Rupa VI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mi se u firmi, sto bi rekli, cesto dzoramo
Ova kupila ovo ne odgovara, ona dobila ono pa joj ne odgovara.... pa tako jedna drugoj svasta dajemo....
Tako i sa drugaricama privatno....
Nije frka resiti se nezeljene odece....
 
Može slika, svakako, sutra cu je uslikati.

Malo je do njih a malo sam ja bila neoprezan kupac. U pitanju je Lindex, pročitala sam da se svideo Vragani a dopada mi se njeno oko i da probam - ispadnem neoprezna.

Crna bluza je greška broja. Dobra je tkanina, ima pad i težinu. Puna crna boja, prosto sjajna. Ne može se nositi zbog kroja jer ima dubok kvadratni izrez (u stilu haljina Marije Antoanete) i na grudima i na ledjima, jednak. Rukavi su zakačeni za sam kraj ramena, lagani balon kroj koji se završava elastičnim suzenjem. Kraj se podigne do laktova i rukavi onda elegantno padaju. Bistu čini lepom a bluza je uz struk. Planirala sam je za rodjendan uz usku suknju, punđu i štikle sa visecim minđušama starijeg srebra. Medjutim, vide se bretele brusa i spadaju mi rukavi.
Druga je horor. Na slici je bila u boji kože, čamac izrez na svetloj ženi sa tananim srebrnim nitima. To nije svačiji ukus ali moj jeste pa sam požurila. Zamislila sam je da se stopi sa kožom i samo neka bela uska suknja oko kolena pa da se naziru te srebrne niti ali cvrc. Tkanina je kao debeli hulahop u boji kože moje bake, teško i debelo. Uz to ima dva metra viška tkanine ispod pazuha. Neupotrebljiva osim možda ispod bez mantila da je uvučem u svetli džins.
Roze sa debelim bretelama. Ok je ako se izuzme da mi sa svake strane ispod pazuha viri bar 3cm brusa jer landara.
Četvrta je moja greška, pojurila sam zbog dezena, tanke svetloplave i bele pruge, 100% pamuk, čamac izrez i kratki rukavi a bluza je, nije majica...opet videla je uvučenu u onu belu suknju...kad ona ima oko vrata taj čamac od lasteza, može da se nategne ispod ramena. Ja to ne volim i bas mi je bezveze taj detalj kvari celu bluzu ali krivica je moja.
Sorts za spavanje veliki ali u redu je kao i čarape.

Za mene ova marka nije ali za dete sve što je stiglo je odlično. Gustina tkanja, pune stvari na dodir, veličina je prava (ne znam zašto je za odrasle toliko veće), veoma lepo izgleda.
oni ti imaju vece brojeve
znaci ja koja nosim xl
stajem u njihov m komotno
kad su ljetne haljine u pitanju poneka i s

krojevi su im gen okej, al moras prvo probati
drugo, gledaj i sastav jer kao i ostali imaju i sinteticke i prirodne materijale i bolje i losije blendove
 
Ja bih to sve prepravila ako ne može da se menja. :zkez:
Sad gledam neku mašinu, ko lutka, sređena, utegnuta, 75€, samo je od mene udaljena jedno 4h vožnje. Dok platim i gorivo, ispadne preskupa. :rida:
 
mali ustao u 10 do 4 i kaze doba daaaan hahhaahahahaha
Хахахаха... Малиша :)

Мој је синоћ дошао са таквим шљивама по врату да ме је срамота што ће такав у школу данас. Рекла сам му да обуче дукс са капуљачом и не скида је. Људи, оно је језа.
Шта ме је снашло...
 
Хахахаха... Малиша :)

Мој је синоћ дошао са таквим шљивама по врату да ме је срамота што ће такав у школу данас. Рекла сам му да обуче дукс са капуљачом и не скида је. Људи, оно је језа.
Шта ме је снашло...
izgrizla ga mala :)))
 
Хахаха...
И ја сам осетљива на врат. Обожавам угризе по том делу, просто се топим.
Али они немају меру, изгледа. Него крвнички :lol:
 
[/QUOTE]
Nije iz fore, ne znaju ljudi da se ljube, skoro svi smo vukli te sljivice.
Meni cak nije bilo ni jasno kako ih uopste pravim.
Kako je to bio sladak period:D
Преслатки су. Он је као лептирић када се врати. Као да нема тежину. Лебди. Баш се осети да је заљибњен :)
 
E, da, na 2 mesta nam uopšte nije stigao račun za struju, pa sam morao juče da idem i prijavim propust i da platim...za utehu je što sam peth pretplatio, pa je račun manji...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme


Back
Top