne kazem da nisu dobri frajeri ali da li bi birala ruznog tipa sa parama pa ga vremenom zavolela ili bi birala "glumca" da ga ti finansiras...
 
Anonymous:
AnaMaria:
Anonymous:
ajde daj primer jednog ruznog i jednog lepog...od slavnih da se razumemo

Evo ti primer jednog naseg jako poznatog rukometasha crnogorca,ima sve,lep - k'o lutka,gradjen - jos lepse,para - ima toliko da ne potrosis ceo zivot,ribe - poznate ribe ga jure,pogotovo misice.Njegova sadasnja devojka je misica.I onda zamisli situaciju,sedimo moj decko i ja u kaficu i dolaze taj rukometas i njegova sadasnja devojka,pozdravljaju se sa nama i posto nije bilo mesta sedaju za nas sto.I onda pocinje koma.On narucuje KAFU S MLEKOM U VELIKU SOLJU,a ona kaze njemu kao u poverenju"...(ime),OVAJ,MORAM DA K!"A ti ribo ti si savrsena...???
Kad je neko debil ni pare mu ne pomazu.
Ali zato s druge strane imamo npr Miodraga Kostica koji se savrseno uklapa u ovu pricu o ruznom i bogatom frajeru,koga svi pljuju da izgleda ocajno ali zato on seta jednu od najlepsih devojaka iz SCG,koja mu se pritom kune na vernost i kaze kako ne moze da zivi bez njega.I oboje su zadovoljni ma koliko to druge ljude nerviralo.
A treci primer,tu su ti kao nasi poznati glumci,koji toliko nemaju para da dahcu na hotline-u,a vaze kao za "face".Ne kazem da nisu dobri frajeri ali da li bi birala ruznog tipa sa parama pa ga vremenom zavolela ili bi birala "glumca" da ga ti finansiras...
PO SVEMU SUDECI TI SI "SAVRSENA RIBA" - MA DAJ BRE SPUSTI SE NA ZEMLJU,PRVO KRENI OD SEBE "PAMETNICE"...?
 
divlja-u-srcu:
Pa moze glupak da krade, da pljacka, da otima, ubija i da stvori prilicno lepo bogatstvo! :(

Pametan to moze jos bolje... Glupi ljudi za tren zaglave u zatvoru jer oni nisu u stanju da smisle dobar sistem da se izvuku...

Hoces reci da je Legija glup? Da je Sloba bio glup? ... Adolf Hitler, Fidel Kastro, Idi Amin, Hajle Selasije, Radovan Karadzic, Osama Bin Laden... Sve kriminalci prvog svetskog reda, a daleko su od toga da su glupi...

A s' druge strane imas sitne nazovi krimose, to su glupaci koji sede po zatvorima i koji nikad nista nisu imali...

Sto bi neko rekao: Treba biti dovoljno glup da ubijes nekoga i dovoljno pametan da se sa time izvuces.

Ako se ne radi o nasledjenom bogatstvu, glup covek ne moze ni blizu da pridje pametnom po bogatstvu...

Samo vi zaboravljate da pamet nije isto sto i inteligencija, nacitanost, deduktivno razmisljanje... pamet je sve to + glavni faktor: snalazljivost. Mislis li da bi neko danas znao za Ajnstajna da covek nije umeo da se ugura svuda?

Dzaba tebi svo znanje ovog sveta ako ti ne umes da ga iskoristis - ti imas znanje, ali pamet ne!
 
Samo sta cemo npr. sa Dusanom Mihajlovicem?
A ima i inteligentnih ljudi, ali koji nisu dovoljno 'pametni' i nije im stalo mnogo do velikog materijalnog bogatstva!
Ali kad bolje razmislim iz gore navedenog ispada da je Legija pametan=IQ visok, nacitan i ima visoku sposobnost deduktivnog razmisljanja?Mada sam danas cula da covek svira klavir! :shock: Pa sa druge strane posto je uhvacen, kao i Sloba, ipak je glup!
Ipak mi nesto tu smrdi! :?
Pre ce biti da je za sticanje bogatstva najvaznija snalazljivost u datim situacijama,ali i sklonost ka nemoralu i debeli obraz(u ovim slucajevima) itd...
Daleko im lepa kuca, pa i ovako svi na ovaj ili onaj nacin na kraju najebu, tako da po tvojoj teoriji ipak jesu debilcine! :lol:
 
divlja-u-srcu:
Samo sta cemo npr. sa Dusanom Mihajlovicem?
A ima i inteligentnih ljudi, ali koji nisu dovoljno 'pametni' i nije im stalo mnogo do velikog materijalnog bogatstva!
Ali kad bolje razmislim iz gore navedenog ispada da je Legija pametan=IQ visok, nacitan i ima visoku sposobnost deduktivnog razmisljanja?Mada sam danas cula da covek svira klavir! :shock: Pa sa druge strane posto je uhvacen, kao i Sloba, ipak je glup!
Ipak mi nesto tu smrdi! :?
Pre ce biti da je za sticanje bogatstva najvaznija snalazljivost u datim situacijama,ali i sklonost ka nemoralu i debeli obraz(u ovim slucajevima) itd...
Daleko im lepa kuca, pa i ovako svi na ovaj ili onaj nacin na kraju najebu, tako da po tvojoj teoriji ipak jesu debilcine! :lol:

Tacno je... onaj koga uhvate (ne mislim literalno, vec ulove da je krao (on posle moze da se skriva, ali nije se izvukao) ili sta vec, ispadne glup...

Snalazljivost je kljucan faktor pameti, jer bez iste, ne samo da ne mozes da obezbedis sebi (lagodan?) zivot kakav svojim intelektom zasluzujes, vec ne mozes ni nastaviti da usavrsavas svoj intelekt.
 
hani:
Nemoj da se lazemo,ko kaze da fizicki izgled nije vazan taj laze.Svi stremimo ka lepoti,duhovnoj i fizickoj,ali prvo vide oci.Jesam li u pravu?
Apsolutno. Da bi bilo ko od nas zapoceo konverzaciju sa nekim potrebno je da nam se barem nesto svidi na njemu. Niko ne moze da pogleda coveka i da kaze "Ja vidim da on ima dobru dusu." Izgled je definitivno prvo sto nas se dotakne kada se sa nekim sretnemo...
 
divlja-u-srcu:
Evo ja nemam problema da stupam u komunikaciju sa 'ruznim' ljudima!
Pa nije vam valjda fizicki izgled prepreka da sa nekim komunicirate?????????????????? :roll:
Ma ne ovde se govori o emotivnoj vezi. Sigurno ne mozes da budes u vezi sa nekim ko ti fizicki nije privlacan...
Ne delim ljude na lepe i ruzne vec na dobre i lose... A i kao sto vec rekoh ukusi su razliciti.
 
Znas kako? Ako vec stupim u komunikaciju sa nekim ko me fizicki ne privlaci, a iz te komunikacije proizadje da me neko potpuno osvoji svojim duhom i intelektom, on se meni naprasno prolepsa i postane mi fizicki neodoljiv!!!!!!!!!Kapiras? :roll:
 

Back
Top