Referendum pa ujedinjenje Rusije i Srbije

neka prvo krenu od svojih nacista

I-Zk9kpTURBXy8zYzc2Mzg5NWE4MjZmNzliMjFhNDE4ODJhY2FiMWRkOS5qcGeRkwLNAf4A3gABoTAF
Burazeri,
inače slika je od pre 20 godina lolara
 
Zasto licemerna?? Zar nije Srbija licemerna?? Umesto da iskoristo taj rat da osudi Rusiju ,uvede sankcije itd itd , posto Rusija radi uUkrajini ono sto je NATO Srbiji i da tako to Srbija i promovise a ona podrzava Rusiju u otimanju teritorije Ukrajine a ovamo kuka za Kosovom.
"Rusija radi NATOu ono što je NATO radio Srbiji, hah, licemeri"
Ti si inače pre govorio da si na strani NATOa
 
Можда би за нас и било добро уједињење са Русијом. Заштита од запада, решење Косова, одбрана српске територије најјачом армијом а у питању је такође словенска православна држава.
 
Ovo izgleda realnije.
Možda i postoje neki dogovori između SAD i Rusije po pitanju nove podele moći u Evropi.
Ne drže nas uzalud u ovoj situaciji u kojoj smo.
Nas ne mogu naterati da se borimo protiv Rusa, kao Hrvate, koji bi to jedva dočekali i zato i nismo za neki novi Zapadni blok, ako tako nešto uopšte i bude postojalo.

Ne znam šta da mislim o tome... Rusija je daleko. Nama su kulturološki bliže zemlje srednje Evrope. Srbija je i u prošlosti naginjala ka Beču, naši ljudi se tamo školovali, austro-ugarski mentalitet nam je bliži od ruskog... Naših ljudi ima tako mnogo u Austriji, pogotovo.

EU kakva je sad je ogavna, ali ne bih da nas neka savezništva sa dalekim zemljama otuđe od kraja kome geografski i kulturološki pripadamo. Ni za Evropu nije pametno što se vezala za SAD koje se nalaze na drugom kontinentu. Što dalje geografski, to dalje kulturološki i interesno.

Mislim da bi ovako nešto još više ljudi oteralo iz Srbije. Možda grešim, ali ljudima je Beč bliži nego Moskva. Moje skromno mišljenje...
Zbog takvih misli i djela Obrenović i žena su pali sa zgrade!
 
Можда би за нас и било добро уједињење са Русијом. Заштита од запада, решење Косова, одбрана српске територије најјачом армијом а у питању је такође словенска православна држава.
Rusija,slovenska pravoslavna drzava...drzava, gde je vecina milijardera jevrejskog porekla, sa izraelskim pasosima...nema tu leba za srpski narod
 
posle ruske intervencije u Ukrajini, Ameikanci su pocelli da plene imovinu ruskih bogatasa...na meti su bile i jahte, tako da se u izraelu u jednom trenutku naslo i 17 ruskih ,,milijardera" sa svojim jahtama, koliko su vremena tu bili, to ne bih znao...nijednom nije izrucena jahta, a ni zaplenjena ostala imovina u Izraelu...
Znači Amerika pomaže Rusiji da nacionalizuje svoje elite

Svaka im čast
 
Vama baš nikako nije stalo do države
Prvo su odustali od vlastite države 1918. pa im se ni 1990./91. nikako nije dalo dobiti svoju državu, a 2006. godine su stekli državu i neovisnost zahvaljujući drugome, konkretno Crnogorcima, da bi sad opet tražili kako da ostanu bez države. Smiješno, ali njihovo pravo. Ne moraju imati državu ako ne žele. Njihov porblem. :kafa:
 

Back
Top