Ruske rakete na Drini

То су већ нагађања да ли би постојала дозвола или не.Морским путем до ЦГ,и ето ти. ЦГ није члан НАТО савеза.
Ако постоји воља,решење се наћи.Неће нико више улазити у конфронтације са Русијом ако му се не угрожавају директни интереси.
Pa CG je na pragu NATO isto kao i HR,Albanija i Makedonija i tamo vec svrljaju NATO brodovi ,a ruska crnomorska flota ne moze da prolazi slobodno kroz Bosfor i turske teritorijalne vode ,zato i nema ruskih brodova u Mediteranu niti ih je ikada i bilo
 
sasasasasasa.jpg

Na ovoj raketi fali samo vladika :D
 
Pa CG je na pragu NATO isto kao i HR,Albanija i Makedonija i tamo vec svrljaju NATO brodovi ,a ruska crnomorska flota ne moze da prolazi slobodno kroz Bosfor i turske teritorijalne vode ,zato i nema ruskih brodova u Mediteranu niti ih je ikada i bilo

Хуманитарни конвоји пролазе свуда.
Пример УН "хуманитарци" у Босни и ХР.

Не брини се ти ништа.Наћи ће се начина,нико неће ни знати.:D

ПС
Увек постоји космос...и спуштање "експерименталних летећих објеката" у Србију.:)
 
Хуманитарни конвоји пролазе свуда.
Пример УН "хуманитарци" у Босни и ХР.

Не брини се ти ништа.Наћи ће се начина,нико неће ни знати.:D

ПС
Увек постоји космос...и спуштање "експерименталних летећих објеката" у Србију.:)[/QUOTE
pa Rusi pobegose i sa Kosova i iz Bosne jos pre 6 godina :sad: inace poznata je stvar koju nasi rusofili previdjaju dal slucajno ili namerno kada trabunjju o nekoj ruskoj vojnoj pomoci da nam ona ne moze nikako biti dostavljena ukoliko se NATO ne slozi sa tim ,jer drzi Srbiju u potpunom okruzenju ,a sto se tice te price 'nece niko ni znati " to je totalna glupost
 
"Пршти пршти снежна стаза
Руси "треште"деда мраза"
-узгред који (јавио се на оглас)Русима на Дрини одржава бојеву главу, гланца да сија....ебеш прашину-............:lol:

Мада све је могуће, "велики се договарају", успут оговарају а остале мало или пуно варају.....ко пита народ..............али кад народ упита себе...........;)
 
"Пршти пршти снежна стаза
Руси "треште"деда мраза"
-узгред који (јавио се на оглас)Русима на Дрини одржава бојеву главу, гланца да сија....ебеш прашину-............:lol:

Мада све је могуће, "велики се договарају", успут оговарају а остале мало или пуно варају.....ко пита народ..............али кад народ упита себе...........;)

:lol:
Malo govori, ali kad govori, grmi kao Zevs:)
 
Руске ракете на Дрини би биле гарант просперитета и развоја Србије. За преговарачким столом би били равноправни партнери. Била би нам отворена врата економских и војних савеза на истоку, са Русијом, Кином и Индијом, тј. са земљама за које сам запад признаје да ће бити водеће економске силе за неких 15 година.

Србија се већ једном треба одрећи идеје уласка у ЕУ и НАТО. Ми смо славенска православна земља и никада нећемо бити равноправни у католичком 4. рајху (=ЕУ). Србија никада није била део "запада" и никада неће бити.

Курир много пута пише глупости, али пре неколико дана и руска "известија" је објавила могућност стационирања руских ракета на Дрини. Један руски аналитичар је отишао и корак даље, тврдећи да је време за војни савез Србије и Русије, који би био темељ будуће уније славенско-православних држава.
 
jeste jeste....
i sta si jos cuo?
da ce nam rusi pride dati i 200-300 aviona, 4 podmornice i njihov nosac aviona?

Pa videce mo .... "vreme je majstorsko reseto"
istina da svi obecavaju...
ali ako neko odmah kaze da ce nam oduzeti nesto, a posle da ce braniti ono sto ostane... takva zastita mi i ne treba...
jedino mi ostaje da se nadam da onaj drugi koji kaze da ce me braniti onakav kakav jesam... :)
 
A kad bi Tadić potpisao da američki/NATO vojnici mogu koristiti objekte, nebo i teritoriju Srbije onda bi bio okarakterisan kao najveći izdajnik srpskog naroda. Nije li tako?

Nisam ni za Ruse ni za Amere, ja sam za Srbiju!

pa oni (amerikanci i nato) vec uveliko koriste i vazduz i zemlju da prelaze preko srbije, a da to i niste svesni, tadija vec odavno to potpisao, samo je bilo pitanje kada ce javno to priznati, i eto vec je potpisano tako nesto i nevidim da je srbija u boljoj poziciji, pre ce biti u boljoj kada rusi dodju i budu u budnom stanju nad srbijom, onda ce srbi moci mirno da spavaju!
 
Pa videce mo .... "vreme je majstorsko reseto"
istina da svi obecavaju...
ali ako neko odmah kaze da ce nam oduzeti nesto, a posle da ce braniti ono sto ostane... takva zastita mi i ne treba...
jedino mi ostaje da se nadam da onaj drugi koji kaze da ce me braniti onakav kakav jesam... :)

eeeee, tog vremena smo se mi nagledali i nacekali....sad je vreme za konkretne poteze a ne "cekamo bracu ruse"....

Lepo, garantuju da nece opet da te napadnu.

haha, taman tako :)
a i podrzace nas u borbi protiv siptara...
 

Back
Top